Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2007, 18:15

mambii82 to mnie pocieszylas bo ja rzeczywiscie juz zaczelam sie bac ze cos nie tak z moja dzidzia bo te ruchy mozna juz na palcach jednej reki zliczyc

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 lis 2007, 18:50

iwona83, no to widzoisz głowa do góry wszystko jest ok.
Ale co do kłucia w kroczu , to ja właśnnie też mam takie bóle jak by ktoś włożył mi ręke tam i tak szarpała , czy kuł czymś ostrym, czasem tak mnie zaboli,że nie mogę siedzieć i musze aż wstać .??? Wy też tak miał :ico_olaboga: :ico_noniewiem: yście?1!!

[ Dodano: 2007-11-25, 18:08 ]
mambii82, Ika202, mam do was pytanie czy brałyście do szpitala dla maleństwa kosmetyki do kąpieli (oliwka, pł. do kąpieli, mydło, szampon) i ręcznik z kapturkiem dla dzidzi. bo już się pogubiłam jedni mówią że nie , potem czytam gdzieś że tak , sama już nie wiem!!!?????

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 lis 2007, 20:11

Asikk pisze:czy brałyście do szpitala dla maleństwa kosmetyki do kąpieli (oliwka, pł. do kąpieli, mydło, szampon) i ręcznik z kapturkiem dla dzidzi. bo już się pogubiłam jedni mówią że nie , potem czytam gdzieś że tak , sama już nie wiem!!!?????

to zależy od szpitala. Musisz po prostu dowiedziedzieć się jak jest w szpitalu w którym będziesz rodzić. Ja nie brałam kosmetyków do szpitala, ale wzięłam ręcznik, a właściwie mąż mi dowiózł. Bo jedna pielęgniarka zażyczyła sobie abym miała ręcznik dla dzidzusia. A tak w ogóle to pielęgniarki myją dzieci pod kranem kładąc je na brzuszkach na swoich rękach.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lis 2007, 22:40

Asikk, u mnie kazali mieć własną oliwkę chusteczki do dupki i żel do kąpieli bo oni tego w szpitalu nie mieli i właśnie tam mi położna poleciła żel Oilatum :ico_oczko: iwona83, no ja właśnie praktycznie w ogóle nie czułam ruchów musiałam słodkościami maluszka zmuszać do ruszania się :-D

[ Dodano: 2007-11-25, 21:43 ]
A jeszcze dziś kupiliśmy w aptece małemu emulsję di kąpieli Oilatum super jest POLECAM!!!!
I jeszcze sie wam pochwalę 22.11 mojemu syneczkowi odpadł pępuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 lis 2007, 10:59

czesc dziweczyny :-)
no wlasnie jak to jest z tymi pepuszkami :ico_noniewiem: czy ucza po porodzie w jaki sposob wiazac te kikutki by odpadly ladnie??bo ponoc ksztalt pepka zalezy od tego w jaki sposob bedziemy go podwiazywac by ladnie odpadl :ico_noniewiem: was w szpitalu polozne pokazywaly??

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 lis 2007, 12:20

każą przemywać spirytusem 70% czyli kupujesz mała flaszeczkę spirytusu takie 95% i bierzesz jedna łyżkę spirytusu + 2 łyżki wody do tego patyczek do ucha i dokładnie go przemywasz :ico_oczko: tylko nie rozumiem o co ci chodzi z tym podwiązywaniem :ico_noniewiem:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

26 lis 2007, 12:48

cześć wam, mam chwile to napisze wam jak przebiegł mój poród. W poniedziałek według ustaleń stawiłam się w szpitalu jak przyjeli mnie na oddział to zbdał mnie ordynator, powiedział że jeszcze nic sie nie dzieje i troche poleże, ale zbadał mnie tak, że po kilku godz odszedł mi czop, i cały czas mnie pobolewał brzuch, o godz 21 jak zwykle zaczełyśmy z dziewczynami oglądać na wspólnej a mnie zaczeły odchodzić wody i tak do godz 24, bóle z każdą minutą zaczęły się nasilać ale położna mnie zbadała i powiedziała że jeszcze nic się nie dzieje i że między skurczami mam starać się przespać aby odpoczywać bo na pewno niedługo urodzę ale to troche potrwa. O godz 1 tak mnie już łapały skurcze że już nie miałam możliwości spokojnie leżeć w łóżku i wtedy położna wzięła mnie na porodówkę, fajnie było bo cisza nikt się nie kręcił w nocy lepiej się chyba rodzi. Około 1.15 położna powiedziała żebym zadzwoniła po męża bo to już nie długo. I tak o godz 2.45 mała była już na świecie. Dostałam kroplówkę bo miałam za krótkie skurcze i nie mogłam dobrze przeć, mała była taka duża że niestety musieli mnie naciąć. Także jestem pocięta i jeszcze blizny po Adrianie mi popękały i hemoroidy wyszły. Ale pomału dojdę do siebie najważniejsze że z małą wszystko ok. Była raz owinięta pępowiną. Tak po krótce zrelacjonowałam wam mój poród krótki ale ciężki.
Teraz mała jest super co 2-3 godz budzi się jedzonko, siku i spać pozdrawiam was.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 lis 2007, 13:10

dzięki dziewczyny , za pomoc poradze sie kumpelki która tam rodziła czy te kosmetyki są potrzebne!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-26, 12:36 ]
no już wiem że tak i kosmetyki musze mieć swoje więc wziełam taki żel Nivea sensitiw do mycia buzi, ciałka i główki oraz na wszelki wypadae oliwke, no i reczniczek z kapturkiem.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2007, 13:37

Cześć dziewczyny

Cieszę się że juz prawie wszystkie jesteśmy z naszymi pociechami w domku.
Ja od dzisiaj mam chrzest bojowy bo mój mąż wrócił do pracy i zostaliśmy z Tymkiem sami. Nie uwierzycie ale mój syn przespał dziś całą noc. Wstałam do niego tylko około trzeciej dałam mu trochę cyca i dalej spał :ico_brawa_01: Kochany chłopak.

Ja też używam nivea sensitiv do kąpieli i na razie jest chyba dobrze. Fakt że małemu schodzi skóra z całego ciała ale to podobno normalne :ico_noniewiem:

IKA mojemu małemu też odpadł pępuszek 22.11 :ico_brawa_01:

Pokarm jak na razie mam i chyba dobry bo jak tymek przesypia tle godzin to chyba jest ok. Próbuję mu dawać smoczek ale niezbyt mu pasuje. Już kupiliśmy drugi ale nadal jest źle.

A no i dorzucam kilka fotek :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-26, 12:43 ]
a ja pępuszek przemywam spirytusem takim z apteki. Nie kupowałam innego.

Później jeszcze wpadnę. Buziaczki dla was i dla maluszków :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 lis 2007, 14:09

Hej dziewczyny :-)
Gratuluję wszystkim mamusiom wspaniałych pociech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ika mam do ciebie pytanko :ico_wstydzioch: :-)
Jak pamietasz jestem też z Bydgoszczy(dokładnie z Czyżkówka) i moje pytanie dotyczy w którym szpitalu rodziłaś i jak to wygląda z wyprawką do szpitala dla dzieciaczków :-) Ja zamierzam rodzić w Bizielu,ale z tego co wiem teraz trwa tam remont :ico_olaboga:
Pozdrawaim serdecznie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość