Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 paź 2007, 10:09

siemanko
ja weekend na uczelni spedzilam, a teraz mam az 3 tyg przerwy :ico_szoking: za to pozniej kazdy weekend zawalony bo 24 listopada zaczynam juz kurs na pilota wycieczek :ico_haha_01:

Oski w lato pil takie ilosci ze bylamw szoku, teraz odkad juz butli nie ciagnie to jakos mniej pije... ale staram sie aby chociaz 500 ml dziennie pil, ale czasami ciezko z tym..
no coz ja tez sama malo pije, zwlaszcza w zime...

ja to mam chyab do kazdej kawal drogi,. bo nie przypominam sobie aby ktoras mieszkala w okolicach szczecina

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

30 paź 2007, 11:30

Witam. Jak mnie nie było to pisałyście dużo, ze nie nadążałam, a jak juz jestem to są pustki. Może ja Was odstraszam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

30 paź 2007, 14:44

hehehe sensibel nie możesz nas odstraszać, bo nas nie ma :-P :ico_haha_01: Myślę, że to szkoły, prace i domowe obowiązki nie pozostawiają za wiele czasu na TT. Przynajmniej jeśli o mnie chodzi, to tak dokładnie jest. Ale dzisiaj nie pojechałam na wykłady, co by pare spraw załatwić i przy okazji zaglądnęłam tu :ico_oczko:

Piękna dziś pogoda, cieplutko i słonecznie, oby tak do końca tygodnia :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 10:40

a ja mam ostatnio jakas depreche jesienna i nawet na tt za abrdzo nie mam ochoty.. :ico_noniewiem:
juz bym chiala wiosne, bo ta szara jesien mnie dobija

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 paź 2007, 11:10

witamy witamy :-D a u nas wyszło właśnie słoneczko i wybieramy się niedługo na spacerek :-D
jeszcze trochę dziewczyny i znów bedzie wiosna, ani się obejrzycie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 18:04

u nas tez bylo sloneczko i nawet 10 stopni ale jak sie okazalo na spacerku zimny wiatr wial i nie bylo tak przyjemnie jak sie zdawac moglo...

szkoda ze nie ejstem misiem i nie zapadam w sen zimowy :ico_haha_01: chco w sumie czuej sie tak jakbym miala zapasc w sen :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 paź 2007, 23:07

a my całe popołudnie spędziłyśmy na cmentarzu, trzy groby do uporzadkowania :ico_olaboga:
padam z nóg, miłego wieczoru :-)

[ Dodano: 2007-11-09, 10:06 ]
halo?? puk puk??
wiecie co! jak sie pojawiłam to teraz Was nie ma! wracajcie :ico_placzek: jak nie chcecie to nie bedę pisać, ale wątek niech nie zamiera :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

09 lis 2007, 21:51

Hej, jestem, jestem :ico_haha_02:

No niestety rzadko, ale takie życie :ico_noniewiem: Mam sporo zajęć, a potem domowe sprawy i przygotowywanie się na lolejne dni - czyli codzienny standard :ico_oczko: Prawie cały tydzień wstawałam o 5.30, więc wieczorkiem padam jak mucha i zaraz też zmykam do łóżeczka :-D

Pozdrawiam i dobrym, weekendowym humorkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lis 2007, 23:37

hejo laseczki
mnie nie bylo dluzej bo moj kochany t przyjechal na tydzien i razem z Oskim pochlaniali caly moj czas- teraz dopiero zobacze T na swieta :ico_placzek:
kurcze zamiast sie przyzwyczaic to ja coraz gorzej znosze jego nieobecnosc... moze to wlasnie przez pore roku tak mi sie zdaje-czlowiek troche wiecej w domu siedzi i chyab przez to bardziej odczowam brak bliskiej osoby gdyby nie Oskarek to bym chyba juz w ogole na łeb dostala...

w przyszly weekend zacznie sie szal do marca, co weekend bede w szkole raz zjazd a na drugi raz szkolenie(na pilota wycieczek zagranicznych i nie tylko) :ico_haha_01: i tak do 8 marca a potem chyab nastepny kurs

panstwowego egzaminu nie ebde zdawac od razu, poczekam az sie obronie i wtedy dopiero podejde a w miedzyczasie zdam FCE albo jakis inny certyfikat aby na tym egzaminie nie zdawac jeszcze dodatkowego egzaminiku z jezyka

kurcze a 12 grudnia mam egzamin na prawko- jakbym zdala to bym ze szczescia chyba 3godziny skakala- bym miala dobry prezent na urodziny :ico_haha_01:
ale jakos moja wiara w to ze zdam za pierwszym razem jest malenka... pewnie stres mnie zje
a prawko by sie teraz baaardzo przydalo

[ Dodano: 2007-11-12, 08:54 ]
oj oj oj ale pustki dziewczyny, czyzbyscie zapomnialy o tym wateczku??
szkoda...

u nas dzis zimno -1 stopien i wszystk ooszronione, ale na szczescie sucho jest-jeszcze

u was juz sniegiem posypalo porzadnie???

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

12 lis 2007, 19:46

U mnie jeszcze śniegu nie ma, ale mroźno jest bardzo. No i efekty tego są takie, że złapałam katar :ico_noniewiem: Nos już mi odpada i mam szczerą nadzieję, że to wszystko szybko minie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość