justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

25 lis 2007, 20:40

Violu fajna Zuzia
a zobaczcie co ja znalazlam
http://www.tradera.com/EXKLUSIV_JULKLAN ... n-52801402

[ Dodano: 2007-11-25, 19:42 ]
http://www.tradera.com/Ny_underbar_julk ... n-52801402

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 lis 2007, 21:00

no wreszcie jestem
ciężko było 2 dni w pracy, a i dziś jakoś człowiek był zmęczony po wszystkim
na szczęście już mam z głowy

Tadziu znacznie lepiej i obyło się bez antybiotyku
niestety i Wiki podłapała przeziębienie i tu już było mniej ciekawie w objawach, bo katar cieknący z nosa i gorączka się pojawiły, jest już znacznie lepiej i u niej, więc myślę, że za kilka dni nie będę musiała już dawać im syropków
w każdym razie mój mąż z moim tatą mieli niezłą przeprawę z chorą Wiki w sobotę (bo gwiazda traci apetyt jak jest chora), musieli jej dać dwa śniadania i obiad
wyobraźcie sobie, że zostawiłam im dokładne instrukcje co trzeba jej dać (bo jak jest chora to jest strasznie wybredna), a oni jednak mieli swoje pomysły i w efekcie śniadanie (tylko jedno!) jadła im do 12, a z obiadu zjadła im tylko zupę
no cóż, jak się nie słucha bardziej doświadczonych, to się trzeba potem męczyć... wieczorem byli tak wykończeni, jakby ciężko fizycznie pracowali
wreszcie poznali nasi chłopcy co to znaczy opieka nad dzieckiem :ico_oczko:

najgorsze jest jednak to, że mojej przyjaciółki córeczka wylądowała w szpitalu w bardzo ciężkim stanie i praktycznie walczy o życie i nie ważne, że ona latała po wszystkich możliwych lekarzach od kilku miesięcy, bo wg niej coś jest nie tak (a lekarze, że wysoka gorączka to na pewno od ząbkowania), to ci idioci w szpitalu stwierdzili, że zaniedbała dziecko
normalnie udusić takich...
nie dość, że kobieta odchodzi od zmysłów, bo tak się martwi o swoje dziecko, to jeszcze tak jej umilają czas
z tego wszystkiego tak się zdenerwowałam, że nie złożyłam jej życzeń imieninowych, ale kto by myślał o życzeniach...
na dodatek koleżanka Wiki z zza ściany też wylądowała w szpitalu i do końca nie wiadomo co jej jest, bo pomimo leków gula na węzłach chłonnych się nie zmniejszyła i nie wiadomo czy nie skończy się zabiegiem :ico_placzek:
mówię wam, że jestem jak otumaniona tymi wiadomościami

[ Dodano: 2007-11-25, 20:01 ]
lala śliczna i taka normalna, a nie jakaś wymyślana
a ubranka przecudne, dlaczego Tadziu nie jest dziewczynką :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 lis 2007, 23:11

Ojojoj Basiu ale masz wiadomosci :ico_olaboga:
Ale fajna Zuzia Milenka bedzie miala fajna przytulanke przyjaciolke a ciuszki tez ladniusie
Wygrala Ania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a myslalam jak Ty violu ze jednak Justyna wygra :ico_noniewiem: No ale wyszlo sprawiedliwie ona ma juz dosc a Ani sie nalezalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to spadam do jutra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lis 2007, 23:24

Joasiu tak - cieszę się, że Ania wygrała...chociaż Justyna też super tańczyła.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna chyba była pewna, że wygra, bo całe jury było za nimi... ale widzowie zdecydowali inaczej...i za to brawa... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

26 lis 2007, 10:26

Dzień dobry!

Violu, dzieki za pamięć... Mam nadzieję że w ogóle wiecie kim jestem :-D

U nas wszystko dobrze, Jasio wczoraj przekręcił sie z pleców na brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ...Jest dużym chłopakiem, który na okrągło chichocze :-D Od niedawna karmimy sie już kleikiem, zupka i deserkiem, nawet to wprowadzanie było bezkonfliktowe... A ja się wyłączyłam z zaglądania tutaj, bo tu często puuuustki straszne... No, ale wiem, jak dzieciaki absorbują :ico_olaboga: To nie ta frekwencja co w ciaży :ico_noniewiem:

Pozdrawiam, ściskam, moze nadrobię choć troszke jak uśpię małego... Basiu, zdrówka dla Tadzia i Wiki...

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

26 lis 2007, 10:48

cześć dziweczyny, niestety mam mało czasu dla siebie i nie mam kiedy zaglądać jeszcze miałam jakieś problemy z wejściem bo zmieniliśmy operatora ,oczywiście nie z naszej winy poprzednia firma sprzedała nasze osiedle kablówce.

[ Dodano: 2007-11-26, 09:52 ]
Szymon ma już 2 ząbki na dole, akurat wybiły się w 5 miesiąc 22. Przeszedł spokojnie a już siedzą kolejne.
Dziewczyny czy to normalne b0 zastanawiam się czy małego nie zawieść do lekarza bo strasznie dziwnie i ciężko oddycha szczególnie jak ma otwartą bóźke, tak jakby dyszał

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 lis 2007, 11:30

witajcie

ja sama zagłosowałam na Anię, ale bardziej dlatego że Justyna mnie wkurzyła swoją pewnością wygranej i sędziowie wyraźnie jej sprzyjali, zresztą nie przepadam za nią
ale muszę wam powiedzieć, że moja mama też wysyłała i pomimo że jeszcze było można to linia była zablokowana i nie można było wysłać sms-a, to trochę nie fair
basiu wcale nie jest tak źle, no może już nie epistoły piszemy często, ale i tak nieźle nam idzie z wpisami w porównaniu do innych "zamamionych"
sandro gratulacje za ząbeczki dla Szymonka
jak się niepokoisz o to oddychanie, to wybierz się do pediatry, lepiej dmuchać na zimne

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 lis 2007, 12:05

Hej dziewczyny
Basiu no pewno ze wiemy kim jestes :ico_noniewiem: Co za pytanie wpadaj czesciej :ico_oczko: :-D
A u nas nic ciekawego.No moze mojej zachcialo sie dzis o 3 w nocy dyskusji :ico_noniewiem: Myslalam ze padne ze smiechu ale tylko pol godz.i juz spala :ico_sorki: Juli wola :-D Wpadne potem

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 lis 2007, 13:10

hello, no a u nas dzis śnieżek prószy, ale troszke za ciepło bo wszytsko topnije :ico_noniewiem: a szkoda bo fajnie by było jakiegoś bałwanka ulepic, albo na saneczki wyjsć :-D

Violu laleczka fajna, ja jak byłam mała to miałam podobna :-D
a co do Tańca z gwiadzami to też sie ciesze ze Ania wygrałą, chociaz ja bym wolała zeby wygrałą Ewa Szabatin z MAteuszek, no ale cóz chyba nie maja takiego poparcia, albo musza zagrac w jakimś fajnym serialu :-D

Justynko ubranka pierwsza klasa, szczególnie te pani mikołajowej, ja włsnie chce coś kupić mojemu szkrabowi na świeta ale jak na raize udało mi sie tylko kupić czerwone body z reniferkiem :-D , dobre i to

Basiu mam nadziej ze te chore dzieciaczki szybciutko wróca do zdrowia, a tak to już jest z lekarzami najpierw mówią ze nic nie jest i sie panikuje a jak się coś napradwe zacznie dziać to mają pretensje do rodziców :ico_zly: no ale cóż mało jest lekarzy z powołania :ico_noniewiem: wiekszość dla kasy
A co do męzusia to widze ze w końcu miała szkołe :-D niech zobaczy co zona przezywa codziennie,
mój tez wczoraj zajmowała się maluchem i biedactwo bardziej sie zmęczył niz po całym dniu w warsztacie, a oczywiscie nie był sam bo dziakowie byli i ja ale i tak się biedak zmęczył jak przyszło nosić malucha :ico_noniewiem: oj te nasze chłopy takie słabiutkie :-D

Basik to brawa dla Jasia za nowe jedzonko :ico_brawa_01: moj juz wczoraj jadł zupke z jagnieciną i wsunął cały słoiczek i nic mu nie było :-D ale pewnie po rodzicach miesożerca :-D
No mój to też uwielbia się przewracać z plecków na brzuszek, szczególnie jak mu mamuśka pieluche ściagnie to chyc i ucieka :-D juz niedługo pewnie bedziemy te nasze bobaski gonic po domku :-D

Sandra :ico_brawa_01: dwa ząbki rewelacja :ico_brawa_01: niedługo juz Szymonek bedzie kabanoski sam wsuwał :-D
a do lekarza moze sie wybierz, jak masz się martwic, to lepiej sie upewnić ze wszytsko wporzadku :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 lis 2007, 13:40

a u nas też śnieżek prószy co chwilkę, ale na razie za ciepło aby coś ulepić, choć na trawniczku jest już troszkę mięciutkiego puchu, może jak napada przez noc i mrozem ściągnie to jutro będzie ładnie bielutko

uleńko mój jak Tadzia ponosi przez 3 minuty, to już narzeka na kręgosłup, ciekawe co my mamusie mamy powiedzieć :ico_oczko:

violu za jakiś czas sprawdź skrzynkę, przesyłam pierwszy przepisik

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość