mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lis 2007, 12:22

Jola_85 pisze:A wogole nie napisalam wam,ze główka małego jest juz na wysokości bioder :ico_szoking: masakra-jak sie zacznie wiercic to padam z nog-bo troszke boli no ale co zrobic..
ja własnie też mam tak nisko główke że czasami z bólu nie wytrzymuje jak sie zacznie wiercic i krok mnie wtedy strasznie rwie

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

26 lis 2007, 12:47

Hej dziewczyny!Nie znacie mnie, ale ja was znam troszkę, czytam was od dawna. sama się nie odzywam, bo mam zepsutą klawiaturę w laptopie i muszę podłączać osobną, a zazwyczaj czytam was w nocy w lóżku i nie chce mi się wyłazić z ciepłego wyrka. Mój termin jest na 12 grudnia, ale czuję, że big day nastąpi wcześniej nieco. Mój uwięziony w brzuszku synek nazywa sie Maciek i po prostu nie możemy się go z mężem doczekać. W sumie to mam podobna sytuację do Iwony83, poczynając od tego, że tez jestem 83, że równiez mieszkam i rodzę za granicą, i równiez przeprowadzamy się do nowego mieszkania w dzien wigilii, może uda się dzien wcześniej:) :ico_olaboga: to będzie zamieszanie, tym bardziej, iz jak zazwyczaj mam wokoło mnóstwo rodziny, tak teraz wszyscy jada do domu na święta i zostaję sama z mężem, który na szczęście dostanie wolne z chwila pierwszych zwiastunów porodu(oby to nie było odejście wód płodowych). No dobra, to się wygadałam. pozdrawiam was wszystkie, jesteście fajne dziewuchy, życzę, zeby dzieciaczki bezbolesnie z was powyskakiwały:)[/color]

[ Dodano: 2007-11-26, 12:23 ]
ach, przez ostatnie pół godziny próbowałam umieścic suwaczek na moim profilu, ale nici z tego:(

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 13:28

madzica, witam Cię pisz czasem, zawsze im więcej tym raźniej :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 lis 2007, 14:05

madzica, witamy i zaglondaj do nas bedzie nam raźniej!!!Jola_85, ty to lanie chcesz dostać z tym sprzątaniem :ico_nienie: zobaczymy jak tam wyjdzie po kontroli u lekarza!!!mariola, ale to chyba za wcześnie aby twoje maleństwo było tak nisko :ico_szoking:
Robak karuzela śliczna sama się namierzam na taką , ale mam troszke problem bo to chce mi kupić moja chrzesnica a ona troszke droga jest więc się jeszcze zastanowie jak to rozwiazać :ico_puknij: .
Iwonka jak mama w domu to już jesteśmy spokojne a Majunia niech już wyskakuje do mamusi!!!!!!!
Ja dzisisj spakowałam torbe do końca bo nie wiedziałam do końca gdzie bede rodzić i w związku z tym nie wiedziłam czy zabierać kosmetyki do kąpieli dla maluszka i recznik , ale już wiem że tak więc spakowałam już też te żeczy i do tego smoczek na wszelki wypadek i szczoteczke do włosków. więc zwarta i gotowa jestem.

Iwonka co do pępuszka to oni w szpitalu zapinają go taką klamra a nie wiążą i potem ty w domku tylko delikatnie odpinasz ją i przemywasz spirytusem i zapinasz spowrotem w tym samym miejscu. bynajmniej tak robią u nas. Mojej kumpeli córeczce odpadł po 10 dniach czasem jest to szybciej czasem dłużej ponoć zależy ja często jest przemywany spirytusem aby zasuszał i czy jest wietrzony.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 lis 2007, 14:11

No Asiu to mnie teraz zaskoczylas z tym pempuszkiem bo jak ja rodzilam Julcie to ona była z tą klamrą w szpitalu a dzien przed wyjsciem tą klamre zdjeli i obcieli kikut na taki malenski kikucik posmarowali spirytusem i zasechł ładnie a pozniej w domku 2x dziennie smarowalam kikut 70% spirytusem i po ok 2tyg kikucik odpadł i pozostał pempuszek :ico_haha_01: ...Dobra zbieram sie pomalu,umyje sie i spadam do lekarza odezwe sie pozniej buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 lis 2007, 14:22

Jola_85, no widzisz co region co szpital to inne praktyki??!!! :ico_puknij: kochana to trzymamy kciuki!!! melduj się po wizycie!!! Buziaki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lis 2007, 14:26

no co do tego pępka to też pierwsze slysze wiem że do domu wypuszczaja to tej klamry już nie ma tylko sterczy taki kikut który się myje spirytusem i potem odpada tak jak pisze Jola.Co do tego brzucha i dziecka to własnie wiem że mam je bardzo nisko i lekarz też się troche tym niepokoi.Własnie w piątek miedzy innymi z tego powodu miałam iść do szpitalabo miałam lekkie skurcze i wogóle lekarz bał się że dziecko wogóle nie rośnie lecz zrobił usg i okazało się ze nie jest tak zle. :ico_ciezarowka: Kazał mi uważać nie moge nosić i mam dużo nie chodzić i jak najwięcej leżeć. :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 lis 2007, 14:28

Witaj madzica :ico_urodzinki:
pisz czesciej bedzie milo :-D
fajnie ze kolejna :ico_ciezarowka: brzuchatka dolaczyla do nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jolcia Ty ciotka nie przesadzaj z tym sprzataniem bo po uszach dostaniesz :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 lis 2007, 14:32

Cześc.

Z tym pępuszkiem u mnie jest tak jak u Joli :-)

Witaj madzica w naszych skromnych progach. Zaglądaj i pisz częściej mimo zepsutej klawiatury :-D

Robak cos Ci mialam napisac i nie pamiętam o czym :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-26, 13:36 ]
O juz wiem. Mialam napisac że ja tez uwielbiam Boże Narodzenie. Piękne święta pełne niezwyklego uroku :ico_haha_02: I nawet porządki przedswiateczne robi sie tak jakoś z innym nastawieniem. :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2007, 15:31

Czesc wam ostatnio dziewczyny strasznie duzo piszecie ale fajnie tak poczytac
madzica fajnie ze sie odezwalas i pisz jak najwiecej no ja tez mam nadzieje ze uda sie przeprowadzic przynjamniej dzien przed wigilia bo wiadomo w wigilie robi sie cos innego a nie przeprowadza

dziewczyny kiedy ja sie rozpakuje bo juz mi ciezko

jola a ty uwazaj z tymi porzadkami

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], maximllCeap i 1 gość