Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lis 2007, 15:58

Spinka fajowy ten spis, mozna coś wybrać :-)
ale imienia Ines nie widziałam, za to imiona dla chłopców, niektóre masakra :ico_olaboga: , jak mozna tak skrzywdzić dziecko :ico_sorki:

Dzis juz się z Wami żegnam, czas szybko lecie, czas sę szykowac do domku.
Za oknem pada , strasznie pada śnieg, bez odsniezania samoch. się nie obejdzie.
Pozdrawiam, życze spokojnego popołudnia i wieczorku :-) :-) :-)

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

15 lis 2007, 16:25

spinka pisze:Kasiulinka, Ty to chyba wszystkie badania powynajdujesz :ico_szoking:
Ja leczyłam się na chlamydię, może też powinna zrobić sobie te badania??



a jak leczyłaś i w jakim badaniu ci wyszła?robiłaś krew czy posiew z szyjki?

a wynalazłam bo poczytałam sobie trochę i kilka objawów mi pasuje do tej bakterii;może jestem przewrażliwiona ale po dwóch poronieniach nie mam już ochoty na trzecie.

siunia tu możesz sobie poczytać:http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,3024,

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 lis 2007, 16:45

Marta, imienniczko gratuluje bijacego serduszka :-D Tez mialam robione usg w tym terminie co ty, fajny widok :-)

Kasiulinka, lepiej dla spokoju sumienia zrobic badanie, po co maz sie stresowac, szczegolnie po takich przykrych przezyciach.. Ja robilam chlamydie z wymazu rok przed ciaza, przez nadgorliwa lekarke, ale na szczescie wyszla negatywnie, ale za to jestem spokojna, to tez wazne :-)

Ja jeszcze niemysle o imieniu, cos mi sie wydaje ze zostawimy to na ostatnia chwile :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lis 2007, 17:06

Kasiulinka - przykro mi, nie wiedziałam i już wcale się nie dziwię, że tak wszystko sprawdzasz. A z tym zarażeniem chlamydia to u mnie była dziwna historia, bo lekarz stwierdził na podstawie objawów i leczył pół roku, ale po tym leczeniu te objawy ustąpiły całkowicie.
Zapytam mojego gina, co ona na to i jeszcze o tokso i cytomegalię i zobaczymy co mi powie.

Marta 26 super że wszystko jest w porządku :ico_haha_02:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

15 lis 2007, 17:10

Tuska pisze:przez nadgorliwa lekarke,


jak ja bym chciała takiego nadgorliwego lekarza mieć,tylko gdzie go znaleźć?
spinka ale co brałaś,jakie leki?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lis 2007, 17:28

Zaczęłam od antybiotyku, potem brałam bardzo długo mefacit, jeszcze jeden lek którego nazwy nie pamiętam a brałam go bardzo dużo, dopochwowo też brałam leki,jeszcze jakiś antybiotyk (3 tabl. w opakowaniu) ja i mąż, no i na koniec bodajże bromocorn ( stosuje się go na przerwanie laktacji) - mój gin specjalizował sie w leczeniu niepłodności, ale ja poszłam do niego ze stanem zapalnym, którego wcześniejszy lekarz nie mógł wyleczyć przez 2 lata, no i on stwierdził chlamydiozę i tak mnie leczył.
Ale to było 1,5 roku temu i dlatego nie pamiętam nazw. Niestety ten lekarz nie zrobił mi USG, a jak sie później okazało - mam anatomiczna wadę macicy, wtedy to nie było ważne, bo nie myśleliśmy jeszcze o dziecku, ale w momencie, gdy nam zaczęło zależeć okazało sie to przyczyną długotrwałego starania i zagrożenia od samego początku.
A że tamten gin od niepłodności wyjechał do Holandii do kliniki leczenia niepłodność, więc musiałam znaleźć innego - i ten na szczęście na 1-wszej wizycie zrobił USG i dał skier. na hormony i przepisał luteinę. Po drugiej wizycie byłam już w ciązy :ico_brawa_01:

Się rozpisałam, i to w dodatku chaotycznie więc przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lis 2007, 18:25

spinka, dobra stronka , Milan jest na 11 pozycji i tylko 8 chłopców o tym imieniu.
Ale normalnie strasznie mi se spodobało Natan jak by chłopec mi sie urodziła to normalnie chyba bym tak nazwała, tylko ciekawe co na to mąż :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 lis 2007, 19:36

kasiulinka pisze:
Tuska pisze:przez nadgorliwa lekarke,


jak ja bym chciała takiego nadgorliwego lekarza mieć,tylko gdzie go znaleźć?


oj nie zawsze, nadgorliwosc gorsza od faszyzmu jak ja to mowie :ico_oczko: Ta lekarka strasznie mnie nastraszyla, po zwyklym badaniu ginekologicznym powiedziala ze na pewno mam endometrioze, wysylala mnie na usg (do swojego syna nawiasem mowiac) i umowila mnie na jakis zabieg u siebie w gabinecie - co to mial byc za zabieg nie udalo mi sie dokladnie od niej dowiedziec. Dobrze ze zanim tam znowu poszlam to zajrzalam na czarna liste ginekologow, to co tam o niej znalazlam dokladnie pasowalo do mojego przypadku :ico_noniewiem: Poszlam do innego lekarza - okazalo sie ze jestem calkowicie zdrowa. Jedyne co pozytywne z tego wynioslam to ta chlamydia - wiem ze nie mam (oczywiscie podejrzewala u mnie, bo duzo mlodych dziewczyn teraz to ma :ico_noniewiem: )

Ale sie rozpisalam :ico_oczko: Od razu widac ze mnie dzis mniej mdlosci mecza :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lis 2007, 10:49

CZeść dziewczyny, wczoraj wieczorem tak mnie bolał głowa, że położyłam się spać ok 18 i zasnęłam, wstałam dziś o 7.30 - szok ile ja mogę spać!!! Prawdziwy śpioch ze mnie :ico_spanko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lis 2007, 11:18

Witam a u mnie nudy, nudy i jeszcze raz nudy.
Milan trochę marudny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość