Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lis 2007, 22:54

:ico_buziaczki_big: dla Malwinki...trzymam kciuki żeby udało się "odstawienie" smoka :one:

a ja siedzę i czekam na męzowego....jeszcze bidul z pracy nie wrócił, ale juz jedzie, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lis 2007, 23:02

Maggie, mam nadzieje że się uda .... bo pani doktor stawia jeszcze na to że może te grzyby w buźce to własnie przez smoki ??? choć Malwina rzadko doi smokule ... sama nie wiem .... jejku żeby się udało bo to już druga dawka nyststyny ją czeka ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 lis 2007, 23:11

Dobry wieczor :ico_oczko:
A ja jestem juz po lekarzu i mam nowe wiadomosci o moim groszku :ico_oczko: A wiec zaczynam moj Grosio ma juz 26 cm i wazy 700 gram :ico_brawa_01: pozatym mialam dzisiaj robione CTG czyli slyszalam bijace serduszko malenkiej mojej dzidzi :ico_brawa_01: mala Nicole marudzila u lekarza.. :ico_noniewiem: jak lezalam i mialam podlaczone do brzucha takie magnety zeby bylo slychac bicie serduszka mala koniecznie chciala byc przy mnie i to takie bylo piekne i mile a z drugiej strony troszke uciazliwe.. :ico_noniewiem: Czasami mysle ze nastepnym razem mala zostawimy u babci a my pojedziemy do lekarza sami :ico_noniewiem: ale i tak wiem ze mala bedzie plakac u babci i mnie szukac.. wiec ja sama niewiem.. tak zle i tak niedobrze?? No i pozniej widzialam na usg na monitorku malego brzadca ktory sobie ladnie ssal paluszek to takie slodkie bylo :ico_brawa_01: i nawet dostalismy zdjecie usg(3D) jak sobie maly ma paluszka w buzi :ico_oczko:
Pozatym pogadalam dzisiaj z moja dawna kumpelka ta co wam opowiadalam co mieszka w Szkocji juz urodzila synka Alexander David i na jutro znowu sie ladnie umowilysmy na pogawedke :ico_oczko:
A internetu niema dalej wiec niemoze wejsc na tt i dolaczyc do nas :ico_placzek:
Ale moze wkrotce tez sie zjawi u nas mam nadzieje :ico_oczko:
I tak szybko mi dzionek zlecial.. pozatym to nic nowego ciesze sie ze z moja dzidzia wszystko ok,i jak fajnie mnie u lekarza kopal :ico_brawa_01:

Diem powodzenia mam nadzieje ze tesc wykaze ze w ciazy jestes :ico_oczko:

Aginka to trzymam kciuki za Malwinke ze da rade bez smoczka byc i zyc :ico_noniewiem: Powodzenia malutka :ico_oczko:

A ja spadam do lozeczka spac bo moje kochane dzieciatko tez juz zasnelo o 21 30 wiec i pora na mnie dobrej nocki paa do jutra paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 lis 2007, 12:45

Aginka, Myślę że Malwinka to mądra dziewuszka, szybko załapie, a Ty masz motywacje żeby pilnować żeby przestała smoczkować. Mocno trzymam kciuki za malutką.
Kristi cudowne musi być to USG 3D ja tego nie miałam, ale zobaczyć tą kruszynę....cud, choć słyszałam że w niektórych krajach tego nie robią, bo szkodliwe dla malucha...ale ja niewiem....
Może podzieliłabyś się radością i wkleiła foteczkę Gorszka...co :ico_haha_02: :ico_oczko:

Ja dzisiaj rano znowu miałam zły humor, pokłóciłam się z mężem, ale już OK, chyba potrzebowałam z nim rozmowy...
Antolek dzisiaj niespokojnie spał....nie wiem co się dzieje, chyba za wcześnie napisałam WAM że jest spokojniejszy, cóż pewnie idą kolejne trójki.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 lis 2007, 12:58

witajcie
w koncu tt działa

diem 3mam mocno kciuki i nyslami jestem z tobą
ale zastanawia mnie jedno..czemu nie zrobią ci badania ginekologicznego lub chociażby usg..przeciez juz 6 tyg ciąże mozna tak zobaczyc
czemu czeka sie na wynki badania krwi tydzien??
u nas masz wynki następnego dnia
czy tak wlasnie to wszystko dziala w anglii?
Kristi, oj..to duzy juz syneczek!!! :ico_brawa_01:

Aginka, trzymam kciuki za odsmoczkowanie...ja sie tego bardzo boje..Mati co prawdza smoczkuje tylko jak zasypia...ale czasem dostaje tez jak jest bardzo marudny...
do tego w nocy czesto sie budzi..dostaje smoczka i spi dalej
wiec sobie nie wyobrazam jak to u nas bedzie
daj znac jak u was efekty

Maggie, no..w koncu wyszedl ząbek...gratulacje!!!

a Mati chory....kolejna noc nie spimy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 lis 2007, 13:00

Dzien dobry
U mnie u nas nocka ok,mala zasnela jakos 21 30 i obudzila sie o 8 10 czyli norma :ico_oczko: :ico_brawa_01: Pozatym to teraz mala juz sobie spi od godziny i pewnie bedzie chciala za niedlugo wstac :ico_oczko:
U nas pogoda nawet ok,jest mrozno i swieci slonce i jest sniegu jak dywanik :ico_brawa_01:

Maggie chetnie bym wkleila takie zdjecie usg wlasnie te (3 D) bo wczoraj mi lekarz zrobil pierwszy raz takie zdjecie i usg wlasnie przez 3 D oh niewiem czy to szkodliwe ale czasami od czasu do czasu mysle ze nie powinno sie nic stac.. no i ja niewiem jak ja mam takie zdjecie wklepic.. musialabym chyba zeskanowac..a ja niemam skanera?? Chyba ze normalnym aparatem cyfrowym zrobie foteczke w przyblizeniu i pozniej ja wkleje ?? sprubuje poki mala spi :ico_oczko: na tej foteczce tak fajnie sobie moj grosio ssie paluszka boze jakie to slodkie :ico_brawa_01:

Aginka tez trzymam za Malwinke kciuki.. tak szybko sie musi rozstac ze smoczkiem.. ale wiem ze jesli taka potrzeba jest to musi tak byc. :ico_noniewiem:

Milego dnia wam zycze i buziaczki dla dzieciaczkow i mam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-13, 12:04 ]
Iza tak czas szybko leci a syneczek rosnie i rosnie i ma sie dobrze lekarz mowila ze wszystko jest w porzadku i niemam sie co martwic :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-13, 12:10 ]
A to moj kochany Grosio fotka zdjecia usg (3D) ale nie za bardzo widac.. troche jakies zamazane a skanera niemam.. :-( ale i tak cos widac jak sobie paluszka ssie :ico_brawa_01: (3 foteczki ) :ico_haha_02:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ok a teraz ide dokonczyc przygotowywac obiadek pozniej sie ladnie umyje i o 15 00 pogadam z kumpelka :ico_oczko: paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 lis 2007, 13:19

iza, w Anglii ciąże prowadzi położna a nie ginekolog, ja też czekałam tydzień na badania .
Jeżeli chcesz iść do ginekologa i chcesz żeby on prowadził ciaże to możesz iść prywatnie.
Kristi pisze:lekarz mowila ze wszystko jest w porzadku i niemam sie co martwic :ico_oczko:

to najważniejsze :ico_oczko:

Zdrówka dla Mateuszka :683:

[ Dodano: 2007-11-13, 12:20 ]
Kristi, kurcze słabo widać.... :/

[ Dodano: 2007-11-13, 12:24 ]
A mój Antoś właśnie całuje zdjęcie Babci :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

13 lis 2007, 13:26

iza pisze:witajcie
w koncu tt działa

diem 3mam mocno kciuki i nyslami jestem z tobą
ale zastanawia mnie jedno..czemu nie zrobią ci badania ginekologicznego lub chociażby usg..przeciez juz 6 tyg ciąże mozna tak zobaczyc
czemu czeka sie na wynki badania krwi tydzien??
u nas masz wynki następnego dnia
czy tak wlasnie to wszystko dziala w anglii?



wkoncu dziala :ico_brawa_01:
iza ... wlasnie ...dlaczego to tak dlugo trwa? ja zupelnie nie orientuje sie jak to wyglada w Polsce ... mamie jeszcze nie przekazalam tych okropnych wiesci ... a lekarz powiedzial mi,ze owszem badaniue krwi wykazuje bezblednie czy kobieta jest w ciazy czy nie ... nie wiem co o tym myslec ... zaraz poszukam jakis info w necie ... a na wyniki czeka sie tu w Londynie od 7 10 dni :ico_noniewiem:
dzieki dziewczyny za troske to pomaga :ico_haha_02: ja jestem nadal jakas bylejaka tzn. tak bylejako sie czuje( boli mnie podbrzusze jak przed i w trakcie @@@@ i jestem jakas pelna) ,ale Kourosh i D dobrze na mnie dzialaj :ico_oczko: czuje sie mimo wszystko szczesliwa ...przeciez mam powody ... a wczoraj zabralismy sie do powiekszania rodziny ... wczesniej lub pozniej musi sie udac :ico_haha_01: :-D

Kristi ... ten czas tak mknie ... juz groszek tak ''duzy'' :ico_oczko: :ico_haha_02: ... nie martw sie niedlugo skontaktujesz sie ze znajoma ...
Aginka ... to powodzenia ...moze rzeczywiscie to przez te smoki ... Malwinka jak Joannna De Arc bedzie wojowala ... ze smokami :-D
Maggie ... kazda z nas ma te gorsze i lepsze dni :ico_pocieszyciel:
elvira ... sliczne foty z zabaw na sniegu :ico_brawa_01:
a co z iwona ? iwona wracaj do nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 lis 2007, 13:31

diemi ja trzymam kciuki,będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i zdrówka dla chorujących ...a te pleśniawki to dziadostwo,ponoć zwykłą cytryna pomaga ale nie testowałam bo moje pleśniawek nie miały :ico_noniewiem: więc na 100 % to nic nie powiem.
A u mnie tak...
Dowodu Gabi jeszcze nie ma więc perspektywa wylotu w tą sobotę jest coraz mniej realna :ico_noniewiem:
Byłam wczoraj z Zuzią rano u dentysty,nic jej nie zrobił kazał smarować fluorem i przyjść w piątek :ico_noniewiem: powiedział,że trzeba zatruć i czekać a ja nie mogę :ico_placzek: Ale wiem,że jak się idzie prywatnie to bez trucia plombują więc może w środę przyjedzie mój tatuś to zawiezie mnie z Zuzią do prywatnej dentystki.
Przed południem byłyśmy z Zuzią u laryngologa,migdały są w miarę a co do węzidełka to musi być w szpitalu i pod narkozą ze względu na Epi :ico_placzek: I musi być całkiem zdrowa,więc teraz nic nie zrobimy,będę musiała przylecieć któregoś dnia do polski bo tam to nie wiem czy ktoś to mi zrobi.
No i ta laryngolog zaleciła bańki ale jak się dowiedziała o epi to zwątpiła i powiedziała,ze lepiej nie więc jak wróciłam to zadzwoniłam do naszej neurolog,która powiedziała,że nie ma żadnych przeciwwskazań.
Więc na 15 poszłyśmy do 3 już lekarza tego dnia,do pediatry,zaleciłą te bańki i dała skierowanie na badanie kału na pasożyty ale niestety Zuzia nie miała ochoty na robienie kupki i zaczniemy od jutra :ico_haha_01:
Poprosiłam wczoraj pielęgniarki środowiskowe o postawienie baniek to jedna nie miała czasu a druga powiedziała że nie umi :ico_puknij: że stawiała tylko swoim dzieciom a innym nie i się boi :ico_puknij:
Ta co nie miała czasu przyjść do mnie nie mogła ale bańki mi pożyczyła :ico_sorki: powiedziała,że nie mam co się bać,wytłumaczyła co i jak i sama postawiłam Zuzi bańki :ico_sorki:
Więc jestem bogatsza o nowe doświadczenie medyczne :ico_haha_01: może zastąpię tą pielegniarkę co nie umie :ico_haha_01: po co się uczyła i pracuje w tym zawodzie franca,nawet zastrzyków nie chce dzieciom robić bo jej żal :ico_puknij: odmówiła mojej koleżance :ico_puknij:
Skoro jesteśmy po bańkach to Zuzia musi bite 2 dni leżeć w łóżku i nie wynurzać nosa.To nie będzie łatwe ale muszę tego dopilnować.
Gabi dale kaszle ale lekarka nadal utrzymuje,że jest ok :ico_noniewiem:
No to się wygadałam :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 lis 2007, 13:31

diem, nie martw się będzie dobrze...dobrze że czujesz się szczęśliwa....a za tydzień miejmy nadzieję wszystko się wyjaśni...

Iwonki to nie widziałam już całe wieki...
Iwona tesknimy :!!: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!!:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości