mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 11:39

mam pytanko czy wy tez tak macie ja jak zbyt dlugo leze to strasznie bola mnie kolana i biodro
no ja bole nog mam caly czas a w nocy to juz koszmar.A wlasnie jak leze to potem jak wstane to kuleje bo biodro mnie jakos dziwnie boli.
A ja też mam pytanie kiedy wasze dzidzie stały się naprawdę aktywne?? Bo mój mały to od wczoraj całymi dniami, normalnie mam wrażenie że wogóle nie śpi tylko buszuje i buszuje, no rozumiem że ma mało miejsca ...
_________________
moje dziecko tez od czwartku jak mialam wizyte to strasznie buszuje ze az mnie to boli momentami. :ico_ciezarowka: Iwona mama juz w trasie prawie 7 godzin jeszcze tylko prawie 30 współczuje.Ugotuj coś pysznego na przywitanie. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 lis 2007, 12:39

Witajcie!! Iwonka jak skurcze przeszły to i dobrze jest szansa do niedzieli wytrzynmasz/!!! co do bóli bioder starsznie mnie bolą od tego spania na bokach. A skurcze łydek ałałaaaaa :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzisiaj to tak mnie złapałao, że z piskiem się obudzilam ,mężuś się zerwał na równe nogi i zaczoł mi masować tą łydke , ale do teraz czuje ten ból i kuleje!!! :ico_placzek: :ico_placzek: wcześniej też mnie łapało ale nie aż tak!!! :ico_szoking: Ja dziś chumorek też dobry mam!!! I całusy wam dam :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-24, 11:41 ]
K@tka to dobrze że humorek ok ciesze się , i całusy dla siostry!!!! A no i głaskaj głaskaj ten brzusi oby coś dobrego z tego wyszło!!!! trzymam kciuki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2007, 12:53

Mariola mama jest juz w niemczech ale jedzie tylko 5 osob wiec powinna byc przed czasem
Asikk mnie jak lapaly skurcze lydek to lekarz kazal mi jesc duzo bananow i pomoglo a jak przestalam jesc to znowu sie zaczely

co do ruchow malucha to nie pamietam kiedy tak mocno zaczela kopac ale powiem ze to w sumie nie byly kopniaki tylko takie wyciskanie nozek raczek i pupy a teraz to prawie wogole nie kopie tylko czasami czuje jakas tam nozke czy raczke mam nadzieje ze to nic zlego tylko jest juz tak nisko i jest to malo wyczuwalne

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 lis 2007, 13:41

Witajcie kochane...Ale sie rozpisałyscie :ico_olaboga: mialam troszke czytania :ico_haha_01: ...No ja juz lepiej najwazniejsze,ze skurcze ustaly ale jestem jeszcze strasznie slaba,a wrocilam do domku i mam tyle sprzatania :ico_olaboga: niewiem jak ja sie obrobie a nie chce tez robic wszystko naraz bo zas wyladuje w szpitalu :ico_nienie: .....Jesli chodzi o mnie to powiem wam,ze we wtorek wstalam i nawet nic mnie nie bolalo czulam sie dobrze,pozniej porobilam co nie co i zas zaczal mnie pobolewac brzuch i krocze-wiec pojechalam do lekarki,ta odrazu dala mi skierowanie do szpitala i tam zapis KTG wykazal małe skurcze no i odrazu podpieli mnie do kroplowki dali tabletki i musialam lezec...i tak przez 4dni...dziewczyny normalnie masakra w tym szpitalu tak lezec,co chwile slychac rodzace jak krzycza,co chwile placz dzieci i to tak wyniszcza psychicznie ze niewiem...Jeszcze byla taka akcja ze akurat jak ja bylam przyjmowana rodzila tam taka dziewczyna i tak strasznie krzyczala a polozna darla sie po niej i pod nosem mowila "a mam cie w nonono","spierdalaj" itp pozniej jak ona juz urodzila ta polozna wyszla na korytarz i zas pod nosem "ale mnie ta nonono wymeczyla" wiecie co ja tego osobiscie nie slyszalam-opowiadaly mi to dziewczyny z sali i sal obok no wlosy az mi deba stawały,ale jak ja bym to slyszala to na bank zwrocilabym jej uwage taka juz jestem...niewiem jak tak wogole mozna...Lekarze tacy obojetni zero informacji o stanie pacjentki kazdy mowi co innego masakra,dobrze ze chociaz te polozne tam to jakies fajne kobity byly,bo tak bym chyba oszalała-tylko ta jedna taka franca....Dobra dziewczyny ide brac sie za robote bo sie nie obrobie,a jeszcze obiad musze zrobic...Buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lis 2007, 14:59

jesli chodzi o ruchy dzidzi to u mnie tez byl taki okres ze mala strasznie sie wiercila i mialam wrazenie ze wogole nie spi,teraz sie juz uspokoila i w sumie nie czuje tez kopniakow tylko takie rozpychanie sie i wypychanie raczek i nozek,czasem sie przekreci na prawa lub lewa strone i widac strasznie nieproporcjonalny brzuch :-D
iwonko oj to jak mama przyjedzie to sobie odpoczniesz,no i te mamine obiadki :ico_obiadek: :-D
iwonko jejku mma nadzieje ze my nie trafimy na takie france w szpitalu , bo szok :ico_szoking:
jak czytalam to az nie moglam uwierzyc...straszne :ico_szoking:
a ja dzis caly czas mam skorcze ,ale takie znosne :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2007, 15:00

Jolus fajnie ze juz jestes w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-24, 14:03 ]
Obrazek
a to moj brzucho z dzisiaj

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 15:37

Iwona widze ze pepek ci wyszedl mi tez :ico_ciezarowka: nisko masz brzuch ale mi sie wydaje ze ja go mam nizej...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 16:39

iwona83, no brzusio super :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2007, 17:02

U mnie sytuacja wyglada inaczej ja nie bede rozumiala poloznej a ona mnie i jejki mam nadzieje ze mezus bedzie mogl byc ze mna bo wiecie zawsze razniej
no a mamine obiadki juz nie moge sie doczekac jutro ostatni dzien ja gotuje a potem luz :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 17:08

Ja mam mame blisko ale gotuje sama i mamine obiadki tylko czasami jem.A teraz to mam takiego lenia ze z checia bym poszla na obiadki do mamy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość