Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 lis 2007, 09:13

witaski

u nas nocka z pobudkami niestety u Ami sie pogarsza kaszel dziwny ma wiec dzis szorujee do lekarza , no i starszy syn tez chory :ico_olaboga: i mnie tez bieze bo katarek narazie mam i gardło cos drapie

miniowa nooo nareszcie witamy :one: wlatałaś babencjo do nas ,a tak wogóle to na gg cie nie widac


gosia ale micho uroczo wygląda szeególnie na tym jednym jak ręką dokazuje jakby przemawiał do nas ktos ważny :ico_noniewiem: hmmm. może jak nasz prekaczykup :ico_smiechbig:


noooo co ja widze juz w swatki sie bwicie no no :-D
niop wanienka juz troche przykrótka :-D

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

14 lis 2007, 09:38

a mam chwileczke czasu to postanowiłam wskoczyć do moich marcóweczek.
dziewczynki jak wklejacie fotki??? zmniejszam zdjęcia, później chcę je wkleić a tu jasna d... Kiedyś wkleiłam, ale jak nic juz zapomniałam.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 lis 2007, 09:39

Witajcie

Ale naskrobałyście :ico_szoking: ale już wszystko przeczytałam i jestem na bieżąco :-D

Becia Emi sama pije z kubka niekapka. Zaskoczyła na niego od samego początku czyli od 4 miesiąca. Na początku jej go trzymałam a teraz sama bierze i pije :-)

gozdzik kuruj się kochana :-)

A u nas dzisiaj piękna pogoda (póki co). Świeci słoneczko ale jest zimno. Jak się troszkę ociepli to śmigamy na jakiś spacerek :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 lis 2007, 09:41

BETI powinnaś dostać po uszach :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: a co ci mówiłam wczoraj, że masz z nią śmigać do lekarza i co :-x No ja też Maksowi dałam chusteczki do przedszkola,bo chyba zaczyna mu sie katar,a niewspomnę że chyba kaszel też dostaje,bo wczoraj juz pokaszliwał z tym ze juz zadziałałm wczoraj....Szkoda słów!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 lis 2007, 09:44

Witajcie z rana.

U nas nocka standard. Nic się nie zmienia. A na dodatek mała najlepiej zasypia ze mną w łóżku :ico_olaboga: Co to będzie.....

Witaj miniowa coś dawno do nas nie zaglądałaś. Czekamy na fotki.

karolina24 Maciuś w tych rajstopkach pierwsza klasa. Uśmiałam się na całego :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

nana ja też muszę przygotować krzesełko po Mikołaju. A Micho super siedzi i pewnie kolacja mu smakowała.

beatris75 ja też kąpię jeszcze Majkę w tej małej wanience, mimo, że troszkę przykrótkawa się zrobiła. Ale mam do niej stelaż i tak jest mi wygodnie.

gozdzik dobrze, że z oczkami lepiej. Oby tak dalej.

[ Dodano: 14-11-2007, 09:02 ]
Co to się dzieje w tym roku z tymi choróbskami? Te wirusy sa chyba jakieś bardziej zjadliwe niż w innych latach? Wszystkim brzydkim chorobom mówimy stanowcze [size=150]NIE[/size] Aaaaaaa kyszzzzzz.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 lis 2007, 10:22

czesc marcoweczki
ja dopiero bo jakos niewiem, u nas nocka oki, Misio wstal o 7,30 ale przetrzymalam go d o8 ja tu otwieram oczyska a on na rzuchu w lozeczku i sie patrzy co ja robie hehehe
MIniowa witaj daaaaawno o Tobie nie slyszalam co slychac ???? jak zyjesz???
GOzdzik z checia moge i Tobie go oddac bo i Julenka mi sie podoba na synowa ale neiwie mczy zdazysz bo Macius juz ma wiele kandydatek heheh
Nana super Micho wyglada w krzeselku pewno mu smakowala kolacja i dzisiejsze sniadanie:) ja juz sobie nie wyobrazam w czym innym karmic niz nie w krzeselku wiecej nie pamietam za co bardzo zaluje jakby co to :ico_sorki: :ico_sorki:
ide sobie moze cosik zjem i pogadam z jedna na gg moze ebdzie chcial gadac :):):)

[ Dodano: 2007-11-14, 09:23 ]
a i dziekuje i fajnie ze Wam sie podobaja maciunia foteczki :):):) ja jeszcze cos wymysle co moze miec na glowie hihi

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 lis 2007, 10:38

karolina, zdjęcia Maciejki suuuuper :ico_brawa_01:

Emilka siedzi w kojcu i wariuje a ja na tt :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 lis 2007, 10:54

A ja właśnie uśpiłam swoją kruszynkę. Czas ogarnąć domek.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 lis 2007, 10:58

moja panna właśnie zasneła ,a moge zjesc sniadanko :ico_obiadek: i popykac na TT :-D


miniowa to bardzo proste jak masz konto na fotosiku ....dodajesz tam zdjecia ,a potem se wybierasz które chcesz wrzucic na forum dana focie i do kazdej foteczki masz kody przy zdjeciu to wiec wybiez kod PEŁEN ROZMIAR NA FORUM skopiuj kod , a nasteonie go wklej w posta i to wszystko :-) powodzonka.............. i nic nie trzeba zmniejszac kofana ,a najlepiej to sie odewij na gg do mnie :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 14 lis 2007, 11:01 przez Duszka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 lis 2007, 10:58

urmajo, zazdroszczę... Moja Emi wariuje na maxa i ani myśli o spaniu :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość