Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lis 2007, 20:20

hejka !!

No Gocha masz babo placek ... tak zle i tak nie dobrze ... w koncu z pracy mozna zawsze zrezygnowac jak bedzie Cie to tak cisnąc ... moze to tylko poczatek ....
a moze poprostu nie robisz tego co czujesz .... tylko to co myslisz ...
JA mam taka teraputyczna mysle ktora stosuje wszedzie ... " robie co mowie - mowie co mysle - mysle co czuje " (i mysle co robie heheh ) i jakos zawsze cos z tego wychodzi ...

u mnie dzis dzien spokojniejszy ...

ale ja cos sie dusze dzis ... nie wiem o co chodzi ale zle mi jakos ... jutro wyruszam w jednodniowa podroz moze przejdzie .....

cos jeszcze miałam napisac .......

No Wiktor piekny chłopak ... podobny do mamy strasznie

a Jagoda no no no /... laska rosnie ....... :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 lis 2007, 21:06

Gosieńko trudny orzech do zgryzienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lis 2007, 21:16

a ja mysle goska ze ci przejdzie
zobaczysz bedzie dobrze
skoro podjełas taka decyzje to chociaz spróbuj
przeciez na sile nikt cie trzymal nie bedzie a moze akurat

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2007, 21:23

no to Jagoda ma śliczna lale...
Milunia tez ma taka tylko z warkoczami i tez na jej widok sie smieje, a ost jak sie bawiła w łóżeczku to nawet ja " jadła" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lis 2007, 21:49

Wiktor super! faktycznie duży chłopczyk z niego!

Jagódka sama słodycz!!! piękna lalka...właściwie dwie :-D

Poza tym...załamujecie mnie!!! czy wśród nas ktoś ma normalną, pełną rodzinę??? współczuję Wam i podziwiam, że mimo wszystko macie tyle siły, żeby posiadać własne rodziny i jakoś sobie radzić. To na prawdę wielkie!!! powodzenia z całego serca!!!

Gosia dajże spokój...No kobieto...to chyba nie jest w takim razie to, co chciałaś robić...Może Ty się poważnie zastanów o co chodzi,co jest ważniejsze? czy pracujesz dla siebie, czy dla kasy? może lepiej poszukać coś mniej dochodowego ale na mniej godzin?bez wyjazdów? Nie będzie takiego stresu na początek, a potem jakoś pójdzie...Ja bym to przemyślała jeszcze, bo widzę, że się męczysz...To nie jest dobre. Bo wiem, jak ja się czuję. W pracy oddycham! odpoczywam i jest mi super. Tobie nie jest, więc coś tu trzeba zmienić.

A ja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: J dzwonił, że 2facetów, z którymi muszą wracać (jest ich tam 5) bo oni są autami, nie chcą jechać w nocy :ico_zly: i będą wyjeżdżać dopiero w niedzielę rano!!! :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i nonono...nonono zbita...przyjedzie wieczorem dopiero, a ja w poniedziałek do pracy :ico_placzek: on może sobie jeszcze ze 2dni posiedzieć w domu, ale ja nie...a tak liczyłam na to, że chociaż niedzielę spędzimy wreszcie razem!!! a tak co? wszytsko w biegu, nawet się nim nie nacieszę...chyba że zadzwonię do pracy, że chora jestem :-D
Bo w sumie gardło mnie boli, nawet się już w pracy tym chwaliłam...ale co?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lis 2007, 22:13


Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2007, 22:34

hej...Gosia....zastanow sie jeszcze.....a bedziesz szczesliwsza jak zrezygnujesz?czy od razu zaczniesz znow czegos szukac?...biedna jestes...ja z kolei boje sie szukania pracy,tej bariery jezykowej.....i wogole-ja odwazna nie jestem w tych sprawach....

Mala spi ale juz zaliczyla 1 pobudke z placzem jak co noc....Viburkol jedzie z polski...bedzie jutro :-D :ico_brawa_01:

ide sie poprzytulac i nyny...do juterka...papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lis 2007, 23:01

No Glizdunia to oby do jutra!!!

Zapomniałam...Massumi no taaaaaa........nie dość, że w domu 2dzieci, to jeszcze problemy cudzych dzieci na Ciebie??? podziwiam za odwagę...ja nie mam cierpliwości do 1Hani a co dopiero reszta?

Idę myju...jakoś mi smutno...może się wyśpię chociaż? a jutro spacer jakiś, trza łeb przewietrzyć po całym tygodniu..dobranoc!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 lis 2007, 23:05

hmmm...dzięki dziołchy .. a do pracy pewnie ze la kasy..a nie dlatego , ze chciałam .... znaczy mogłam nie iść .. ale to by sie wiązało z dużymi wyrzeczeniami..zawsze jest coś za coś ...hmmm ... my mamy 2 kreyty na na 2 mieszkania ... i inne.. ech... co tu gadac... jak Duży rozkręci już swój biznes, że na 100 % będą poeniądze każdego m-ca..to może będzie inaczej..a na razie..jest jak jest ...
jagodka - na początku grudnai 3-4 bodajże sie zaczyna szkolenie ze spiriwy - czy jak to sie pisze :-) w Warszawie - potem 5 dni przed samymi swietami ... taaaa... cały czas o tym mysle... dobra koncze smęcic ... ucho mnie napier... jutro ide do enntysy bo to może od zeba .. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
to do...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

16 lis 2007, 23:05

rety kobiety - to my jakieś "dzieci specjalnej troski" jesteśmy :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D normalnie co jedna to "lepiej"...
ja osobiście dziękuje Wam z całego serca mego :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
normalnie mój mąż + WY = dobre samopoczucie dla mnie :-D :ico_brawa_01:

Wiktor super :ico_brawa_01:
Jagoda i lala słodkie!!!

Gosia no qrcze to nie dobrze... może odczekaj trochę? może to się wszystko jakoś unormuje?? a jak nie to może lepiej odpuścić - w końcu dziecko i Twoje samopoczucie ważniejsze od pracy i kasy... :ico_noniewiem:

Zbora biedaku :ico_pocieszyciel: Ty tu zwarta i gotowa :-D :ico_oczko: a tu takie rozczarowanie...

Massumi witaj w klubie matek wracających do roboty :-D a nic a nic się nie stresujesz bo ja troszkę... :/ w sumie ponad rok mnie w pracy nie było :ico_chory:

Kulka oddychaj pełną piersią!!! będzie dobrze!!! musi być dobrze - a my sobie radę damy bo jak nie my to kto ... prawda? :ico_oczko:

no to zmykam i ja chyba...

[ Dodano: 2007-11-16, 22:10 ]
KUlka, no no no :ico_brawa_01: za horoskop!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość