Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 lis 2007, 10:54

:ico_tort: dla Patryka
Dziękujemy bardzo za Zyczenia

Aga gratuluje Wojtusiowi zAbka


Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 lis 2007, 11:59

CZESC DZIEWCZYNY witam wsystkie w ten mrozny dzionek :). U nas nocka spokojna z jedna pobudka tradycyjna na amku i dalej ladne spanko.
GRATULACJE DLA ASI,WOJTUSIA,TYMECZKA ZA ZABECZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas jesli o ząbki chodzi to stanęło na tych dwóch narazie ma te dwie dolne jedyneczki i na górze tam znizaja sie coraz bardziej i ma czerwone dziąsełka ale nic stoi narazie
IWONA77 a ja akurat tez mysle o takie walizeczce edukacyjnej nawet taka sama ogladałam w sklepie i u nas jest za 110zł :0 i chyba ją kupimy a jesli nie teraz to na roczek napewno.
KMINEK a co to za antybiotyk tylko donoskowy? w maści-atecortin?
Zycze synkowi szybkiego powrotu do zdrówka :)
IZA@ no witaj, nareszcie sie odezwałaś :),ja ciągle sie zasnanawim co tam u Mirelki,pisz szybko jaknawiecej i zostan z nami juz na stałe :)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 lis 2007, 12:27

Hej! A u nas nie ma mrozu - jest piekne słoneczko i odwilż!
A Nina dziś marudna od byle czego robi minkę - buzię w ciup... :ico_noniewiem:
Czy wasze dzieci też tak żywiołowo reagują jak się im np nie da tego czego by chciały?
Rany albo Nina to taka mała aferzystka, albo może juz powinno się ją wychowywać i pokazywać że nie zawsze wszystko dostaje? I jeszcze ten katar jest dalej wodnisty i chyba już trwa ponad miesiąc...Łoj zaczynam mieć doła...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 lis 2007, 12:41

karolas, no mnie sie ta zalizka tez podoba a gdzi u was tak tani bo ja widzialam w smyku za 140
mamaciano wlasnie te klocki geo to raczej odpadna bo ich malo i zreszta n krotko starcza jesli w ogole zainteresuja maluch a cena raczej malo przystepna.
Mysle jeszcze nad takim stolikiem edukacyjnym

qunickPatrus tez kaprysny,tez nie wiem co robic albo to zabki albo jzu charakterek.
a co z innymi dziecmi?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

22 lis 2007, 12:44

witamy
u nas też nocka bardzo fajna, zaraz wybieramy się na spacerek :-)
mamciuco za fatalna nocka :ico_olaboga: kurcze współczuję, pamietam jak Agata miała gorączke to też tak do niej wstawałam co po chwila, strasznie męczące...ale mój mąż też tak mówił, ze on pół nocy nie spał itd, a było wręcz odwrotnie jego chrapanie przegłuszało wszystko... wiem na pewno, że jakby faceci mięli wstawać w nocy choćby z 3 razy do dziecka to byliby padnięci, a co tu mowa co 20 minut jak ty dziś miałaś. Kurcze ja to bym im najchętniej taką jedną nockę zafundowała, może by nas docenili, jaki trud wkładamy w opiekę nad dziecmi...
Mam nadzieję, ze chociaż w dzień utniesz sobie drzemkę, by nadrobić straconą noc, zawsze coś... Biedna Julcia, dla niej też to była ciężka noc...
karolasod razu widzę ze u ciebie wsio ok, dzieci pewnie zdrowe, bo Twoje posty są takie "promienne", hihih nio co tam u ciebie, Melcia pewnie zasuwa po pokojach :ico_brawa_01:
asiam piękne torty, jejku aż w szoku jestem :ico_brawa_01:
iwona super, że masz tajką fajną lekarkę, pamięta Piotrusia bez patrzenia w kartę, to rzadkość w tych czasach. No i super że z tym ciemiączkiem wsio ok.
Fajne pomysły pod choinkę, pewnie skorzystam z któregoś :-)
Wkelj fotkę tego krzesełka, jestem ciekawa które wybrałaś, jak sie okazało ja już nie musze kupować, dostałam od kuzynki po jej corce, bardzo fajne i wcale niezniszczone. Nie jest takie ładne z "bajerami" jak te co wtedy oglądałysmy na allegro, ale jest ładne i nie musze kasy tracić :-)

[ Dodano: 2007-11-22, 11:53 ]
ulubiona mina Agatki:

Obrazek

i tak czy siak - schowała ząbki :ico_haha_02:

Obrazek
[img]

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 lis 2007, 13:29

Serdeczne życzenia dla Lenki i Patrusia!!! :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: [/b]

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 lis 2007, 15:41

100 LAT z okazji 9 MIESIĘCY dla LENKI i PATRYKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dorota dziękuję za miłe słowa :ico_oczko: fajne owe zdjęcie Agatki w podpisie :)

kelly fotka Tymka z perełkami SUPER :ico_brawa_01:

Iza witaj :-) i pisz nam dużo co u ciebie i u Mirelki

lulu ale Filipek rozgadany :ico_brawa_01: i jak umiał powiedzieć o co mu chodzi hihi - jest świetny :ico_brawa_01:

kminek zdrówka dla Piotrusia :-)

Iwona ale sprytny twój Patryk :ico_oczko: wymyslił sposób, żeby nie leżeć w łóżku! Pochwal go od cioci Magdy :ico_oczko:

Jeśli chodzi o prezenty to polecam żyrafę
http://www.allegro.pl/item270227813_fis ... ecam_.html
dałam ją mojej chrześnicy wprawdzie na roczek i okazała się hitem, to jej ulubiona zabawka była, ostatnio w Auchan kosztowała 48 zł.
A ja dzisiaj kupiłam Asi zwierzaczki: krowę, konia, świnię itp.

Aga gratuluję pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D nareszcie też się doczekałaś

asiam śliczne te mebelki - świetny pomysł na prezent dla moich 2 chrześniaczek

qunick Joaś też się wścieka jak jest coś nie po jej myśli i krzyczy wtedy takie krótkie Aaa!!!Aaa!!! ale tak piszcząco, że nie można tego wytrzymać :( A jak chwyta za kable od słuchawek mojego męża to najpierw patrzy na niega jaka bedzie reakcja - on mówi BE ale jak tylko się odwróci to Asiaciagnie te kable i wywija nimi w powietrzu. No i jeszcze ostatnio to obraziła się na mojego męża, bo nie chciała wyjść na spacer, ryczała przy ubieraniu ale w końcu wyszli - to cały spacer miała głowę w bok odwróconą i patrzyła w 1 punkt i nie reagowała w ogóle na zaczepki męża, zero, nic, mógł do nie mówić jak do powietrza. Aż się przestraszył, ze może coś jej się stało ale gdy tylko wjechali na klatkę schodową i zobaczyła drzwi do mieszkania od razu radość na twarzy jej zagościła, śmiechy głośne i już była zadowolona i już było OK :-D

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

22 lis 2007, 15:44

Dorota minki Agatki bardzo podobne do tych, które robi Pati. A do minek dołancza odgłos jakby wydmuchiwała nosek, a może właściwie to wydmuchuje, bo zaczęło się to jak miała katarek i pryskałam kropelki.

Jeśli chodzi o mówienie słów to Patrycja chyba robi mi na złość, gdyż mówiła mama już od dłuższego czasu a teraz kiedy mówię do niej powiedz mama to zawsze mówi TATA.Mama słyszę, tylko gdy jest głodna i musimy być w kuchni.

My byłyśmy dziś u pani doktor na kontroli, już wszystko ok. Dzięki Karolas za rady oklepywałam plecki 4-5 razy dziennie i po 2 dniach już kaszelku nie ma.
Też zaskoczyła mnie pamięć pani doktor, bo już nie musiałam mówić nazwiska ani imienia małej a raptem byłyśmy tylko na szczepieniach i teraz kiedy się rozchorowała. A też ma mase dzieci, ponieważ kiedy tam jestem zawsze pełno mamuś z dzieciaczkami.

Zdrówka dla wszystkich chorujących. I spokojnych nocy dla mamuś.A bezsennych dla tatusiów.

[ Dodano: 2007-11-22, 14:46 ]
Magdzinka, Żyrafa super, sąsiadki dziecko ma, świetna zabawa, choć Patrycja woli na razie gryźć jednego klocka.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 lis 2007, 16:24

Juz mam wszystko rozpakowane i posprzątane kurzu była masa 2 miesiące nie ścierane :ico_olaboga:


Bylm z Mirelka u lekarza chciałam sie upewnić ze wszystko dobrze no i wzięłam skierowanie na bioderka bo biega 20 minut dziennie w chodziku i martwię sie ze jej szkodze .


Zauwazylam jakiś mieisac temu ze Mirelka jedna stopę trochę wykręca na zewnątrz lekarz powiedział ze ma obejrzeć to chirurg a potem mam przyjść po skierowanie do neurologa .


Do tego okazało sie ze Mirelka za duzo wazy 9900 i mamy odstawić jedzenie nocne czyli o 5 rano 210ml kaszki nie wiem czy damy rade bo ta teroryska strasznie sie drze o tej 5.00 za tym mlekiem, na sniadanie mam jej dawać pol kromki chleba serkiem z maselkeim i mleko do popicia, na obiad jedna łyżkę stołowa ziemniaków jedna mięsa i jakieś warzy wek tez jedna lyzke.
podwieczorek jakies owoc i kolacja kaszka.


ostatnio Mirelek bardzo marudna .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość