Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lis 2007, 12:17

czesc laski!!
Aga Wikusia jest przesłodka!! Widać juz urosła taka duza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mam pytanko ile mierzy i wazy? Bo moja Wanesska ma juz 68 cm i 7,5 kg a wydaje mi się mniejsza od Wiki :ico_noniewiem: Wiadomo nie wazne ile wazy, aby zdrowe było, ale tak z ciekawości pytam :ico_oczko:
chociaz na moje oko mi się wydaje,ze Wańka za szybko sie rozwija (jezeli mozna tak powiedzieć) Byliśmy w gościach u znajomych któzy mają o miesiac starszego chłopczyka.. On nie robi jeszcze tylu rzeczy co nasza mała.. Zasstanawaim się czy to dobrze.. wiadomo wszystko musi być w swoim czasie. Wanesska juz praktycznie siada sama :ico_szoking: jak jej podam palce, to w mig siada i się cieszy :-) Ech moze czepiam się :ico_haha_01:

Kamilko brawa dla Tomusia za przewracanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i piękne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny chłopsaczek rosnie :ico_oczko:

Beatko trzymam kciuki za kredyt i za poprawę sytuacji. Wrena ta Twoja teściowa.. Nie rozumiem jaką jej frajdę sprawia czepianie się Ciebie :ico_puknij: cieszyła by się z wnuczki, a nie marudziła, ze "o jedno za duzo" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Lecę coś zjeść, rano obudziłam się z kropnym bólem głowy i dopiero teraz mija :ico_olaboga: 100 lat temu mnie tak głowa bolała :ico_chory:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lis 2007, 12:25

Kuzynostwo Zakochane Obrazek i ARUS Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 11:27 ]
ALINKO niunia wazy 8,5kg :ico_oczko: ale ona jest dluga ciuszki jej ubieram na 74 lub 80 po tatusiu jest dlugasnaaaaaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 lis 2007, 12:32

hej ja tak przegladam co tam u was słychać i zastanwaim sie nad kupnem jakiejś fajnen zabawki dla mojego Pawełka bo świeta juz blisko :-D moze mi coś polecicie sprawdzonego, bo na razie spedza wiecej czasu na macie ale juz mi się pieron do siadania bierze, wiec chyba bede musiałą mu jakaś nowa zabawe znaleźć :-D

Spodobało mi sie Frydzo te krzesełko na zdjeciu ale to chyba raczej dla stardzych dzieciaczków :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lis 2007, 12:36

ULA to krzeselko jest rewelacyjne to krzeselko uczydelko,gra,swieci ale moj chrzesniak dostal je na roczek :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lis 2007, 12:36

te nasze czerwcowe szkraby to niezłe okazy :-D :-D :-D
a paiętam ,ze pisałaś , ze Wiki usiadła sama.. Pozwalasz jej na siadanmie??

No właśnie pozwalacie dzieciom siedzieć>? Ja się jakoś boje.. Jak sobie pomyślę o kręgosłupie Karola, to az mnie dreszcze przechodzą..nie chcę zeby Dziunia tez tak się męczyła jak tatuś :ico_olaboga:

parę zdjątek Wanesski

Co autor miał na myśli? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek

Teraz nikt nir powei, ze jestem chłopakiem!!!

Obrazek

Pierwszy raz jadę pociągiem :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lis 2007, 12:41

ALINKO zazwyczj to jak dam jej palec to ona sama siada,a ogolnie troche posiedzi i ja klade :ico_oczko: widze ze jest juz gotowa na siadanie i sie cieszy bo silna jest Wikunia :-D wczoraj to ktokolwiek chcial ja ponosic to oczywiscie Wiki siadala na raczkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lis 2007, 12:47

No to tak samo jak Wanesska.. Tez uwazam ze jest silna kobitka, ale nie pozwalam jej na siadanie, chociaz kłóci się ze mną :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lis 2007, 13:45

witam po weekendziku hihi
byl super udany hihi
wlasnie zalaczam fotki to zaraz cos powklejam hihi

jasnie pani spoznione zyczonka dla LUSKI :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

i dla ANI STO LATEK!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

wlasnie zastanawialam sie co z ANia. pisalam do niej na gg ale mi nie odpisala :ico_placzek:

Alinko Wanka na pierwszej fotce rzeczywiscie chlopca przypomina hehe a ktos juz ja pomylil? bo mnie juz pare osob pytalo o plec leosia hehe mimo ze ubrany po chlopiecu hehe
juz sie ciesze ze Wanke zobacze w styczniu....
nie wiem czy czytalas mojego posta.. zaraz po twoim wyjezdzie chyba.. snila mi sie twoja rodzinka hehe

frydza slodka para kuzynostwa hihi jaki arus troskliwy i zainteresowany wikusia.. slodko na maxa

kamila wlasnie wyslalam ci zaproszenie na naszej klasie hihi bo na pierwszej fotce mozesz mnie nie skojarzyc hehe
a co do krzeselka. oczywiscie swietny pomysl.. my mamy kaske od mojej mamy. nie miala pomyslu co mu kupic.. wiec kazala nam sobie wybrac takie wlasnie krzeselko.. ale kupimy dopiero w nowym roku hihi
jak cos ciekawego znajdziecie to wklejcie linka hehe
bo my jeszcze nie mamy upatrzonego
ale cchemy plastiowe, skladane, a nie jak poczatkowo planowalam drewniane...
i chyba najlepiej na kolkach bo latwo dziecko przemieszczac..
aaa masz racje ze z jednej strony fajnie powspominac stare imprezowe czasy ale z drugiej.. zycie z maluszkiem ciekawsze i weselsze co???
i jak milo obudzic sie bez kaca... hehe
choc ja wczoraj wstalam jakas taka zmeczona i skacowane heheeh tylko nie wiem po czym taka sie czulam.. :ico_olaboga:

agniecha a u nas problemu z tv nie ma
bo nie mamy telewizji hihi juz od przeszlo miesiaca hehe jak dla mnie to bez roznicy
najwazniejsze zeby net hulał hehe
adas tylko czasem zateskni hehe i oglada wiadomosci na necie hehe
mamy problem z antena i nie odbiera nam polska tv

[ Dodano: 2007-11-19, 13:01 ]
kurcze malo naklikalyscie a ja juz nic nie pamietam hehehehehehe

na sobotniej imprezce pobawilismy.. choc niedlugo, bo do 1 hihi bo nie chcielismy czekac az dziadek zadzwoni, ze leos obudzil sie na jedzonko i bedziemy musieli gonic w pospiechu hihi a nasz maly nieunormowany wiec nic nigdy nie wiadomo hehe
na imprezce towarzystwo sie rozszalalo na calego hihih
byly glosne spiewy repertuaru Kazika.. najbardziej smieszyl mnie spiewany na maxa utwor POLSKA MIESZKAM W POLSCE,,,,,,,,,,,, wykonywany przez samych mieszkancow UK hehe
ale wiecie nastroje pomeczowe... i taka radosc i duma z naszych rodakow udzielily sie na maxa hehehehehe
impreza rozszalala sie na tyle, ze nawet prad wcielo hihi ale nastrojow sie zrobilo hehe

adas glos stracil, ale glowe mial calkiem sprawna o dziwo hehe
dodam, ze w tym domu cale towarzycho PALI
po prostu koszmar....
bylo nas ok 15 os i tylko 4 niepalace... takze wyobrazcie sobie co tam sie dzialo...
po powrocie ciuchy do wyrzucenia, porzadny prysznic i dopiero kontakt z leosiem. ale co sie nawdychalam to pod prysznicem umyc sie nie dalo.. brrrrrrrrrrrrrrrrrr
no a po powrocie zastalismy widok powalajacy hehe
leos marudzil przed spaniem, dziadek obawiajac sie placzu zabral leosia do siebie do salonu, polozyl na kanapie, ktorej nie rozlozyl jeszcze dla siebie do spania... leos tak zasnal hehe dziadek nie chcial go przenosic. bal sie ze maly sie przebudzi i on nie bedzie mogl go uspokoic.. wiec co zrobil?? na lozku obok l;eosia juz nie nie zmiescil hihi wiec dziadek owinal sie w koldre i polozyl obok leosia na .. podlodze hehehehe a leos rozwalony spal na kanapie hihi tak dziadka zalatwil hehe
zaluje ze nie wpadlam na pomysl by zrobic im fotke hehe
takze nasza niania pomyslowa i spisala sie super jak na pierwszy raz hehe
najwazniejsze, ze uspal leosia bez placzu i stresu nie? hihi

a wczoraj? mialam dzien bez TT choc wlasciwie nie do konca.... bo tak jak bylo planowane odwiedzila nas Fela z polonii z rodzinka hehe
takze TT NA ZYWO hehe

maja slodkiego synka 2 letniego kondradka hihi wloski ma piekne,, dlugasne.. i strasznie zakochany w mamusi... hihi
sliczny chlopczyk

bardzo fajne szalone spotkanie hehe
leos byl troche niespokojny hehe pewnie mial ochote dolaczyc do wariacji chlopakow( bo byl jeszcze nasz znajomy z 3,5 letnim synkiem) hhi a nie mial sil, by wyrwac sie tacie i pobiegac hehe.....

a na noc zasnal dopiero o 22 hehe
wymeczyl sie w lozeczku po czym zabralismy go do salonu hihi gdzie odbyl jeszcze rozmowe na skypie z wujkiem ciocia i kuzyneczkami hehe
ogladnal z nami kawalek filmu hihi mighty heart (cena odwagi) polecam.. choc smutny...

za to noc leosia byla przespana.. :ico_szoking:
szczerze nie pamietam kiedy ostatnio nas tym zaskoczyl..
normalnie obudzil sie dopiero o 5 hehe
potem o 8 jeszcze pocyckal i standardowe przed 10 pobudka hehe
no i nadal lezymy...
mamy sie zwlec niebawem.. ale co tam...
moze uda nam sie wyjsc z domku; ale jesli nie to nie ubolewam
jak adas wroci jedziemy do shoppinge center, poza watford, tam gdzie pracowala jasnie pani tam maja wieksze 2 albo 3 h&m-y i moze cos znajde dla nas i leoska...
i otwarte do 20ej a nie jak u nas do 18-tej :ico_puknij:

JESTEM W SZOKU LEOS LEZY OBOK WTULONY W NEMO, WSŁUCHANY W LIPNICKA I PORTERA I BEZ MARUDZENIA ZASNAL !!!!!!!!!!!!
ZWYKLE TRWA TO DLUZEJ I PORZEDZONE JEST POJEKIWANIEM, PLACZEM ITD... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-19, 13:27 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:30 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:36 ]
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:39 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:47 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 lis 2007, 14:47

madziorka super fotki :ico_brawa_01:

dziewczynki na codzien fubkcjonuje na majówkach ale moja mała zasiedziala sie u mamy i wyszła dopiero 5 czerwca a wlasciwie wykurzona zostala

chcialam sie zapytac jak u was ze spaniem?
moja mała strasznie sie rzuca w nocy
podnosi nózki i rzuca je z całej siły na materac
płacze w nocy i wogule nie daje nam spac
najlepsze jest to ze ona sie nie budzi tylko to wszystko robi spiac
sama juz nie wiem co robic
jak spi z nami to robi podobnie a ja dodatkowo spie na laczeniu lóżka i dzisiaj jestem polamana :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lis 2007, 14:53

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:56 ]
leos lezacy w lisciach hehe
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 13:59 ]
i na koniec leos kibic POSLKA GOLAAAAAAAAAAAa

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-19, 14:03 ]
jagodka dzieki
no leos w nocy spi dobrze.. ostatnio czesto sie budzil ale to bylo po szczepieniu i pi 3 dniach minelo uffff
u nas gorzej z zasypianiem :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości