Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lis 2007, 22:24

ja byłam w biedronce,ciężarówę kupiłam i kupiłam narzędzia tzn wiertarke ,były 4 zestawy i kazdy fajny ,nie umiałam sie zdecydować,ale wiertarka wygrała(z nią są jakieś śrubki,młotek,gogle i kombinerki,wprawdzie to juz 3 młotek i kombinerki ale co tam :ico_oczko: ),jak sie naciśnie to wiertło sie obraca,a jak niby wiercisz i przykładasz do czegoś to ono sie chowa do środka,fajne :ico_brawa_01: auto też super,duuże jest :ico_brawa_01:
oczywiście do mikołaja to ja czekać nie będe,Kacper i tak nie wie o co chodzi i dam mu jutro :ico_brawa_01: nie wytrzymałabym do 6 grudnia :ico_noniewiem:

matikasia fajowy ten lekarz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 lis 2007, 14:31

Witam mamusie!Dawno mnie tu nie bylo i duzo czytania przede mna :-) widze ze myslicie juz o prezentach my tez i maz upiera sie o piesku dla chlopcow konkretnie o labradorze strasznie nam sie one podobaja a do tego sa lagodne i lubia dzieci wiec to nas przekonuje ale zobaczymy.Dawidek najchetniej by chcial kolejny traktor albo koparke ale ile mozna :ico_noniewiem: Widze ze wasze pociechy ucza sie mowic powolutku moj maluch tez i idzie mu calkiem niezle ostatnio sklecil"ot tu mama" chcial zebym przyszla do niego i az mi serce uroslo z radosci :-D slodkie sa te maluchy jak probuja mowic :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lis 2007, 14:31

witam!
a gdzie wy sie podziewacie,że tu nie ma jeszzce nikogo :ico_puknij:
U nas przez noc napadało troche śniegu,Kacper jak zobaczył zdziwiony mówi oooo hihi
dałam mu rano autko i narzędzia,spodobalo mu sie,zobaczcie

Obrazek

jaki zadowolony :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i zima ,jak rano wracalismy ze sklepu to poszlismy na chwilke nad rzeke,blisko mamy,ale było zimno brrr

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

biedne kaczuchy,Kacpra ulubienice :ico_oczko: będziemy je dokarmiać

Obrazek

i jeszcze kilka jak wierci :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

spodobało mu sie że jak naciśnie to ona wierci hihi

Obrazek

Obrazek

no tyle,troche dużo :ico_puknij: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 lis 2007, 14:37

No widze ze u was mikolaj juz byl :ico_haha_02: u nas tez zima na calego i Wiki tez mowila oooo aaa bo pierwszy raz tyle sniegu naraz zobaczyla . Nie mam pojecia co jej na mikolaja i pod choinke kupic bo to i tak bedzie pewnie zabawka na 10 minut.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lis 2007, 14:49

pod choinke chyba kupimy garaż wadera,nie wiem jeszcze napewno ale prawdopodobnie tak :ico_noniewiem:
a potem urodziny w styczniu :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 lis 2007, 12:38

Oj dawno mnie tutaj nie było u nas nie ma za dużo śniegu w sumie nie ma go wogóle :-D a zresztą Olcia chora wiec i tak nie możemy wychodzić :ico_olaboga: ja na mikołaja myślałam o baśniach dla niej bo zabawek kupa i niczym sie nie bawi teraz jest na etapie grzebania w szafkach wiec garnki itp są najfajniejsze :-D a bardzo lubi jak sie jej czyta zresztą sama bierze książki i czyta po swojemu zabawnie to wygląda :ico_brawa_01: pomyślałam ze czas na wielka książkę z baśniami z wieloma kolorowymi obrazkami w ładnej oprawie :-D ona w sumie jeszcze mała jest ale chyba sie jej to przyda zresztą ja tez lubię czytać wiec to trochę taki prezent i dla mnie :-D może macie jakieś pomysły na taka książkę chętnie sie poradzę????

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 lis 2007, 13:30

mój mały to też mól książkowy,uwielbia ksiazki "czytać" ogladać i ma już pokaźny zbiór ich :ico_brawa_01:
ostatnio kupiłam "Najpiękniejsze baśnie dzieciństwa" wyd.Papilon,jest 18 baśni (288 stron),piękne ilustracje,cena na ksiażce 49.90,ale ja kupiłam je za 27 zł,do szkoły przyjeżdza facet z książkami i oferty zawsze sa tańsze,szkoda było nie kupić za ta cenę,czytamy je na dobranoc :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lis 2007, 13:42

cześć dziewczynki, ale mnie długo tu nie było, ostatnio coś mało pisałyśmy, ale teraz widzę że duzo nas się tu porobiło...
Kasiekk mój Antek ma taki sam zestaw z wiertarką...tam w tym zestawie jest jeszcze sróbokręt, młotek, różne wkręty , tylko Antoś ma w kolorze pomarańczowym, uwielbia ten zestaw :ico_oczko:
dziewczyny ja mam to samo, zawsze musze kupić małemu jakiś samochodzik, u nas tzw carboot'sy i tam można kupić używana zabawkę...ale są takie naprawde wcale nioe zniszczone za grosze.....
teraz jesteśmy mna etapie warsztatu Boba Budowniczego...chcemy mu to kupić pod choinkę.

Jeśli chodzi o książki top antoś też je uwielbia, i Paulinka, TY masz rację taki zbiór baśni to super pomysł....my też o tym pomyślimy, narazie czytamy bajki Brzechwy i różne rymowane bajeczki po polsku i angielsku.

A ja znowu wybiaram się do Polski 4 grudnia i znowu bez męża... :ico_placzek: nie lubie bez Niego jezdzić...jadę na 10 dni ale będzie mi się pewnie dłużyć, ale są też plusy, zobaczę się z mamą, babcią, siostrą :one:

[ Dodano: 2007-11-17, 12:44 ]
kasiekk pisze:ostatnio kupiłam "Najpiękniejsze baśnie dzieciństwa" wyd.Papilon,jest 18 baśni (288 stron),piękne ilustracje,cena na ksiażce 49.90,ale ja kupiłam je za 27 zł,do szkoły przyjeżdza facet z książkami i oferty zawsze sa tańsze,szkoda było nie kupić za ta cenę

super połowa ceny :-D

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 lis 2007, 14:21

kasiekk, ooo to może i ja kupie szkoda ze nie mam takiej okazji kupić za połowę ceny...poszukam dzięki :-D
Maggie, to super ze jedziesz w nasze strony no szkoda ze nie cała rodzinka :ico_pocieszyciel: ale pewnie i tak sie cieszysz :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

17 lis 2007, 14:38

U nas tez ten sam problem z prezentem.Ale pewno jakis zestaw drewnianych klockow zeby mozna bylo budowac i burzyc bo to fajna zabawa :ico_haha_01: Jak ja buduje a Wiki burzy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość