Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2007, 12:02

na razie malutka jeszcze nie ebdzie pila pewnie tak duzo i mysle ze jeszcze az tak sie martwic nie musisz z czasem bedzie pila cvoraz wiecej

oj zapomnialam o albumie :ico_szoking: musze pododawac nowe zdjecia, bo zaleglosci mam, jakis czas temu dodawalam i przestalam wiec musze dokonczyc :ico_haha_02: :ico_haha_01:

no fakt Oski byl taki maly i kruchy, wazyl 2350 i mial 50 cm... teraz mimo ze te wspomnienia z pierwszych 2 tygodnii jego zycia sa dla mnie takim "koszmarem wspomnieniowym" lubie ogladac te zdjecia bo moge porownac jak wyrosl moj skarb , jak sie zmienil i wtenczas zdaje sobie sprawe ze juz wszystko jest dobrze i nie mamy zadnych problemow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2007, 12:07

Nat naprawdę super!! W ile miesięcy juz siedział? Widzę zdjęcia z końca lutego.. to chyba 4 miał? Moja juz porywa się do siadania, nie pozwalam, boje się zeby nie przeciązyla kręgoslup.. Mój K. ma słaby, troche więcej dźwigie juz 2 tygodnie lezy :ico_noniewiem: nie chce zeby ona tak miała... A podejrzewam, ze to właśnie jest przyczyna u niego. On jest 8 dzieckiem w rodzinie, więc potem to juz same dzieci siebie wychowywały nawzajem. Jego sostry są starsze o 10-13 lat więc z pewnością mogły go sadzać za wcześnie lub niewłaściwie pielęgnować..tak myślę

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2007, 12:23

Tak zupelnie sam bez podtrzymywania zadnego Oski siedzial jak mial 6 miesiecy,jak natakiego wczesniaczka i tak mial bardzo silny kregoslup, ortopeda byl zadziwiony ze w 5 tyg juz tak trzyma glowe sztywno,sam sie to tego rwal a byl jeszcze wtedy malutenki ..a jak juz zaczal sie podnosic to zamiast do siadu to on od razu na sztywne nogi stawal

a Tobie pewnie chodzi o to zdjecie na fotelu?? hihi on tam nie siedzi tylko jest w takiej pozycji siedzaco lezacej a pod spodem ma poduszke pod plecami ...zreszta na kazdym zdjeciu na ktorym "niby"siedzi to tak na prawde ejst w pozycji pollezacej, zreszta chyba by sie ejszcze wtedy sam nie utrzymal w takiej pozycji siedzacej zupelni, wszyscy na poczatku byli zszokowani ze co my takie male dziecko sadzamy hahaha a on wcale nie siedzial
nie jestem psycholka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2007, 12:35

chodzi mi o zdjęcie gdzie siedzi w łózeczku i się trzyma za szczebelki :ico_oczko:
wiadomo, ze nie jesteś psycholka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja Wanessce podaje paluchy ona się jak chwyci, to usiądzie sama :ico_szoking: to ja wtedy palce zabieram, a ona pada (podtrzymuje oczywiście zeby krzywda się nie stała ;) )

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lis 2007, 12:46

Witajcie

Fillipek jeszcze nie siada sam, jak posadze, tylko wtedy
no i nie raczkuje, tylko tak peza smiesznie, odpycha sie na jednym lokciu.

A z jedzeniem , to musze kombinowac, na glowie wstawac, hihi
i mleczka gora 180ml wypija :-)

22.go mam obrone pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2007, 12:51

aaaaa o to zdjecie bodajze na 7 stronie co siedzi w lozeczku i sie trzyma barierek to on juz kawal chlopa i mial wtedy ponad 5 miesiecy wiec juz zaczynal sam powolutku siadac, tzn potrafil sie juz podciagnac troche i usiasc a w lozeczku to juz tym bardziej :ico_haha_01: w 6 miesiacau siedzial juz sam bez trzymanki :ico_haha_01:
silnego chlopa po prostu mam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-11, 11:53 ]
Lulu o kurcze to powodzenia na obronie :ico_brawa_01:
a Filipek jeszcze zacznie sam siadac, moze jeszcze byc tak ze zacznie ci wszystko na raz robic...
u mnie w ogole bylo tak ze Oskar najpierw zaczal wstawac na nogi i chodzic przy meblach a dopiero potem zaczal raczkowac bo wczesniej to tylko jakos tak dziwnie pelzal hehe... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lis 2007, 13:43

A wogole cos mi "silnik" siada, taka zmeczona

Filek taki marudny, chyba mu zabek pierwszy wyjdzie, bo wszystko pcha do buzi
ale moze z miesiac jeszcze

Dobrze ze chociaz nocki ladnie przesypia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2007, 15:50

Oskarowi pierwszy zab wyszedl wlasnie jak mial 8miesiecya teraz sie zatrzymal na 8 zebach i beda zaraz szly czworki mu chyba ale poki co juz od 2 miesiecy cisza :ico_oczko:

nie bylismy jeszcze dzis na spacerze bo mzaweczka byla :ico_noniewiem: moze po obiedzie jakos sie zbierzemy...nienawidze takiej pogody, co za beznadzieja

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lis 2007, 21:13

My bylismy dzis na krotkim spacerku,
zimno, bardzo sie boje zawsze ze sie przyziebi, ale wiem ze musze wychodzic
Najgorsze ze nie znosi ani czapki, ani rekawiczek, no i w wozku nie chce siedziec,
ale przeciez ile na recach go wynoszę. nie spacery mamy- tylko nierwica :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2007, 21:26

Lulu spacerki nawet w chlodzik sa dobre, bo dzidzia sie chartuje , byl tylko jej nie zawialo i nie przemoczylo... i nie daj sie Filipkowi bo jak bedziesz go wciaz na raczkach nosic to zawsze na spacerach juz tak bedzie-nie daj sie nie daj sie nie daj sie!!!!

wrocilam od babci -jak zwykle musiala nafaszerowac Oskara slodkosciami :ico_zly: :ico_olaboga: ach ta moja babcia, rzadko do niej jezdze no ale nie musi za kazdym razem dawac mu tyle slodkiego, mnie ma w nosie co mowie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość