Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 lis 2007, 14:30

Gosia,

Ta druga firaneczka jest sliczniutka.... oj ale by mi pasowala do mojej zoltej lazienki, bo takie wlasnie okno tam mam i wlasnie chce wymienic moja stara firanke :-) jest super!! Moze sie skusze.... :ico_haha_01:
A ta druga to nie za wiele widac, szkoda ze nie powiesili jej w oknie to byloby widac jak sie prezentuje. To widze ze juz koncowka z urzadzaniem sie?? skoro firaneczek juz szukasz.. a wanne juz Wam wymienili??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 lis 2007, 15:14

Mi się podobają te firaneczki z różyczkami :-) ale te z kieszonkami też bardzo pomysłowe i śliczne

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 lis 2007, 15:52

Oj Dziewczyny cała akcja ratunkowa była z tymi drzwiami :ico_olaboga: o 12-tej byłam umówiona z przyjaciółką. Przyjechała i rzucałam jej klucze przez okno i też nie mogła otworzyć...zaangażowałysmy sąsiada z parteru. Zadzwonił do serwisu Gerdy, okazało się, że jak ten klucz spadł na dół to się zabrudził, zrobiła się mała ryska i nie można było otworzyć....Wyczyścił ten klucz i otworzył....A tak w ogóle to w serwisie powiedzieli, że jak się zamyka od zewnątrz na dwa razy to od środka nie da się otworzyć, bo się automatycznie blokują....tak mnie załatwił mój ukochany!!!!
mz74 pisze:To widze ze juz koncowka z urzadzaniem sie?? skoro firaneczek juz szukasz.. a wanne juz Wam wymienili??
co do wanny to jeszcze nie zakupiona (może właścicielka znowu zmieniła zdanie :ico_zly: ) mamy już upatrzone meble do dużego pokoju. No jeszcze Gosiu nie wszystko zrobione, ale mieszkać się da :-D
Nie wiem co mam zrobić, bo przyjaciółka chce mi dać łóżeczko, ale ma rozwaloną szufladę. A mama mi dała kasę specjalnie na łóżeczko i nie wiem czy jak go nie kupię, to nie będzie jej przykro, że chciała dla Wnusia łóżeczko...hmmm same dylematy

[ Dodano: 2007-11-20, 14:57 ]
Fajnie, że się Wam firanki podobają. Chyba zaryzykuję i kupię tą dużą, bo cena jest ok.
Meble są tu:
http://www.brw.com.pl/
poszukajcie w nowoczesnych systemach modułowych komplet: Indiana

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 lis 2007, 16:10

Hej.My juz po obiadku.maciek o osiemnastej jedzie do moich rodzixców pomóc przy remoncie pokoju, poszedł sie teraz zdrzemnąć,Patryk ogląda bajke a ja mam chwile relaksu na tt. :-D

mz74 pisze:Goonia napisał/a:
No i lux, że się z tą Twoją pracą ułożyło. Masz fajnych tych szefów


.... raczej szefowie maja super pracownice, dlatego nie mieli innego wyjscia!!

hihi ciekawe co oni na to, raczej nigdy na mnie nie narzekali :ico_oczko:

Goonia pisze:Madzia dzięki za listę

a w ogóle jak ta lista? Czytałyscie? Bo ja przyznam szczerze ze wkleiłam w ciemno :-)

Goonia, ładne te firaneczki są. Ja kiedys zamawiałam katalog z fajnej firmy, nie pamiętam nazwy ale jak poszukam to wkleje.Mają bardzo duzy wybór i naprawde w przystępnych cenach.

Asikk, fajnie ze zajrzałas do nas :ico_brawa_01: Tobie termin przesunął sie praktycznie o dwa tygodnie prawda? Fajnie masz :ico_haha_01:

Goonia pisze:Oj Dziewczyny cała akcja ratunkowa była z tymi drzwiami o 12-tej byłam umówiona z przyjaciółką. Przyjechała i rzucałam jej klucze przez okno i też nie mogła otworzyć...zaangażowałysmy sąsiada z parteru. Zadzwonił do serwisu Gerdy, okazało się, że jak ten klucz spadł na dół to się zabrudził, zrobiła się mała ryska i nie można było otworzyć....Wyczyścił ten klucz i otworzył....A tak w ogóle to w serwisie powiedzieli, że jak się zamyka od zewnątrz na dwa razy to od środka nie da się otworzyć, bo się automatycznie blokują....tak mnie załatwił mój ukochany!!!!

no to nieźle rzeczywiście :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 lis 2007, 16:10

Gosiu,

No to niezla akcje mialas!! To te Wasze drzwi porzadne sa.... jak juz sie zamkna to na amen!! :ico_haha_01: To pewnie po to ze, jak zlodziej wejdzie przez okno to drzwiami raczej nie wyjdzie..... :-D

No cena tej duzej firanki jest spoko!
No z lozeczkiem, to masz dylemat, a moze przekonasz Mame, ze za ta kase zafunduje Wnusiowi cos innego, wozeczek na przyklad???

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 lis 2007, 16:11

Meble tez są bardzo fajne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-20, 15:12 ]
mz74 pisze:No z lozeczkiem, to masz dylemat, a moze przekonasz Mame, ze za ta kase zafunduje Wnusiowi cos innego, wozeczek na przyklad???

dobry pomysł

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 lis 2007, 16:16

Madziu,

Ta lista jest niezla, jak tak czytalam, to w sumie mniej wiecej tak to u mnie wyglada z ta wyprawka.... :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 lis 2007, 16:22

mz74 pisze:mniej wiecej tak to u mnie wyglada z ta wyprawka....

czyli masz juz praktycznie wszystko? Ale fajnie :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-20, 15:23 ]
A dla siebie co zabieracie do szpitala?

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

20 lis 2007, 16:28

Obrazek

Ładne fieraneczki!

Listę ja przejrzałam i w sumie takie potrzebne rzeczy tam są - nic powymyslanego strasznie. Akurat to co przydatne.


Kupiłam to łóżko!!! Jestem szczesliwa. Razem z materacem, dwoma szufladami i dwoma nocnymi szafkami i przesyłką wyszło 1580zł. chyba nie najgorzej jak na łózko z drewna.

[ Dodano: 2007-11-20, 15:35 ]
A dla siebie co zabieracie do szpitala?


-koszule na zmiane
-przybory toaletowe (mydło, dwa reczniki, skarpety, szlafrok, szampon, szczoteczka i pasta do zebów itp)
-podkłady ginekologiczne,
-majtki z siatki,
-wkładki laktacyjne,
-laktator,
-Tantum Rosa (ważne!!! - idealne do podmywania i wogóle do spryskiwania krocza po porodzie, idealnie sie goi, fajnie łagodzi i dezynfekuje - POLECAM)
-wode mineralną

nie wiem co jeszcze jak mi sie przypomni to dopisze!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 lis 2007, 16:36

No wszytskiego to jeszcze nie mam, ale pare rzeczy zamowie jeszcze dzisiaj albo jutro na allegro (juz mam wybrane) i zostana mi jeszcze kosmetyki i wanienka!

Ja biore dla siebie:
gacie...
podklady (do latania)
2 koszule rozpinane (jedna to moze taka specjalna do karmienia..) - nie wiem bo jeszcze ich nie mam
wkladki laktacyjne
biustonosz do karmienia
kolo (ratunkowe)....
szlafrok, klapki pod prysznic
kapcie
laktator moze... ?
mineralna


... nie wiem czy czegos nie pominelam... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-20, 15:37 ]
marcia_pod pisze:Tantum Rosa (ważne!!! - idealne do podmywania i wogóle do spryskiwania krocza po porodzie, idealnie sie goi, fajnie łagodzi i dezynfekuje - POLECAM)


.. o tym zapomnialam! :ico_oczko: a to sie kupuje w aptece normalnie ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość