Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lis 2007, 13:51

Oj dziewczyny i znowu tutaj pustki panują :ico_nienie: Gdzie wy się wszystkie podziewacie :569:

My z Emilką właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Zupka już też zjedzona :ico_oczko:
Emi teraz baraszkuje w kojcu a ja mam chwilkę na tt :-)

Wrzucę Wam kilka fotek Emi w tym kilka z basenu :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

20 lis 2007, 19:19

Aga a co to za lenistwo Cię ogarneło?? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Zdjecia super :-)
Maryyann a co ty nam tak skąpisz zdjęć twojego Kamilka??? On już prawie miesiąc ma a ty go nam nie pokazałaś :ico_nienie:

A u mnie nic ciekawego się nie dzieje. I dostaje już lekkiego świra od siedzenia w domu :ico_zly: Kiedy ten marzec w końcu nadejdzie??????? Wkleje kilka fotek :-)

Zaczepki kuzynki :-)
Obrazek

Mamo nie chce już zupki :-D

Obrazek

"i myślicie że ja wiem o co w tym chodzi????"

Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lis 2007, 21:45

Olciiaa, postaram się poprawić obiecuję :ico_sorki:

A zdjęcia Twojej Emilki są boskie :ico_brawa_01: Szczególnie podoba mi się to z zupką :-D

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

20 lis 2007, 23:00

Olciia ja jestem totalny antytalent komputerowy :) Właśnie coś próbuje, zobaczymy co wyjdzie, bo zdjecie mi sie zmniejszyloc chyba za bardzo [img]http://[img]http://img134.imageshack.us/img134/4331/dscf151511fa3.th.png[/img][/img]

[ Dodano: 2007-11-20, 22:01 ]
No i nie wkleiło się :(

[ Dodano: 2007-11-20, 22:02 ]
[img=http://img134.imageshack.us/img134/4331/dscf151511fa3.th.png]

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lis 2007, 11:15

maryyann, śliczny jest Twój synuś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

21 lis 2007, 11:44

Aga dziękuję :) Z Twojej córy też piękna pannica wyrasta.
Próbuje wkleić więcej zdjęć, muszę załapać jak się to robi, żeby ode razu zdjęcia wskakiwały tak jak Wy macie, a nie link jak mi się wkleiło.

Ale fajna pogoda dzisiaj. Byliśmy na badaniu słuchu, musimy jeszcze za 1,5 miesiąca iść na kolejne badanko, bo nie na wszystkich czestotliwosciach wyszło, że slyszy. Pani doktor mowila, że to sie jeszcze rozwinie i nie ma powodow do obaw. Mam wiec nadzieje, ze bedzie oki.

Powiedzcie mi czy matka karmiaca powinna unikac produktow pochodzacych od krowy, czyli mieso, nabial, mleko itp.? Bo lekarz pediatra mowiac o diecie karmiacej mamy powiedziala mi, ze np. nie wolno sera zoltego, zup zabielanych smietana, mlecznych produktow, dziennie jedynie szklanka mleka. Czy to faktycznie jest takie grozne?
Ja np jadlam przez 3 tygodnie normalnie ser zolty, tzn nie w nadmiarze, ale raz dziennie do kanapki i Malemu nic nie bylo.

[ Dodano: 2007-11-21, 10:53 ]
Powiem Wam, ze czasem mi sie nóż w kieszeni otwiera jak niektorzy jeżdzą samochodem. Dzisiaj jak bylismy w tym szpitalu pediatrycznym, tam jest parking przed ktorym jest szlaban i zeby wjechac trzeba zaplacic 3 zl a dopiero potem otwieraja szlaban i sie wjezdza.
No i mysmy akurat szli do tego budynku, gdzie robia badanie sluchu. Maz szedl przodem z fotelikiem, a ja troszke z tylu, bo tam tak oblodzone, że mozna sie wywalić.
No i wlasnie jakis samochod zatrzymal sie przed szlabanem zeby wjechac otworzyli mu ten szlaban, a tu z rozpedem bezczelnie obok tego samochodu przejezdza audi TT o malo nie rozjezdzajac mojego meza z dzieckiem. W srodku jakis mlody gosciu w czapce z daszkiem. Po prostu gosc wjechal nie placac i jeszcze zupelnie nie zachowywal ostroznosci na placu gdzie przeciez poruszaja sie ludzie z dziecmi. Szkoda mowic w ogole.

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

21 lis 2007, 15:50

maryyann, prosze cie napisz mi dokładnie ile i za co placi sie przed porodem i po w Esculapie bo nic juz z tego nie rozumiem. Gdzies przeczytalam ze pozniej cos zwracaja? Za co? Ile w sumie kosztowal cie tam porod razem z wizytami? Dzieki!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 lis 2007, 17:07

hejka
ja tylko na momencik
chciałam pochwalić zdjęcia waszych skarbów, poprostu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

maryyann dobrze że ten palant nikogo nie przejechał i nie zrobił nikomu krzwdy, ja to bym mu normalnie prawko zabrała, to musiał jakiś sknera być co nie chciał za parking zapłacić, debil jeden

[ Dodano: 2007-11-21, 16:28 ]
ja też wklejam kilka fotek Emilki, jak zwykle są to zdjecia z samochodu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tutaj Emi próbuje się uczesać a ciocia próbuje jej w tym pomóc
Obrazek

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

22 lis 2007, 11:12

Żyrafo jesli chodzi o poród w Eskulapie ja płaciłam we wrześniu 340 zł za wszystko. Z tych 340 zł - 70 zł jest za ginekologa, 70 zł za wizytę u anestezjologa oraz 200 zł za poród. Te 200 zł właśnie Ci zwracają, jeżeli zdecydujesz się rodzić w innym szpitalu.
Przed porodem zwykle tydzien albo w wyznacoznych przez nich terminie masz tez zgłosić sie na KTG, ktore jest dodatkowo odpłatne 20 zl. Jesli zdarzy Ci sie, że bedziesz wiecej razy musiala pojsc na KTG za kazde musisz zaplacic 20 zl. W dzien porodu za KTG sie juz nie placi. Nie placi sie tez nic dodatkowo za pobyt w szpitalu. Po wyjsciu do domu gdy idziesz na zdjecie szwów i wizyte u ginekologa tez nic placisz.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

22 lis 2007, 11:33

No mayyann wreszcie ujawniłas swojego skarba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sliczny jest!!!!

Asiula a twoja emi tez jak zwykle piękna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dzisiaj nawet w dobrym chumorku. Mam w domku i od razu lepiej. No i mis ię dziecko obudziło :ico_noniewiem: pa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość