Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lis 2007, 10:37

Asikk w tej samej chwili wyslalysmy wiadomosci u mnie wczoraj moja coreczka polozyla sie z prawej strony mialam taki twrdy brzuch a z lewej mieciutki wogole brzuch zrobil mi sie do szpica wogole sie przejmuje czy oby majusia sie nie obrocila
dobrze ze ci te skurcze przeszly

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

21 lis 2007, 10:40

witajcie!u mnie dzisiaj ok.do trminu zostało już tylko 40 dni :ico_kawa: :ico_tort: .pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 10:42

No tak masz racje w twoim tyg to źle by było jak by Majusi się teraz obruciła , ale chyba już nie da rady za mło miejsca, chociasz kto wie te nasze szkraby to akrobaci!!! :-D
No a co do skurczy to dobrz bo nie chciała bym podzielić losu Jolci i leżeć w szpitalu dom to dom, ale w sumie to ona ma lepiej bo w jej sytuacji w szpitalu ma opieke całą dobe , a tak z tym jej mężem to nigdy nic nie wiadomo?? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-21, 09:44 ]
edzia29, no witaj kochana, to dobrze że ok bo zadko cię widać i się martwimy o ciebie!!! Za słodkości i kawke dzieki!!! Dobre na poprawe humorków z rana!! :-D :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 lis 2007, 12:00

hej babeczki :-D
o kurcze ale sie rozpisalyscie:) ja wieczorkiem pisalam z jolcia to byla podlaczona do kroplowki ityle tylko wiem.
ja nocke mialam STRASZNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az sie boje dzis sie klasc,jakby cos mi krocze rozrywalo,zachaczajac jeszcze o krzyz i glowe przy okazji!!! :ico_szoking: trogedia myslalam ze oszaleje tak przez pol nocy,a dzis nieprzytomna jestem :ico_olaboga:
a tak poza tym jest ok :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 lis 2007, 13:08

Czesc dziewczyny ale u was naprawde pustki az musze cos napisac.Moja dzidzia wczoraj strasznie mnie ciągła za pepek normalnie mialam taka kulke kolo pepka i bol ze szok a dzisiaj mam chyba zgage nigdy nie mialam i nie wioem czy to to. :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 lis 2007, 14:11

mariolus zgagi nie da sie z niczym innym pomylic,piecze pali gardlo jak cholera, mi osobiscie pomaga napic sie cieplego mleka:)polecam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 14:40

No ja poisałam z Jolą dziś rano!! Skurcze przeszły po tej kroplówce, maluszek ok waży 2650g czyli dobrze, ale ona sama nie wie kiedy ją wypuszcza nic jej nie mówia. A w ogóle to mówiła że opieka straszna lekarze i połozne tragedia, ale mówiła ze sama nam napisze potem o co chodziło !!! Ja wziełam się dzisisj za zmiane firanek, okna nie myłam bo mój mył je jakiś miesiąc temu i jeszcze nie sa tragiczne, a ja w kuchni to już patrzyć nie mogłam bo były żółte , a nie białe :ico_szoking: bo mój jak narazie to pali w domu właśnie w oknie w kuchni, ale powiedziłam mu że od grudnia nie ma palenia w domu wcale!!! Obiecał ,że ok. Nie znosze tego, nie zakładam pościeli dla maluszka bo boje sie że przesiąknie fajkami, a ten smrud to wszedzie wchodzi i tak wydaje mi sie że wózek już smierdzi ale może jestem przewrazliwiona!! :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 14:56

Jola trzymaj się kochana!!!!

Asikk, z tym zapachem to prawda, wszystko przesiąka. My nie palimy ale teście tak i jak mały np schodzi do nich to później czuje na jego ubraniach zapach papierosów. Tak więc całkiem możliwe ze przesiąknie.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 lis 2007, 16:27

no moj maz tez pali ale nie w domu i obiecal ze od poczatku grudnia sprobuje rzucic bo nie chce zeby taki smierdzacy do Sary podchodzil...przed ciaza tez palilam ale teraz dopiero czuje jak wszystko przesiaka tym dymem ze szok!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lis 2007, 16:42

U mnie w domku na szczescie nikt nie pali papierosow, jak byla siostra na wakacjach to palili na tarasie mi tam zapach nie przeszkadza ale wiadomo przy bobasie nie powinno sie palic

Dziewczyny bylam dzisiaj z mezem szukac mieszkanka ile ci hiszpanie sobie zycza za takie male mieszkanko za jedna sypialnie z salonem kuchnia i lazienka minimum 450e a ja chce takie z dwoma sypialniami bo jak ktos do nas przyjedzie zeby bylo troche miejsca
jak tak szukalismy tego mieszkanka strasznie sie zle poczulam slabo mi sie zrobilo brzuch zaczal bolec juz myslalam ze to to ale widocznie przez pogode sie tak poczulam bo jest strasznie parno chyba bedzie padac
dobra uciekam jeszcze z mezem posiedziec bo za chwilke do pracy ucieka a ja znowu sama bede

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość