Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lis 2007, 18:51

no własnie beznadziejnie bo jak tak sie spaceruje to naprawde jest zimno ja tez pod spodnie ubieram rajtuzki -ja zmarzlak jestem

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 lis 2007, 20:20

noo co ja widze Julcia sie boi czapek , ja juz to przerabiałam ze starszym synem - gozdzikowa zrób tak , zasiądz z julą przed duzym lustrem zebyscie były widoczne obydwie i zróbcie zamiane czapek ty juli a ona twoja w moim przypadku było śmiechu co niemiara :ico_haha_01: synek zapomniał potem załozyłam swoja i zero reakcji na płacz :-D :ico_brawa_01: ...powodzonka

kupiłam mojej dzis puzle piankowe za całe 5 zł 34 szt.
ale wyjelismy te małe elementy z 0, B, A, itp. mała cwaniara i tak gryzie i ciągnie az urywa :ico_olaboga: trza pilnowac bo ma sporo tych zębów i duze jedynki górne wiec ma czym :ico_olaboga:

smutno mi tak siedziec w domku od srody zero spacerów ,ale podobno w srode juz mi maja wózek prtzywiezć to mela myśle ,ze dokuruje mi sie i pojedziemy nowym wóziem na spacerek ,ale najpierw do lekarza na wizyte kontrolną ,a potem dalej

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

19 lis 2007, 20:23

Cześć dziewczyny :-) dawno mnie tu nie było, trochę mam do nadrobienia :ico_olaboga:
Mam nadzieję,że mnie tu przyjmiecie z powrotem :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lis 2007, 21:27

Witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie ze Cie przyjmiemy
a jak Karolinka Wyrosła :ico_szoking: :ico_szoking:
napisz co u Was ile Karolinka wazy itp....bo bardzo jestesmy ciekawe
ale sie ciesze ze do nas dołaczyłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-19, 20:29 ]
beatris75, dzieki za rade oby okazała sie skuteczna jutro przetestuje bo Jula juz śpi

[ Dodano: 2007-11-19, 20:59 ]
wkleje wam zdjecia z wczorajszej zabawy Juli z koleżanka Maja
Maja jest starsza od Juli 2 miesiace
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

19 lis 2007, 22:25

wcześniej jakoś tak przestałam pisać,bo nikt tu się nie odzywał,a dziś wchodzę i w szoku byłam jaki tu ruch :ico_szoking:
Karolinka waży 8500g i ma 76cm :-) sama potrafi usiąść, raczkuje, wstaje, spaceruje w koło łóżeczka i ma 4 ząbki :-D
ładnie śpi, zjadła wszystko co dostanie tylko jest mały problem,bo nie lubi grudek i wszystko trzeba miksować. Dziś Asiula przesłała mi zdjęcie chrupek kukurydzianych jakie podaje Domelkowi i jak tylko znajdę je w sklepie to zaczniemy naukę :-) wszystkie jakie kupowałam jak się zjadało to się lepiły :ico_olaboga:

Kurcze ale te nasze dzieciaczki już duże i śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-19, 21:29 ]
gozdzik, super zdjęcia :ico_brawa_01: starsza o 2 miesiące :ico_szoking: :ico_szoking: powiedziała bym,że Julcia jest starsza od koleżanki :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 lis 2007, 22:35

ania witamy witamy :one:

zapraszamy do klikania :-) powracaja forumowiczki pomału z pierwszysch miesiecy ,które wsysło prosimy :ico_sorki: nie zapominajcie o nas odwiedzajcie nas jak najcześciej tylko możecie


gozdzikowa
Juleczka wygląda przy kolezance to jakby ona była starsza o dwa miechy :ico_haha_01: jaka ona drobniutka jest ta Maja w porównaniu do Julki

a moja ksiezniczka wkońcu zasneła uffff....
piła piła kszke z butli , a nagle zakaszlała i od razu paw :587: ajjj i wszystko prawie na mnie ehhh...a juz miała koniec

ciekawe co u naszej dzisiejszej solenizantki? :-D jak fryzurka ? myśle ze jeszcze dziś nas odwiedzi i pokaze te cudeńka :ico_haha_01: albo albo mezulo porwie szybciutko do łóżeczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 lis 2007, 22:49

Czesc kobitki
mnie tu nei bylo jakos kilka dni a Wy tu kilkacie i klikacie hehehe
WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA GOSIUNI DUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZOOOOOOOOOOOOOOOOO MILOSCI I SZCZESCIA I KASIORY I SPELNIENIA MARZEN I CZEGO SOBIE TYLKO ZYCZYSZ
Witaj Aniaa super masz coreczke moja imienniczke wsyztskie Karolinki sa super hehehe
ja w niedziele byla na obiedzie u tesciow (moze byc) potem na urodzinki do P brata ciotecznego a potem padlam a dzis bylam u mojej mamy i kupilam Maciusiowi kombinezon w KappAhl, jutro jak bede miala troszke czasu to Wam przesle fotke
buziaki gorace ja ide sie polozyc i pewno usne do jutra

[ Dodano: 2007-11-19, 21:53 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: GOSIA TO DLA CIEBIE ODEMNIE MACIUSIA I PAWLA

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 lis 2007, 23:22

JEJKU DZIEWCZYNY JESTEśCIE ZAJE...FAJNE,AZ SIE WZRUSZYłAM :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DZIęKI JESZCZE RAZ ZA żYCIONKA, A PRZEDEWSZYSTKIM ZA TO żE JESTEśCIE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie ma co musze wkleić te obiecane fotki,bo mnie rozszarpiecie,no nie :-D :-D :-D :-D
Aaaaa ktoś mnie prosił :ico_oczko: zebym wkleiła w starej fryzurce i nowej,no to prosim...
W starej fryzurce;
Obrazek

I w nowej:
Obrazek
Obrazek
TYLKO JAK CO TO BąDZCIE SZCZERE W OPINI,OKI!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 lis 2007, 23:24

czy ja moge sie wypowiedziec??????????????????
ja k dla mnie to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ladnie masz pasemka prawda tzn baleyage???? :):):) bardzo fajnie a pozatym nowe a Ty jak sie czujesz???

[ Dodano: 2007-11-19, 22:33 ]
Wazne zeby Tobie sie kuciu podobalo no i zeby Cie zaraz maz schrupal wiec lec do niego a nie tracisz tu czas :):):):):) w nowej fryzurce bedzue fajniej zeby Cie schrupal hehehe

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 lis 2007, 23:58

oooooooooooooo gosieńka :ico_haha_01: od razu o 15 lat młodziej wyglądasz , szczegolnie czarny postarza noo teraz jest gittttttttttttt od razu odmłodniałaś :ico_brawa_01: leclec do M... tak wogole to mówie DOBRANOC i stosunkowo udanej nocki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

graba :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość