Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 13:36

Ewuś wielkie brawa dla ciebie i bardzo się cieszę że oboje już jesteście z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Synuś Ilonki śliczny ale kurcze dlaczego on znowu w szpitalu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja naprawdę przez Ilonę zawału dostane :ico_placzek: mam nadzieję że nic poważnego nie jest małemu Kubusiowi :ico_oczko:
ania25, fajna ta twoja córa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-22, 12:44 ]
A jeszcze się wam pochwale że byłam wczoraj z Miłkiem u lekarza na wizycie patronażowej i mały przez 2 tygodnie przybrał ponad pół kilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba cycek mu służy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i w ogóle bardzo się im podobał mówiły że jest bardzo energiczny ,silny i bystry a mi tak miło było słuchać jak go chwaliły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A i podobno dzielna kobita jestem bo tak dobrze daje sobie rade z całą trójeczką :-D :-D Teraz kolejna wizyta 18.12 ale tym razem to będzie szczepienie :ico_placzek:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

22 lis 2007, 13:54

ika to super dzielny chłopczyk Wam rośnie, pół kilograma w 2 tygodnie to dużo.
A to że radzisz sobie z trojeczką to naprawdę wielka z Ciebie kobieta, u mnie jest dwojka a czasami nie wiem co najpierw robić, bo Zuzia chce soczek, mała chce cycusia, a ja chcę do łazienki :-D Normalnie umiem z mała przy cycusiu chodzić po mieszkaniu, i coś Zuzce podac jeżeli sama nie umie sobie poradzić.
Obrazek
A to moje młodsze szczęście po karmieniu.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 14:11

ania25, mój to uwielbia siedzieć przy cycku i też dużo rzeczy robie z nim jak właśnie sobie je ,ale czasami też nie wiem za co sie złapać zwłaszcza jak robie obiad on nagle krzyczy bo głodny a dzieciaki zaczynają sie bić albo jak kapie te starsze w tym samym czasie wstawiam mleko i nagle on ryczy a jeszcze napuszczam mu wodę do wanienki wtedy to mam urwanie głowy bo latam po całym domu a jeszcze wtedy zanim wykapie małego muszę wyjąć starszaki :ico_oczko: z brodzika ,wytrzeć ich i ubrać wystudzić mleczko i położyć spać urwanie głowy ale daje rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 16:23

ania25, śliczna kruszynka jaka spokojna po karmieniu słodko spi ciekawe co jej sie sni??/
Ika202, a ciebie to kobieto podziwiwm z trójką tak sobie świetnie radzisz gratulacje i brawa!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 17:14

Asikk, Dziękuje bardzo :ico_oczko:
A to moje serduszko zdjęcie zrobione około 15:00
Obrazek
A to zrobione przed chwilką
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-22, 16:31 ]
Obrazek
To moje dwa kochane facety zobaczcie jacy są podobni do siebie :ico_oczko:
Obrazek
To z naszej wczorajszej podroży do lekarza :ico_brawa_01:
Obrazek
To mały z moja ukochaną mamusia :-D
Obrazek
A to moja straszna faceta :ico_oczko: z też kochaną koleżanka mojej mamy czyli oszukaną babcią Zosia :-D na wózeczku Miłoszka jak on sie tam zmieścił :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-22, 16:33 ]
Sorry że was zaśmiecam zdjęciami ale chyba oszalałam na punkcie własnego syna :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 lis 2007, 18:18

Ika202, śliczny ten twój synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wcale nam nie zaśmiecasz to radośc dla nas oglądać zawartości naszych brzuszków :ico_oczko:

Kilolek trzymaj się kochana, mam nadzieję że Kubuś nie jest mocno chory i szybko wróci do domku. A i jest cudny ma takie wielkie oczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja z moim nadal bezimiennym synkiem docieramy się po mału choć nie jest łatwo.On chciałby być cały czas przy cycu a ja nie chcę go do tego przyzwyczajać i czasem opadam z sił. Śpi z nami w łóżku a też chciałam żeby spał u siebie :ico_olaboga: . Jednak w praktyce to wszystko inaczej wychodzi niż sobie zaplanowłam jeszcze w ciąży :ico_noniewiem:

Buziaczki dla wszystkich maluszków i ich mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 18:22

Evik.kp, Dzięki :ico_oczko:
A co myślisz o imieniu Oliwier??
Evik.kp pisze:Jednak w praktyce to wszystko inaczej wychodzi niż sobie zaplanowłam jeszcze w ciąży :ico_noniewiem:
Bo to zawsze jest inaczej mój to czasami tak sie zachowuje jakby przywarł do cycka i cały czas przy nim siedzi :-D a co do spania to czasami też śpi z nami bo w nocy to on je najpierw koło 24 a potem miedzy 4:00 a 5:00 :-) Pokaż więcej zdjęć swojego maluszka :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

22 lis 2007, 18:54

Hejka dziewczynki ja tak na chwilkę, bo mała niedawno zasnęła i nie wiem ile będzie spała.Ostatnio więcej nie śpi jak śpi a wszystko przez to, że dostała zapalenia piersi. Nikomu tego nie życzę. 2dni temu obudziła się z temperatura 40 stopni o 2 w nocy trzęsąc się strasznie. Nie wiedziałam co się dzieje, później rozbolały mnie strasznie piersi i nie mogłam małej nakarmić z bólu, musiałam podać jej mieszankę. Byłam u lekarza, kazał mi masować piersi itp. Teraz ściągam mleko, przystawiam do cycka ale już nie chce jeść jak wcześniej i muszę ją dokarmiać mieszanką :ico_placzek: . Przez ten cały incydent mała zaczęła mi gorzej spać i teraz mam urwanie głowy.

Evik super, że już urodziłaś, ogromne gratulacje :ico_brawa_01: ] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ika ślicznego masz synka, nie mogę się napatrzeć :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 19:42

mambii82 pisze:Ika ślicznego masz synka, nie mogę się napatrzeć :-D
Ja też nie mogę się na niego napatrzeć :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Dzięki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 lis 2007, 21:14

Ika202, Twój synuś piękny i zdięcia sliczne a mężuś też niczego sobie no no!!!! Co do imienia Oliwier też ładnie moja córeczka o ile bedzie to córeczka bedzie miła na imię Oliwia. Więc jak widzisz mi też się podoba!!!! Jeszcze raz gratuluje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Evik.kp, nie przjmuj się na zaś napewno wszystko bedzie dobrze a jak to i w małżeństwi i w nowej pracy bywa tżeba sobie dać czas na dotarcie życze powodzonka!!!
mambii82, wspólczuje Tobie tego zapalenia piersi, moja mama mi opowidała że to straszny ból :ico_placzek: ale ona mi też muwiła że dobrze robią okłady z liści kapust. Liść świerzej kapust troszke pogniść tak aby troszke soku puściła i wtedy włożyć w stanik , naprawde ponoć pomaga, moja kumpela też mi to mówiła. Polecam!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość