Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 lis 2007, 15:41

mz74 pisze:Monia,

Z tego co wiem, to po porodzie sie sklada bo musisz miec akt urodzenia, miedzy innymi

Tak też myślałam,tylko słyszałam coś,że akt można donieść po porodzie,a resztę dokumentów złożyć wczesniej,to już wszystko wiem,ale te sprawy to pozałatwia mój maż :-D

[ Dodano: 2007-11-21, 14:44 ]
ja narazie uciekam, nie mam jeszcze obiadu,a mój maz niedługo bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2007, 15:52

w moim pokoju puściutko, echo takie, że ho ho, a widać teraz jakie już ściany były feee... w pokoju z komputerem wszystko poprzestawialiśmy i wywaliliśmy część mebli-Kuba tu rozstawi swój sprzęt do tatuowania, wcześniej był u nas w pokoju, ale teraz zamieniamy go w sypialnię dla nas i dzidziusia więc odpada przyjmowanie klientów i kolegów z resztą też-w końcu, walczyłam o to od dawna :ico_sorki: kuba rąbie teraz te szafy, które powyrzucaliśmy i zaraz się zabiera za gruntowanie, ja sobie pociapię swoją strukturkę, bo tylko ja umiem tak ładnie :ico_oczko: a dwie ściany i sufit zostawiam na jutro Kubie do pogipsowania.
łóżko kazałam też porąbać, żeby nie było odwrotu-trzeba kupić nowe :ico_haha_01: na razie materac walniemy na podłogę, bo znając siebie, będę się teraz zastanawiała kupę czasu nad meblami :ico_noniewiem:
z brzuchem mi się dzieją takie rzeczy... czasami nagle czuję jakbym kamienie tam nosiła, robi się taki ciężki, że mam wrażenie, że zaraz zaczne nim szurać po podłodze, ten mięsień mnie zaczął znowu boleć-może on się tak naciąga od dźwigania bobasa i stąd uczucie zakwasów?? a sikanie to po prostu zmora-co 10 minut lecę do kibelka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 15:53

Gosiu
śliczne rzeczy! Ja skarpetek od niego nie kupowałam ale za to czapeczki i koszulki - są świetne!

Ja własnie zdyszana właściwie wparowałam zobaczyc co tam słychac na TT. Robiłam porządek na tarasie - zagracony był i zabłocony jak nie wiem co. taki ładny widok z niego mam na las i ogród, ale w pierwszej kolejności rzucały sie płytki całe w błocie i gratach.

Wszystko posprzątane i umyte! Teraz ja idę pod prysznic i reszta dnia wolnego!

A marchewka była tak pyszna ze miałam na talerzu mnóstwo marchewki małego kotlecika i jednego ziemniaczka. I pomysleć ze jak chodziłam do przedszkola to nienawidziłam marchewki duszonej, a teraz mniam mniam - uwielbiam.

Ide wróce po prysznicu!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 15:55

Monia juz tak nie pamiętam ale o ile sie nie myle to po porodzie zanosisz akt urodzenia i to chyba załatwia zakład pracy ale zapytam sie jeszcze.

Gosia śliczne zakupy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 15:55

Fintifluszka pisze:a sikanie to po prostu zmora-co 10 minut lecę do kibelka

tez to mam Justynko! Wspólczuje serdecznie bo wiem jak to wkurza. ledwo z toalety wyjdziesz i masz wrażenie że zaraz musisz tam wracać!

Idę

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lis 2007, 16:01

z brzuchem mi się dzieją takie rzeczy... czasami nagle czuję jakbym kamienie tam nosiła, robi się taki ciężki, że mam wrażenie, że zaraz zaczne nim szurać po podłodze, ten mięsień mnie zaczął znowu boleć-może on się tak naciąga od dźwigania bobasa i stąd uczucie zakwasów?? a sikanie to po prostu zmora-co 10 minut lecę do kibelka


Justynko,
ja mam podobnie, tez mi sie czasem wydaje jakbym kamienie nosila... Moj Maly tez mi strasznie czasami cisnie na pecherz i to nie jest zbyt przyjemne uczucie :ico_noniewiem:

Zycze milego remonciku a Ty nie przemeczaj sie za bardzo, niech sie lepiej Twoj Kuba wykarze co potrafi... :ico_oczko:

Marcia,

Ja za marchewka duszona nie przepadam, nie wiem jakby bylo, jakbym teraz zjadla, moze by mi posmakowala.... :-) To bierz prysznic i wypoczywaj!!!!

[ Dodano: 2007-11-21, 15:04 ]
madziarka81 pisze:Monia juz tak nie pamiętam ale o ile sie nie myle to po porodzie zanosisz akt urodzenia i to chyba załatwia zakład pracy ale zapytam sie jeszcze.


U mnie wyglada to tak, ze mam przyniesc do pracy akt urodzenia, a wszystkie inne papiery juz beda wczesniej przygotowane i to moja szefowa sie tym zajmie....

Fajnie, ze Wam sie moje zakupy podobaja..... zapomnialam napisac, ze rozek tez sobie kupilam :-) a ile kasy poszlo :ico_olaboga: :ico_olaboga: Trudno tak trzeba, i tak w sumie nie kupuje nic ponadto co potrzeba, a i tak kupa kasy idzie.....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2007, 17:01

Ja nie cierpię marchewki duszonej-nigdy jej nie lubiłam, za to mój Kuba przepada za nią, zwłaszcza jak jeszcze groszek tam jest, ja groszku generalnie nie cierpię, poza tym mam po nim wzdęcia :ico_wstydzioch:

gosia śliczne skarpecioszki i te czapeczki cieplutkie słodziuchne... ja najpierw chcę jechać do hurtowni bo mam nie daleko, ale jeśli się okaże, że na przykład muszę kupić 5 par śpiochów w identycznym kolorze to pozostane przy allegro. Ale może chociaż łóżeczko w tej hurtowni kupię...
to bluzy, które przyszły z allegro, ta pośrodku jest grubaśna i mięciutka z podwójnego polarku-super
Obrazek

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 17:03

mz74 pisze::ico_olaboga: :ico_olaboga: Trudno tak trzeba, i tak w sumie nie kupuje nic ponadto co potrzeba, a i tak kupa kasy idzie.....


niestety tak juz jest na samym poczatku trzeba dosc sporo wydac!


Nie posiedze z Wami bo wylazłam z pod prysznica wysuszyłam włoski i ledwo usiadłam przed telewizor na chwile i tesc mi mówi ze gosci bedziemy miec - wiec lipa, musze isc ogarnac salon.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lis 2007, 17:06

Justyna,

Bluzy sliczne!!

Marcia,

No trudno, jak goscie maja przyjsc to nie ma zartow!! :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 17:07

Justyna to ta paczka co tak tanio kupiłas? Super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 16:08 ]
Lodówka rozmrożona i umyta :-)

[ Dodano: 2007-11-21, 16:08 ]
Wiecie ze ja dzis od rana na tt siedze?
Oczywiście z przerwami ale i tak ostatnio bardzo rzadko tak jest :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość