Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 00:31

Ilonka a u nas bez deszczu ale za to wiało przeokropnie :ico_olaboga: Do d.... z taką pogodą... A ile czasu moge podawać jej Calpol?? Bo na opakowaniu pisze, że jesli po 3 dniach gorączka się utrzymuje to mam iść do lekarza.

Fela co do Kondzia to ja cię całkwoicie rozumiem... Viki ma dopiero niecałe 7 miesięcy a widze jak jest do mnie przywiązana i bez mamy ani rusz... A przeciez jeszcze taka niesiwadoma jest a co dopiero Konrad... On juz dużo rozumie, wie gdzie mu dobrze i bezpiecznie... Wg mnie jeśli po takim czasie nadal nie akceptuje przedszkola to nie ma co go zmuszać :ico_nienie: :ico_noniewiem: Daj mu nacieszyć się Tobą a na poznawanie swiata i dzieci i ludzi jeszcze przyjdzie czas... A tak sobie myślę że jakbyś dalej go prowadzała to mógłby niestety się źle nastawić lub mieć uraz na punkcie przedszkola a to przecież wam niepotrzebne.
I ciesz się Kochana, że on tak cię uwielbia i jestes jego najlepsza partnerką do zabaw bo ani się nie obejrzysz a świat ci go porwie...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 lis 2007, 00:38

Madziorka to fakt lato upalne i gorace bylo,a zima jakos mi sie wydaje,ze tu zimniej,bo jak w Londynie mieszkalismy to mi sie wydawalo,ze jakos zimy tak nie czulam :ico_noniewiem:
Kasi.k mi chyba dawalismy Vinee przeciwgoraczkowe ponad 5 dni jakos,na pewno wiecej niz 3 dni,nie martw sie..ja mysle,ze sytuacja u Was sie sama rozwiaze,bo zadnych innych objawow nie ma,najwazniejsze zbijac goraczke u Vikusi!!!wiem co czujesz,Vinee nawet na chwile nas nie odstepowala,nawet do kibelka nie moglam wyjsc :ico_olaboga: bedzie dobrze,glowa do gory!!!Zdrowka jeszcze raz dla Was!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lis 2007, 00:59

laski dzwoniłam do Zubelka męża i co sie okazało???? zdna mgła, zadna pogoda nie podali zadnych przyczyn :ico_olaboga: a co do mieszkania to bedą mieszkać blisko mnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mnie cos grypsko bierze :ico_olaboga: o matko!!!! oby nie bo dostane na głowe, a jak ja bede chora to Frnczesko tez :ico_olaboga:
Madziu dziewczyny mają rację Ty rób to co uważasz za słuszne i nie przejmuj sie teściową :ico_nienie: a o syropku tyksilix mi juz Emilka mówiła :ico_oczko: ale dzieki kochana :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-25, 00:02 ]
kasik nurofen jest silniejszy niz calpol jesli chodzi o goraczkę to jej powinno od razu zejść jak podasz

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lis 2007, 08:56

witam z ranca :ico_kawa:
wczoraj o 20,30 padlam. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: szacuneczek dla wszystkicj mam nie przesypiajacych kilku naocy z rzedu. Po tygodniu takiej syzyfowej pracy zabrali by mnie do psychiatryka. Ale z racji mojego uwielbienia spania ruszylam wczoraj mózgowniac i wymyslilam kilka sposobow na swedzenie dziasel przy zabkowaniu, bo Luska ma tylko ten problem. Tak wiec polecam: pierwsza szczoteczke do zebow (taka silikonową z ogranicznikiem), na to zel na zabkowanie i dziecko na 2 godziny z glowy - gryzie szczotke :ico_oczko: - trzeba tylko uwazac, zeby w raczkach nie przelozylo sobie w drugą strone i do gardla nie wlozylo. Oprocz tego takie dlugie chrupki kukurydziane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez na dlugo zajmuja uwage i drapia w dziasla, oraz, jak juz bardzo boli, smoczek maczany w syroku przeciwbólowym i herbatka z melisą na popiie i po takiej mieszance dziecko zasypia jak niemowlak :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kasia pisz jak Wiki i obys sie wreszcie wyspala w dzisiaj :ico_oczko:
Madziorka, gdybym cycyem karmila to tak jak ty do pol roczku nic bym nie dawala. Rady starszych pan sa zwiazane ze starym schematem zywienia, ktory byl zly, bo jakby byl dobry to by go na nowy nie zmieniali :-D :-D a tak powaznie one zawsze cos wtracic musza :ico_oczko: moja mama ma to samo.
Co do Zubelka, to jak ona bidna do domu wrocila, skoro ona przed wyjazdem caly swoj dobytek rozdala???? w czwartek moja szwagierka do Londynu leciala i z krakowa mieli leciec to ich autobus lotniskowy do Rzeszowa zawozil, bo tez z Krakowa nie mozna bylo...
Marta ja na wlasne wesele mialam buty z przeceny z 5 F :-D :-D ale nie ze skapstwa, tylko te do sukienki pasowaly :ico_oczko:
martuchafrost pisze: oby nie bo dostane na głowe, a jak ja bede chora to Frnczesko tez

niekoniecznie. My oboje z D mielismy zapalenie oskrzeli, a Luska zdrowa od urodzenia - tfu, tfu, odpuc i odpukac w niemalowane, bo zauwazylam, ze jak tylko pochwale jakas ceche Lunety to w ten sam dzien ona dokladnie na odwrot zrobi :-D
ilonakk9 pisze:hey kobietki to ja sezonowy szop pracz!!!!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Fela a ty nie zmuszaj dziecka jak nie chce i nie musisz. dzieci maja rozne charaktery. Ja w przedszkolu szalalam i od 3 rou zycia sama rano tam chodzilam (2 domy dajej), bo luilm, a moja kuzynka 3 lata pod biurkiem dyrektorki spedzila, bo sie tak dzieci bala.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lis 2007, 09:57

no nie mówcie ze tu takie pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja juz na nogach bo Franko szaleje i ssie paluszki wiec lece milk zrobić :ico_oczko:
a mnie dzis nery bola jak nie wiem co i sie zastanawiam dlaczego bo podkoszulek i rajstopy nosze od dawna, bo mnie od razu zawsze chwyta jak ledwie zawieje :ico_olaboga:
Kasik pisz jak Viki
kurcze lece bo Franko kaszle kicha i szlag mnie trafi jak biedak sie przeziębi, bo te konowały nie mają miejsc w przychodni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

25 lis 2007, 11:48

No weeekend...wyspana w koncu cala rodzinka... :-D
Ola z tatem na gorze szaleje, wiec mam chwilke zeby z kuchni do was cosik napisac :ico_haha_01:
Co do nowych pokarmow madziorko - to ja tez pamietam, jak moja mama mi mowila,ze jej tam jakas znajoma juz po skonczeniu 3 miesiaca dokarmiala dziecko....Ja jednak - tak jak ty - twierdzilam,ze to za wczesnie - i nie dawalam Oli nic poza mlekiem. Zreszta dobrze przybierala na wadze, wiec nie bylo potrzeby. Dopiero jak przyjechalam do Polski na chrzest, dalam jej do sprobowania cosik - miala wtedy 5 miesiecy i cos... - ale nie chciala. Tak naprawde zaczela jesc jak miala 6 miesiecy i tydzien :-D czyli po skonczeniu 6 miesiaca.
Ogolnie tez uwazam,ze sprawa ta jest bardzo indywidualna. I mimo zalecen WHO zeby dokarmiac po skonczeniu 5 (lub 6 miesiaca - w zal. na jakim mleku jest dziecko), HV zalecaja dokarmianie jesli dziecko jest gotowe, gdy podwoilo mase urodzeniowa ciala i przybieranie na wadze znacznie zwolnilo. Poza tym bedziesz widziec,ze dziecko chce wiecej - bo czesciej niz zwykle jest glodne :ico_haha_01:
Madzia - zaufaj swojemu instynktowi :-D
Kasi.k - co do goraczki - to trudno mi poradzic, ale faktem jest,ze dobrze,ze Viki nie ma innych objawow... Zbijaj jej temp. ale jesli podskoczy do jakichs ekstremalnych wartosci, to radze sie skonsultowac z lekarzem.
Ilonka - mam nadzieje,ze mnie nie zabijesz, ale zdjec zadnych nie mam...Nawet w profilu...Stacjonarny komp nam namieszal i nie mam pojecia co sie z wszystkim stalo.

ogolnie co do stanu ciezarnego - to juz za mna 16 tygodni...i leci 17....ale jakos tego nie czuje. W ogole czasem zapominam,ze jestem w ciazy, bo Ola mnie tak absorbuje :-D Ciekawe jak to bedzie z 2 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2007, 14:27

dziewczyny jeszcze raz dzieki za odpowiedzi i pomoc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ooo felicity sie pojawila hehe juz 17tydz... szybko leci? to pewnie lada dzien poczujesz pierwsze ruchy maluszka...
a jesli zapominasz o stanie ciezarnym to tylko sie cieszyc. widac ciaza ci sluzy i nie daje znac o sobie hehe

martucha mam nadzieje ze franko sie nie przeziebi..
u mnie rajtki pod spodnie nie przejda.. strasznie tego nie lubie
tutaj w ogole nie nosze bo cieplo/ ale w polsce jak nastaja mocne mrozy to bede musiala hehe
poki co nawet leos rajstop nie nosi.. bo za goraco//


a my dzis nie pojechalismy na tenm basen
mialy byc odrabiane zajecia rano.. wstalismy .. ledwo sie z lozka zwloklam przed 9... nieprzytomna.. i biegiem... prysznic, cyc, sniadanie.. i do auta. a tam niespodzianka
nie odpalilo. :ico_olaboga:
nie wiemy co sie stalo ale prawdopodibnie akumulator siadl..
pierwszy raz mielismy taki przypadek
za pozno bylo by prosic kolege o podwiezienie. bo bylibysmy juz troche spoznieni
i wkurzenia wrocilismy do domu
i poszlismy do parku hehe
zrobilam kilka fotek
ale nie prezentowalam sie za bardzo.. od razu widac ze za wczesnie wstalam i jakas taka snieta wyszlam hehe
leos tez chyba w lekkim szoku .. co o tak wczesnej porze mama wyprwia w parku..
zwykle byl to czas lezakowania hehe
teraz adas pojechal po akumulator
nastawil rosol i kazal mi go nie dotykac.. hihi
wiec mam luz

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lis 2007, 15:40

hej laski !!!
a ja dzis na targu byłam i kupiłam nowe nie używane krzesełko do jedzenia dla mojego smyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z a10 f :ico_szoking:
ale sie ciesze :ico_brawa_01:
Madziorka ja musze rajstopy nosic bo co roku conajmniej 3 razy mam antybiotyk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2007, 15:46

martuchafrost pisze:kupiłam nowe nie używane krzesełko do jedzenia dla mojego smyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z a10F

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: martus ale jestem dumna z twoich weekendowych zakupkow hehe
niezle okazje wyłapalas hehe :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka ja musze rajstopy nosic bo co roku conajmniej 3 razy mam antybiotyk
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to rzeczywiscie musisz dbac o siebie... :ico_olaboga:
a w tym roku odpukac jeszcze nie chorowalas co?

[ Dodano: 2007-11-25, 14:51 ]
wklejam dzisieszy spacer po parku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a za ta fotke prosze nie krzyczcie na mnie :ico_sorki: nie mam zamiaru hartowac leosia na styl angielski z golymi lapkami hihi dopiero po zrobieniu fotki zorientowalam sie ze leos zgubil skarpetke hehe :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 16:29

U nas ciut lepiej :-D Viki obudziła się tylko raz w nocy, z duzym płaczem i długo mi zajęło aż ją uspokoiłam i uspiłam ale TYLKO RAZ :-D za to zrobiła nam pobudke o 6:45 :ico_szoking: a normalnie budzi się między 8 a 9 rano...


[center]A ja dzisiaj obchodzę imieniny :-D i z tej okazji coś ode mnie
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość