Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lis 2007, 12:17

Zubelku, bańki to chyba bym się bała postawić takiemu szkrabowi (oczywiście, ja sama nie umiem, ale czy K. nie jest za mała?)
A płeć, pewnie, że chcemy znać. Za tydzień pewnie pojadę do prywatnej kliniki do Białegostoku i tam mnie porządnie oglądną. W ciąży z Kingą też tam jeździłam- w 16 tygodniu i na badanie połówkowe. Mam to nagrane na dvd i na pamiątkę- pierwsze zdjęcia kruszynki w 4D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 14:10

cześć kochaniutkie moje złociutkie.

Antoś w nocy dostał okropnego kaszlu, byłam u lekarza, narazie mam przetrzymać małego w domciu, robić wszystko co robiłam do tej pory jak nie przejdzie do końca tygodnia, to stawić się ponownie.
Zobaczymy.

Kristi to wszystko ormalne, to że jesteś bardzoiej poddenerwowana, i że zmęczona....pamiętam jak mi się chciało spać w ciąży...wstawałm sobie ok 10, piłam mięte i jadłam coś na siłe....potem krótki spacerek i ok 13 znowu sie kładłam i spałam aż do powrotu męża z pracy...ach to były czasy, niestety tylko przy pierwszej ciąży...bo przy drugiej juz mogą być z tym problemy :ico_haha_01:
Zubelku super ekstra wiadomość ze Dziewczyny zdrowe :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Teraz Cię czeka pakowanie i już lada dzień wyjazd :ico_oczko:
Dziewczynki już leciały samolotem??? czy to pierwszy raz...?
Trzymam za WAS kciuki :one:
Aginka super kalendarz :one:
Mama_Kingi, zdrówka dla Kingusi , ach cholerne wirusy, no widzisz taka pora.
Kup małej Wicka i smaruj plecki i klatkę piersiową. :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lis 2007, 14:23

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas nocka minela super moge tak powiedziec :ico_brawa_01: Mala w nocy przebudzila sie tylko raz bo wyplula smoczka a tak to spala spokojnie cala noc i nawet spalysmy az do 9 00 :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko: :ico_szoking: No i sie wyspalam i juz mieszkanko posprzatalam troche Nicole marudzila jak sprzatalam bo siedziala w swoim wozku i patrzyla na bajke ale nie bylo az tak najgorzej :ico_oczko: Teraz moj kochany dziubalek znowu sobie spi a jak sie obudzi to moze pojdziemy na spacer albo zostaniemy w domu i bedziemy sie bawic niewiem jeszcze .. :ico_noniewiem: W sumie u nas pogoda jest ok,jest mrozno ale ladnie i troche slonca tez widac :ico_oczko: czyli podobna pogoda do wczorajszej :ico_haha_02: A tak to powoli sie przygotowuje do swiat.. to znaczy kartki swiateczne mam juz,teraz potrzebuje ladne wierszyki z internetu sciagnac i powoli zaczne kartki wypisywac na swieta i pozniej je wysle :ico_oczko: do rodzinki do Polski a mamy duza rodzinke w Pl :ico_brawa_01:

Basia wiesz mi tak nie do konca chodzilo o nerwowosc.. Bo wydaje mi sie ze teraz w mojej ciazy az tak nerwowa nie jestem tylko mi chodzi o to ze niewiem co sie dzieje ze mna bo zawsze mialam duzo cierpliwosci a teraz ona jakby sie konczy.. jakby mi jej brakuje.. :ico_noniewiem: Mam nadzieje ze mi szybko przyjdzie spowrotem :ico_oczko: Czasami mam dzien ze jestem bardziej cierpliwa a czasmai mi cierpliowsci brakuje :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Mama_Kingi ciesze sie ze twoj maly czlowieczek ma sie dobrze i ze wszystko jest w porzadku :ico_brawa_01: A moze akurat podczas tej wizyty w Bialymstoku pokaze co ma miedzy nozkami :ico_oczko: To musialo byc fajne przezycie i pamiatka jest piekna takie usg 4 D :ico_brawa_01: Ja mialam robione usg 3 D i normalnie uwazam to za cos pieknego tak dokladnie wszystko widac co robi moj grosio i wogule brak mi slow :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:

Zubelek ciesze sie ze twoje dziewczynki juz sa prawie zdrowe :ico_haha_02: To jest najwazniejsze a juz za niedlugo zobaczysz meza :ico_brawa_01: i bedziecie razem i bedzie super Powodzenia ci zycze i wszystkiego Najjj bo na to zaslugujesz :ico_oczko:
A jesli chodzi o banki.. to wiem ze mi tez zawsze banki pomogly ale jesli chodzi o dzieci to niestety niemam pojecia.. tym bardziej takie co nie maja jeszcze 2 lat?? Niewiem naprawde??

Iza tez czekam na relacje jak tam sie miewa twoja fasolka albo grosio :ico_oczko: :ico_brawa_01:

A wiecie kobietki ja jutro ide do lekarza bo musze oddac znowu krew do kontroli i bede miala robiony test na cukier.. :ico_noniewiem: Jak bylam z Nicole w ciazy to mi tez taki test robili.. i bylo nie zaciekawie bo mialam troche podwyzszony.. az boje sie jak bedzie tym razem :ico_noniewiem: Narazie sobie cukier kontroluje i narazie jest ok.. ciekawe jak wyjdzie jutro?? Niewiem dlaczego ale zawsze jak w ciazy jestem to mi cukier skacze niemozliwie!!! A jak nie jestem w ciazy to sie jest jakos unormowany.. :ico_oczko: :ico_noniewiem: Tak jak powiedziala Basia ciaza zmienia organizm o 180 stopni :ico_oczko:
A moj grosio to juz wiekszy jest ma 26 cm i wazy juz prawie 1 kg (teraz okolo 800 gram :ico_oczko: ) i rusza sie i mnie pieknie kopie ale zauwazam ze bedzie spokojniejszy niz Nicole.. bo fakt Nicole mnie zaczela stosunkowo pozno kopac ale pozniej jak juz zaczela to kopala praktycznie caly czas :ico_oczko: A teraz moj Grosio od czasu do czasu kopnie i jest ok takze Nicole tak zostalo ze jest taka zywa a podejrzewam ze Grosio to moze byc troche spokojniejszy.. oj chcialabym :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ide wziasc prysznic poki Nicolcia sobie spi Milego dzionka Buziaczki paa

[ Dodano: 2007-11-20, 13:27 ]
Maggie ja tez wiecej spalam w ciazy z Nicole to byly tez fajne czasy tak sie leniuchowalam ze szok :ico_oczko: I jadlam wszystko co chcialam na co mialam ochote :ico_oczko: A teraz tez mam apetyt ale z tym spankiem to juz inaczej jest i jednak mi tego troche brakuje.. ale nie narzekam.. tylko sobie czasami tak to tulmacze ze mi brakuje spania i dlatego niemam tyle cierpliwosci?? :ico_noniewiem:

Aginka sliczny kalendarz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lis 2007, 15:48

My wlasnie wrocilysmy ze spacerku, i polozylam Asie, bo niby spala dzis niecala godzine do 11:00 ale w nocy zle spala no i taraz byla bardzo marudna i moze zasnie :ico_sorki:

Mama_Kingi, biedna Kingusia :-| , wracajcie szybciutko do zdorwka! Moja Asia niby nie ma katark, ale cos dzisiaj w nocy zauwazylam jakby ciezej sie jej oddychalo... :ico_noniewiem: , no i to ze plakala co jakis czas... no nie wiem, zobacze, ale dzisiaj rano nie miala kataru, tylko ze nie daje sobie noska wyczyscic za rzadne skarby i moze ma za bardzo zatkany i to jest przyczyna

Maggie, caluski dla biednego Antosia ode mnie i od Asi, trzymamy kciuki zebyscie sie szybko pozbyli tego chorobska ! :one:

Kristi, nie martw sie, wszyscy czasami traca cierpliwosc, a ze przedtem tego nie mialas, to tylko moze swiadczyc o tym ze nidlugo i ta Ci minie :-)


Asia jeszcze sie wierci,bo ja slysze, ciekawe czy cos wyjdzie z tego spania...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 16:16

Mama_Kingi nie wiem jak ja czytałam że nie zauważyłam że miałaś usg super najważniejsze że wszystko dobrze :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Antol spał dzisiaj tylko pół godziny, ale ołnie jest chyba niez;le bo bawi się sam i tak nie pilnuje mnie jak ostatnio, wczoraj zrobił hosterie jak poszłam do łazienki się wykąpać, a był z nim tatuś. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-20, 15:17 ]
Barbara pisze:Maggie, caluski dla biednego Antosia ode mnie i od Asi, trzymamy kciuki zebyscie sie szybko pozbyli tego chorobska ! :one:

Dzięki Basieńko ja też juz chciałabym się pozbyć tego diabelstwa....najgorzej że Antoś mało śpi i mało je....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 16:54

Bańki można postawić bo pytałam czy moge Gabi ale wiadomo,że taki szkrab nie bardzo sobie da a nawet jak już się da to nie wytrzyma leżąc z nimi i poodpadaja.Takim szkrabom trzyma się do 10 minut ale Gabi się nie dała,dobrze,ze nie była tak chora jak Zuzia.

Maggie, no Antoś mamy cycuś ale dobrze,ze dziś się sam zabawił.Zuza mi też płakała jak jej z oczu znikałam i nawet na wc ze mna chodziłą :ico_haha_01: choć i Gabi lubi podglądywać :ico_haha_01:
Kristi, powodzenia u lekarza i oby wyniki były dobre.
mój tato dzwonił,niedługo będzie...nie będe miała czasu zaglądać,amm nadzieję że uda mi się tylko przed odjazdem skrobnąć coś jeszcze,będę tęskniła :ico_placzek: ale cieszę się ,że w końcu będziemy razem.Zapraszam Was na mojego bloga,będzie mi miło jak napiszecie słówko :ico_sorki:
http://www.naszecoreczki.aledzieci.pl

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lis 2007, 17:06

zubelek, mam nadzieję, że będziesz miała necik w Irlandii i będziesz z nami... Życzę udanego i szybkiego lotu . Ściskam Ciebie i dziewczynki

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 18:32

Mama_Kingi, na pewno będę miała tylko nie wiem za ile :ico_haha_01: mam nadzieję,ze do świąt jakiś komputerek się kupi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20-11-2007, 17:42 ]
a i jeszcze się pochwalę,że jutro Gabi kończy 17 miesięcy :-D :-D :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 19:21

zubelek, mam nadzieje ze szybko nabedziecie komputetek i internecik :one:
zubelek pisze:a i jeszcze się pochwalę,że jutro Gabi kończy 17 miesięcy :-D :-D :-D

:ico_buziaczki_big: dla Gabi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-20, 18:26 ]
Maggie, no Antoś mamy cycuś ale dobrze,ze dziś się sam zabawił

własnie nie, ostatnio byl ciągle za tatą... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lis 2007, 19:35

Moja Asia spala dzis tylko niecala godzine :ico_olaboga: , nie chciala juz zasnac na drugi raz, a teraz juz zaczyna byc marudna, i nogi sie jej juz plątają, wiec bede ja kapac pewnie wczesniej :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość