Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 lis 2007, 11:00

Mój mały jeszcze u mojej mamy do piątku nie wiem jak to edzie bo stranie tęsknie za nim i mąż i ja do niego dzwonimy ale mały mówi ze w piątek przyjedzie ;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 12:20

Zuzia w przedszkolu. Kurcze przesunęli im rytmikę na jakąś poranną godzinę 8:30 Zuzia uwielbia na nią chodzić więc musze ją wcześniej posyłać...
A ja dostałam kataru...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 lis 2007, 19:53

no to znowu się pożalę :ico_wstydzioch:
W poniedziałek byłam u kontroli,czułam,ze za mało było antybiotyku bo skończył się a Zuzia dalej źle się czuła ale p.dr powiedziała że juz jest ok.Kolejna noc była koszmarna,gorączka płacz i kaszel,Gabi też kaszle okropnie.Dziś byłam znowu.Zuza kolejny antybiotyk :ico_placzek: na kolejne 7 dni :ico_placzek: Gabi nic...niby nie jest źle,ciekawe jak długo :ico_noniewiem: W poniedziałek mam umówioną wizytę u laryngologa z Zuzią zobaczymy co powie.Bo to 3 angina w ciągu 7 tygodni.Może to migdał,moze chociaż zleci jakiś wymaz z gardła :ico_noniewiem:
Co do przecięcia węzidełka to mnie ochrzaniłą,że dopiero teraz się zgłaszam bo to zaraz po urodzeniu trzeba :ico_noniewiem: ale jej dopiero niedawno to wykryli :ico_noniewiem: zdziwiona była,no niestety takiego mam lekarza :ico_noniewiem: Prawdopodobnie trzeba będzie zabieg zrobić w szpitalu bo juz jest za duża.No i jak stwierdzi,że ten migdał daje tak popalić to niech go wycinaja.Może i przedłuży się czas do wyjadzu ale muszę to tu załatwić bo tam to nie wiadomo co to będzie.Wszystkiego się dowiem w poniedziałek.Miałam jeszcze iść w poniedziałek do dentysty z Zuzią i ze sobą ale nie da rady bo się wizyty pokrywają.
Gabi mi marudzi,kaszle w nocy i nie spimy wszystkie.Mam dość :ico_placzek:
Dużo zdrówka dla Oktawianka na 4 latka! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

[ Dodano: 08-11-2007, 19:19 ]
Tak przed chwilą padła Gabi
Obrazek
Obrazek
tu jako denatka :ico_haha_01: z przedwczoraj
Obrazek
tu w kucyczkach
Obrazek
malowanie farbami
Obrazek
Obrazek
moja chora zuziunia
Obrazek
Obrazek

właśnie Gabi płacze,dusi ja kaszel...no to po spaniu

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 20:26

zubelek, kochana!!!!POdobno co nas nie dobije to nas wzmocni...Wie3m ze dla Ciebie to żadna pociecha...Może to rzeczywiście migdał i przynajmniej to się wyjaśni i jak go usuną to się skończą Wasze choróbska bo pewnie Gabi łąpie od Zuzi. Ach nie wiem co Ci napisać - trzymaj się jeszcze - dacie radę!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 lis 2007, 11:47

zubelek, twoja Gabi spi gdzie popadnie ;) hehe jej nie potrzeba wygodnego łóżka ;)

Zdróka życzę buziaki dla dzieciaczków!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 lis 2007, 23:25

zubelek kochana wytrzymaj :ico_pocieszyciel: jestem xz tobą sercem i duszą, ciałem niestety nie dam rady, bo moje dzieciaki już trocxhę lepiej ale marudne jak nie wiem co :ico_olaboga: za długo w domu więc dzisiaj bez względu na pogodę wyszłam z nimi na krótki spacer, trochę kropiło, ale mieli ciepłe kurtki, kaptury i kozaczki więc ogólnie spoko - dzięki temu po powrocie ok.12:00 oboje się uspokoili: Radek poszedł spać na 3 godziny (a z reguły śpi 1,5 - 2 h) a Marzenka kazała sobie wyjąc puzzle i 2 godzinki sama układała, bez nerwów (co jej się ostatnio często zdarzało) i SAMA ułożyła obraze ze 150elementów :ico_szoking: :ico_brawa_01: byłam z niej strasznie dsumna, bo do tej pory zawsze to ja musiałam jej ułożyć ramkę obrazka i główny element, czyli Kubusia Puchatka
w poniedziałek wreszcie pójdzie do pkola, teraz nie chciałam jej puszczać bo w weekend mamy dwie imprezy z czego jedna z obecnością dzieci i wolałam nie ryzykować
pozdrowionka dla Was i całuski dla Waszych dzieciaczków - dużo zdrówka

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

10 lis 2007, 14:11

My dzis bylismy na darmowych szczepieniach na meningo.Szok Dorian ani nie zapłakał.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 lis 2007, 14:37

My dzis bylismy na darmowych szczepieniach na meningo.Szok Dorian ani nie zapłakał.
:ico_brawa_01: a kto Wam ffundował te darmowe szczepieni?

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

10 lis 2007, 14:38

Gmina Wieliczka.
Wszystkim przedszkolakom i żłobkowiczom. Z wieliczki i okolic.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 lis 2007, 14:48

sylwia.wk, fajnie! A były jakies wskazania? Przypadki zachorowań czy cos? Moja gmina za biedna i marne szanse ze jakiekolwiek szczepienia zafunduja :ico_placzek:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości