Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lis 2007, 16:05

Witajcie dziewczynki :-)
Moze macie racje ze nie bedzie tak źle narazie jescze niech nic pisac ale jaki juz bede wiedził na 100% to sie wam pochwale moze nie bede musiał sie z wami roztawac .
U nas nic nowego nadali jescze chorujem mam tylko nadziej ze Kubie przejdzie do soboty bo juz jedną lekcje na basenie opuscilismy tydzien temu a w tym tygodniu chciła bym juz z nim isc ale to sie okaze.
Aga ja Kubie daje od czsu do czsu danonki ale jak dostaje jednego to robi straszna awanture że mało ale słyszłam zła opinie o danonkach wczoraj poraz pierwszy ałąm mu bakusi biszkoptowego i powiem ci że tak chetnie zjadł że jeszcze busie otwierał tylko że on jest duży bo 100g ma dałm mu całego ale poczekam ze daw dni ale myśle ze nic mu nie bedzie i bede mu dawac te bakusie. Ale bidulek ten twoj Dawidek pewnie strasznie płakał po tym upatku wiecos o tym bo Kuba we wtorek szedł o łozku na czworaka a koła łozka may szfke i tam leza rozne i podwineł mu sie raczka i upadł buzia na szafke ale był płacz a traz ma taka sina kreske na policzku. A to bedziesz miła teraz ciezki wybor odnosnie nani.
Musze konczyc bo Kubus sie obudził i tez chce zemna pisac :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 lis 2007, 19:16

Moniś domek wam rośnie piękny :-D I wielkie brawa dla Kubusia za nową umiejętność i za pierwszego ząbka :ico_brawa_01:
Julie super fotki z imprezy :ico_brawa_01: mały przystojniak Ci rośnie :ico_haha_01:
Czarna Aga masz słodkiego synka aż się człowiek uśmiecha jak patrzy na zdjęcia :-)
A co do danonków to daję Ani co drugi dzień jednego ale nie te malutkie kubeczki tylko duże i ja dla odmiany wiele złego o bakusiach słyszałam i bądź tu człowieku mądry... :ico_olaboga: podobno serek bieluch naturalny jest dobry dla takich maluchów bo można mu tam jakieś owocki dodać i jest super.
Szkrab to tylko czekaj jak Ci Wika zacznie biegać po domu jak Ania.

Ania w wersji jesiennej

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

15 lis 2007, 19:56

Magrot dziękuję za miłe słowa, twoja córeczka też ślicznotka :) piekne oczka i słodki usmiech :)
Wiecie jaka jazda ??? niania nas olała i sobie nie przyszła na rozmowę, nawet nie zadzwonila wrrrrrr

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 lis 2007, 20:16

Super widze ze sie tutaj troche ruchu zrobilo :ico_brawa_01: Na polku coraz zimniej ,spacerowac sie nie chce wiec zostaje tt :ico_haha_01:

Rosna nam dziewczyny te dzieciaczki szybciutko. Co do Danonkow ja daje Wiki od 10 miesiaca te mega bo maly jest za maly. CZasmi daje jej codziennie bo strasznie jej smakuja. A ostatnio zaczelam jej dawac kakao dziecinne i strasznie jej smakuje :-) KUPOWALAM TAKIE GOTOWE A TERAZ SPROBUJE ROZPUSZCZAC BO KUPILAM TAKIE W GRANULACIE DLA DZIECI I BEDE JEJ ROZPUSUCUAC: CIEKAWE CZY BEDZIE EZ SMAKOWAC. Przestawila mi sie trzcionka :ico_puknij:

No a domek sliczny :ico_brawa_01: Jeszcze troche przed wami ale dacie rade :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 lis 2007, 21:21

No ja też te mega danonki daję a co do kakao to chyba muszę poczekać aż Ania ten roczek skończy i chyba ze zwykłym mlekiem łaciatym 2 % będę jej dawała bo, lekarka i tak mówiła żeby przejść na takie.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lis 2007, 22:54

No widzicie kazdy mowi co innego mowicie ze bakusie sa nie dobre juz sam nie wiem moze ja tez zaczne Kubie kupowac te mega danonki ale mleka w kartonie to jescze mu nie dam jescze popije mleko w proszku . PrawdA te nasze dzieciaczki sa cudowne :-)
Fakt togoda jest paskudna ale to dopiero poczatek bedziemy musiały sie przyzwyczajc :cry:

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

15 lis 2007, 23:02

Hop hop, dziewuszki muszę Wam sie pochwalić, tamta niania nie przyszła, ale za to teściowa mi skołowała kobietkę, która przyszła juz dziś i zgodziła sie opiekować małym, od poniedziałku zaczynamy :ico_haha_01: Kobieta fajna, z polecenia innych mam :ico_haha_01: i od razu mi wpadła w oko, tak więc jestem szczęśliwa. Dawidek też bardzo pozytywnie na nią reagował :ico_haha_01:
Ok, uciekam sobie, Mężulo robi mi dwie zapiekanki, ... Ok, dobra juz nie krzyczcie na mnie, wiem, że już późno i o tej porze sie nie je, ale wyjątkowo zgłodniałam i musze coś wciągnąć :ico_haha_02:
trzymajcie sie ciepełko, do jutra,
brrrr u nas mróż normalnie, wracałam z pracy przed 17 to było -1, a teraz mamy szyby w oknach pozamarzane, okna dachowe :ico_oczko:
Koniec kropka, nie ma mnie juz, dobranoc papapapa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lis 2007, 23:03

to fajnie ze wam sie podoba nas domek :-) dziekuje

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 lis 2007, 08:09

Dzien dobry w sniezny poranek .U nas zima na calego sypie od wczoraj ale Wiki zrobi :ico_szoking: wielkie oczy jak wyjdziemy na polko :-)

A co do mleka u nas jest w sklepach specjalne dla dzieci od 1 roku zycia i ono ma 3,8 procent tluszczu. A w Polsce podaje sie 2 % co kraj to obyczaj.

Aga jedzonko tak pozno :ico_nienie:

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

16 lis 2007, 09:25

Hejka, wpadam by się przywitać :)
U nas też mroźno, ale fajnie, słonko zaczyna przyświecać :)
No i w końcu piątek :) hurraaaa
Szkrab, wybacz, ten jeden raz może każdemu się zdarzyć, ale sama wiesz jak trudno się powstrzymać, gdy mężuś zaserwuje ci taki smakołyk :)
Na początek dnia stawiam Obrazek i Obrazek
Będę później, miłego dnia :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości