Awatar użytkownika
Edyta21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:12

Czeste pobudki w nocy,pomocy !

10 lis 2007, 22:29

Witajcie "mamuski" Moje malenstwo nie potrafi jeszcze przespac calej nocy,od czego to zalezy ze jedne przesypiaja , a inne sie co chwile budza...Zuzia ma skonczony rok i caly czas jest karmiona piersia,na wieczor pije piers , ale po jakims czasie sie budzi i pije,chociaz nie wierze ze jest glodna :ico_olaboga: Boje sie ze to jest bardziej przyzwyczajenie do ssania.Pomozcie jak sobie z tym poradzic?? I nie piszcie mi zeby podac jej smoka lub butelke,bo nie potrafi pic z butelki,ani ssac cumelka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lis 2007, 11:30

My też mamy z tym problem, ale Mati już od roku nie ssie piersi. Mimo to od kilku miesięcy budzi się w nocy z krzykiem. Czasem usypia po przytuleniu, a czasem jest histeria i chce wychodzić. Nie wiemy co robić.Może kupić mu już łóżko?

W Twoim przypadku Edytka mała może byc głodna, bo nie zmierzysz ile ona zje z piersi, a ten pokarm szybciej się trawi. też jestem zdania, że przydałaby się porządna kaszka na kolacje z butelki lub miseczki. Karmienie w nocy na pewno nie jest zdrowie...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 gru 2007, 11:46

U nas tez jest problem spanie w nocy, ale ja nie karmie Asi piersia juz od jej 4m-ca (stracilam pokarm). Do niedawna dawalam jej butle tak 2-3 razy w nocy (Asia ma skonczone 1,5roku), ale od paru tygodni daje jej mleko na spaniu ok.22:00 i potem dopiero 2gie na porannej drzemce, bo Asia jak nie spi to nie chce mi pic mleka. Na poczadku sie bardzo wiesila, jak zblizala sie pora kiedy za zwyczaj dawalam jej 2gi raz mleko, ale jak przetrwalam ten okres to po kilku dniach juz spala cala noc, teraz mam troche gorzej, bo poplakuje i wierci sie bardzo w nocy, ale powodem tego sa zey bo ida jej 3-ki dolne...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 gru 2007, 16:25

u nas pobudki są co noc i im bardziej z tym walczymy tym jest gorzej. a jak bierzemy go do siebie to się uspokaja i częściej przesypia całą noc. czasem jest to o 2 czasem o 5. chyba trzeba się na razie do tego przyzwyczaić. niedługo czeka nas przeprowadzka, a wtedy mati dostanie już swoje łóżko i mam nadzieję będzie inaczej.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 sty 2008, 11:11

Oj, jak ja bym chciała przespać noc. Chociaż pół. Asia od miesiąca nie dostaje piersi ani w tej chwili juz nic innego a i tak sie budzi. Chętnie poczytam o jakimś 'cudownym środku' który zadziała,

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 sty 2008, 11:28

Ojjjjjjj takiego cudownego środku nie ma chyba :ico_noniewiem: Moja starsza córka sała cycka 2lata,oczywiście nigdy nie spała w łóżeczku. Po dwuch latach, skonczyliśmy z cyckami i jakoś szybko się oduczyła i tutaj :ico_brawa_01: Ale w łóżku zaczęło się robić ciasno więc z mężem przeniosłam się do drugiego pokoju, a ona sama miała spać u siebie na tapczaniku. :-) Oczywiscie to niewypaliło bo Mała do 4 lat budziła się z krzykiem i wielkim żalem mamo chodz do mnie. Więc mozna powiedzieć ze przz te 4 lata nie przespałam ani jednej nocy. Ale we wrześniu przed urodzeniem mojej drugiej córeczki, przetłumaczyliśmy jej w końcu,że bedzie już starszą siostrą i nie moze mamy w nocy budzić. Kupiliśmy jej nowy tapczanik, i powiedzieliśmy że się już mama się tam nie zmiesci. Więc na początku to tyko mnie wołała że mam ją przykryć albo pic. i teraz śpi sama i mnie nie woła, ale za to teraz mam druą która woła :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 10:34 ]
Ale nie przejmujcie się każde dziecko jest jedyne w swoim rodzaju, Moja druga córcia śpi sama w łóżeczku i na początku nie budziła się w nocy ale teraz przy tych zębach budzi się raz i dajej jej mleczko i wychodze ona dalej zasypia. A i karmiłam ją tylko 2 miesiące cyckiem. :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 sty 2008, 13:43

oj ja mam ten sam problem Dziewczyny. Moja Córcia nie długo skończy już 2 latka a nie przesypia nocy :( od kąd się urodziła przespałam może 5 nocy :) piersią nie karmię już od 3 m-ca (bo straciłam pokarm). a probowaliśmy już wielu sposobów-i podawanie herbatki, i przytulanie, ale nic nie pomagała i po tym bylo tylko gorzej... a nie długo urodzi nam się druga Dzidzia i chciałabym, aby Majka już przesypiała nocki. Już nie długo dostanie swoje łóżko, więc może bedzie lepiej spała :) Dzis budziła się chyba ze 4 razy. 2 razy mleko i ze 2 razy smoka zgubiła...

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

30 sty 2008, 15:11

Ja tez mam taki problem mój Krzyś od początku się budził co chwilkę, i trwa do tej pory, tez u nas nic nie działa, a piersi nie dostaje od 4 miesiąca, poprostu takie mamy te dzieciaczki nasze

[ Dodano: 2008-01-30, 14:11 ]
Możemy się tylko wspierac i jakoś to przetrwać

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 sty 2008, 15:49

A co nie przetrwamy, przetrwamy wkoncu się nauczą :-) Dla nich to chyba też męczące budzenie się w nocy :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 lut 2008, 21:56

MOj synek tez budzi sie w nocy ale u nas to raczej wina zabkow jak powiedzialam o tym lekarcae kazała przed snem podawac melisal w syropie 5ml i dziala maly budzi sie tylko raz zeby sie napic i spi dalej. a wogole sie poepszylo odkad nauczylam go zasypiac w lozeczku samodzielnie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość