Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 18:43

martus no niezla cena za buciorki. super okazja
i szybko sie uwinelas
powidziwam
wiem ze w sb taka maakra w sklepach wiec sie n ie wybieram
od czego mam cxzas w tygodniu? hehe

a ten znajomy.. masz racje niech spada hehe co za ludzie
koncze bo moi chlopcy wrocili.. byli sie przejsc i po jedzonko wstapili
bo mamy dzis dzien leakowania hehe
niech adas ma tez cos z zycia hehe

dobra ide jesc paaaaaaaaaaa

[ Dodano: 2007-11-24, 17:45 ]
marta ten syrop na kaszel nazywa sie tixylix
adam wlasnie kupil bo leos cos tak czasem kaszlnie .. niegroznie ale lepiej zapobiegac moze..
ten syrop niegrozny
tak mowila farmaceutka- polka hehe

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2007, 22:27

Hej...

U nas cięzki dzień :ico_placzek: Viki nadal gorączkuje :ico_placzek: Martwię się bardzo, bo wyczytałam że tak wysoka temperatura na ząbkowanie nie jest normalna :ico_olaboga: :ico_noniewiem: A żadnych objawów chorobowych u Viki nie ma, kupkę zrobiła normalną, ciałko czyste i nic nowego jej ostatnio nie dawałam :ico_olaboga: Do szpitala czy Out of Hours nie mam co iśc, bo pewnie ją obejrzą i każą dawać Calpol - co i tak już robię. A gorączka wraca, Viki nie chce jeść, popłakuje, przysypia... Nawet w skoczku nie chciała się pobawić, a to przeciez jej ulubiona zabawka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A do tego ja mam zapalenie zatok :ico_placzek: No k...., dobrze, że chociaz mąz ma wolny weekend i może się nami opiekować...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 00:18 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 22:46

Laski Zubelka samolot odwołali bez podania przyczyny nie wiadomo dlaczego, Ani mąż do mnie dzwonił, ale ja spałam z małym a Jacol nie odbierał bo nie znał numeru tel, a myślał ze to ten palant co nas obgadywał dzwonił, ale potem sie zgadali na GG, ponoć samolot na wtorek ma, ale nie wiadomo czemu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasik a moze Viki ma trzydniówke???? ponoć nie masz zadnych obajwów choroby, ot tak masz goraczke i sie źle dziecko czuje :ico_olaboga: moja siostrzenica tak miała, wysoka gorączka, moja siora do lekarza pojechała, a tam jej nic nie dali, powiedzieli ze to nie przeziębienie i nie wiedza co, wiec chyba trydniówka bo po 3 dniach jak reką odjął

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 lis 2007, 23:18

martuchafrost pisze:Laski Zubelka samolot odwołali bez podania przyczyny nie wiadomo dlaczego
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kasik przykro mi z powodu goraczki,ciekawe co jest malej? moze Marta ma racje
Martaja nie rozszyfrowalam nicku,zdradzisz tajemnice? :ico_oczko:

,bylismy w tesco ,dla malego body i spiochy kupilismy,bo juz powyrastal z wiekszosci...ciekawe ile wazy,bo strasznie ciezki jest...w pon chyba pojdziemy do baby clinic :-D dzis wczesniej wstalam i teraz zmeczona jestem...wspolczuje nieprzespanych nocek,u nas jest pieknie ,Oliverek przesypia nocki ...a na razie jeszcze przy cycusiu zostajemy ,bo maly sie bardzo buntuje,a ja nie mam cierpliwosci do niego,a poza tym uwilbiam go karmic i pewnie to przewazylo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 23:42

kasik mam nadzieje ze to nic powaznego.. wiesz kazde dziecko inaczej przechodzi zabkowanie
nie wiem czy to cie pocieszy.. mojej kolezanki 2 letni syn nawet stracil przytomnosc z tego powodu...
takze moze rzeczywiscie to zabki i nic sie vikusi nie dzieje...

zubelku
cholera co za pech.. jak to mozliwe??? czekaamy tu na ciebie.. martus a ty zdawaj relacje

lucy w tesco sa super bodziaki.. ja ostatnio leosia tam obkupilam na maxa hehe ale spiochow nie znalazlam.. albo wybredna bylam hehe
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 04:01 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 23:58

Madziorka nie denerwuj sie, ale jak zadecydowąłas karmic tylko cycem to Twoja sprawa, ja jestem zdania ze dziecko juz powinno tez co innego niz mleko jeść, ale to jest moje zdanie, skoro Ty uwazasz ze tylko mleko to jest ok i nie przejmuj sie teściową :ico_oczko:
zaraz zadzwonie do Ani męża to Wam powiem co i jak bo sie martwie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2007, 00:01

ale dlaczego lekarze pisza i mowia co innego?
moj leos nawet 5 miesiecy nie skonczyl.. chcialam choc do tego momentu poczekac...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 00:15

Dzieki dziewczyny :ico_sorki: Juz sama nie wiem co mysleć... A tak mi jej żal, bo bidulenka nie ma totalnie siły :ico_placzek: tylko tak siedzi u mnie na kolanach i się tuli :ico_placzek:
No nic... Nie będe was zanudzać goraczką Viki...

Madziorka do Birmingham mamy godzinę drogi, tzn. do centrum Birmingham. Jesli chodzi o karmienie to ja jestem w pełnych 100% za Tobą. Wszędzie pisze i wszyscy to potwierdzą, że najlepszym pokarmem dla dziecka do 6 miesiąca zycia jest mleko matki. Potem ono już nie wystarcza i powinno się stopniowo wprowadzać nowe produkty.
Poza tym Magda jako mama wiesz najlepiej co jest dobre dla Leosia i co on potrzebuje. I tego się trzymaj. Teściowa miała swój czas gdy wychowywała swoje dzieci. A Leoś jest twój i to ty decydujesz o jego karmieniu, wychowaniu itd.
Glowa do góry i nie miej dylematów bo jesteś wspaniałą mamą, chcesz dla Leosia jak najlepiej i tak trzymaj :ico_buziaczki_big:

Co do lotu Zubelka to prawdopodobnie odwołali ze względu na mgłę lub za sliską nawierzchnię lotniska. Jak mój mąz leciał to była okropna mgła i lot odwołali więc musielismy przebukowac na nastepny wolny.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 lis 2007, 00:17

hey kobietki to ja sezonowy szop pracz!!!! :-D
Normalnie piore i piore i konca nie widac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_duzepranko: :ico_pranko:
U nas jednak pogoda do bani,od rana lalo jak z cebra,a gdzie wczorajsza piekna pogoda(fakt,ze mrozno bylo,ale to tysiac razy lepsze niz ulewa :ico_zly: ).
My po obiedzie wybralismy sie na miasto,wszystko juz ustrojone na swieta i sliczne karuzele w rynku,Vinee patrzala sie na nie jak wmurowana :-D :ico_haha_01: Obeszlismy wszystkie sklepy,a pozniej jeszcze do Tesco na zakupy i wrocilismy przed 7.Vinee z tata spia na gorze,przysnelo im sie po kapaniu:)hihihi a ja moge szalec na necie :-D
Madziorka nie przejmuj sie tesciowa i rob swoje i jak dalej bedzie tak gadac,to jej delikatnie powiedz swoje zdanie,bo w sumie jak mowisz,na pewno nie mowi tego zlosliwie,ale wierze Ci ile Cie to nerwow moze kosztowac,bo przeciez takie glupie gadki w stylu,ze sie nie najada,a od czego w takim razie przybiera z powietrza??? :ico_olaboga: :ico_puknij: ja ogolnie jestem za wprowadzaniem jedzonka pozniej,jezeli oczywiscie nie ma innych zalec lekarza,ja mimo,ze Vinee juz dokarmialam butla i pozniej juz od 3 miesiaca tylko na butli byla,to i tak jedzonko za porada health visitor zaczelam podawac jak Vinee miala 6 miesiecy i tydzien bodajze..kazde dziecko powinno byc potraktowane indywidualnie uwazam...zreszta kazda matka wie co najlepsze i sama zdecyduje,bo ona zna swoje dziecko najlepiej,kiedy podac cos wiecej!!
Co do klimatu okolic Birmingham,to wydaje mi sie,ze tu jest znacznie zimniej niz np.w Londynie,tak mi sie przynajmniej zdaje,zobacz jak my wczesnie w kurtki zimowe wskoczylismy,mimo,ze ja z natury jestem ciepla kobitka i zawsze mi cieplo..hihihi..
Marta ale mialas farta z tymi butkami,widzisz jak dobrze miec czasam mala stopke,wklejaj fotke buctkow i juz!!
Kasi.k zdrowka dla Vikusi i dla Ciebie :ico_buziaczki_big: ,wyobrazam sobie jaka jestes zmeczona....wiesz tak jak Marta juz wspomniala,to rownie dobrze moze byc ta trzydniowka lub zebole,Vinee jak miala trzydniowke to miala wysoka goraczke i zadnych innych objawow,tez dawalismy Calpol,ale u nas slabo zbijal goraczke wiec dawalismy tez Ibuprofen na zmiane z Calpolem i to podzialalo!!Mam nadzieje,ze jutro juz bedzie lepiej... :ico_buziaczki_big:
Kurcze biedny Zubelek juz przyszykowana z dziewczynkami a tu taki numer i musi czekac do wtorku...... :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2007, 00:24

dzieki. jestescie kochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

za tydzien idziemy do baby clinic to sie sprawa wyjasni
hehe

ilonka no niepocieszylas mnie ta wasza pogoda. brrr ale w lecie byl czas kiedy u was bylo upalnie a tutaj zupelnie odwrotnie. hehe co mnie wtedy bardzo zaskoczylo i chcialam w waszych rejonach zamieszkac na ten okres hehe

marta wiesz juz co z zubelkiem??
marta dzis kumpela mowila mi zze jak leciala z dziecmi to musiala placic za fotelik. tyle ze one mialy juz skonczony rok i wieksze foteliki hehe ale nie wiem czy to ma znaczenie
bo ktoras z was pisala ze fotelik i wozek za free

a wlasnie co sie stalo z beatka ? juz z nami nie pisze?
ciekawe jak marcelek rosnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość