kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 lis 2007, 15:51

ja dziś cały dzień przy kompie, siedzę i robię porządki w przelewach, bo jakieś zamieszanie się wdało i szczerze mówiącjuż mam dosyć, teraz mają jakąś przerwę bo system nie działa i moge tu popisać, Mat śpi a ja zajadam czekoladę a nich te biodra sobie rosną :-D

Zbora jak czytam co już hania je to mi wstyd, mój to niewiele smaków poznał, no ale alergik... jeszce teraz jest na diecie nutramigen i kleik ryżowy jabłko gotowane też z kleikiem... jak wyzdrowieje to muszę mu zrobić zupkę z marchewką chcę sprawdzić czy ta marchew to rzeczywiście go uczula

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

26 lis 2007, 17:17

Ale tu dzisiaj pusto :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 lis 2007, 19:25

laseczki jakoś tu pustawo dzisiaj
u nas snieg niesamowity!!!!
juz sie nie moge doczekac jutrzejszego spacerku
dzisiaj juz od meza dostałam ze sniezki ale ja go natartłam :ico_brawa_01: i jestem z siebie dumna
ja swoją małą tez karmie w lezaczku bo jeszcze nie siedzi sama

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 lis 2007, 20:02

Witajcie ja po rozmowie, chociaz ciezko nazwac to rozmowa...

kobieta z ktora sie spotkalam opowiedziala jak wyglada praca i zapytala mi sie czy mi odpowiada. generalnie na poczatek to jest ok. z tego programu wybrala trzy osoby, od polowy grudnia bedziemy przez miesiac lub dwa na okresie probnym, a pozniej sie zobaczy ktora wybierze.

umowa zlecenie, 8zł brutto na okresie probnym pozniej jest wiecej. ale to zawsze cos. lepiej miec ta kasa niz jej nie miec.

w czwartek ide na szkolenie - zobaczymy co z tego wyniknie :)

teraz sobie uswiadomilam ze jak bede prqacowac to mała bedzie z babcią siedziec a nie ze mna...

a no i praca jest zmianowa ale nie ma nocek albo od 6 do 14 albo od 14 do 20

poczekamy zobaczymy

a w sreode idem na spotkanie z koordynatorem tego programu "nauika i praca" zeby wyjasnic platnosci itp, moze jakos uda sie wynegocjowac choiciaz termin platnosci...

o jejkus

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lis 2007, 20:17

Doris ...gratuluję...bedzie spoko ...zobaczysz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my w tesco bylismy i Maya znow zadowolona jezdzila w wozku sklepowym...cwaniara mala

mam kilka fotek wiec zaraz wrzuce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lis 2007, 20:24

Jestem...przelotem...bo Hanka niby z tatusiem, ale siedzą i marudzą :ico_zly:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Uleńki i Wiktorka! ogromne buziaczki! zdrówka!

No i już nie pamiętam o czym było...że Gosia się jeszcze trzyma jakoś...resztką sił...no kobieto, oby było lepiej!
że Hania niby ma fajne menu...to może i tak..Ale Sikorko, Kate spoko, przecież Wasze maluszki wrażliwe...to jeszcze przyjdzie ich czas na takie jedzonko.
Kate :ico_brawa_01: za kolejną poważną rozmowę
Jagódko widzę, że wiercipięta z niej niezła! ech..karmić te dzieci teraz to koszmar...
Doris :ico_brawa_01: pisz jak będzie
Ewcik no co tam kobieto???
Glizdunia toż dawaj jej jak uważasz...kiedyś czytałam że po normalnym jedzeniu dobrze dać pierś, bo lepiej strawi...więc może to całkiem mądre? No i szukam Cię na naszej klasie...ale z marnym skutkiem...

U nas pogoda w miarę...Noc taka sobiwe...już o 2.30musiałam dawać mleko? :ico_puknij: potem spała do 6.....a dziś chyba dziąsła swędzą, bo ciągle gryzie nerwowo i marudzi.
Byłam przed pracą przymierzać buty...jedne białe kozaki na obcasie...trochę za duże...no i matka, że tylko nie białe :ico_noniewiem: a drugie brązowe, nawet w miarę...150zł, ale wydawały mi się ciut za luźne, mniejszych nie było :ico_placzek: jutro idę znów poprzymierzać...może jednak kupię?
Hanka już wymięka...J nie ma pomysłów na jej zajmowanie co mnie :ico_zly: na maxa...odkąd wrócił w domu bajzel na kółkach i sto razy więcej pracy...jutro zaś tenis...Jeszcze kuźwa zakatarzony łazi...a ja podminowana ciągle...coś nie mam humoru...i na @ czekam i czekam... :ico_noniewiem:
w pracy nudy na razie...
I się dietuję zupą prezydencką...od wczoraj...a już mam dość...sikam milion razy...i chce mi się bułeczkę zjeść...a już 1,5miesiaca bez pieczywa...zwariuję...
ok, lecę, bo se gamonie nie radzą...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 lis 2007, 20:37

Witajcie !!!

Na wstępie bardzo dziękujemy wszystkim ciociom za życzenia :-)

Obrazek

I składamy je tym samym Kochanemu Wiktorkowi :-D :ico_brawa_01: :-D

Obrazek

A i jeszcze dla Krystianka małe conieco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

U nas zadymy ciąg dalszy, aż mi się nie chce pisać... Miłosz odlot 39 st, Ula się trzyma, ja ledwo przełykam slinę... J. został u rodziców... naprawia z bratem samochód ...

W pracy jakaś rozkojarzona w domu rozdrażniona... :ico_noniewiem:

Wszystko mnie przytłacza... ide Was poczytać... póki mam czas...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 lis 2007, 21:10

Jestem :-)

zborra mój mężuś też stęka po 20 minutach zajmowania się małym :ico_noniewiem:

Dostałam pozostałe wyniki małego-są ok ale ten progesteron jednak za wysoki jak dla chłopca. Pani endokrynolog skonsultuje się z profesorką z Wrocławia i do mnie zadzwoni - pewnie czeka nas konsultacja u niej :ico_noniewiem:

Mały ma wysypkę i jak tu sprawdzić czy to od jego zupek (są kilkuskładnikowe), mojego jedzenia, a może zębów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 lis 2007, 21:15

kamizela, no to sie porobilo z ta wysypka :(
ale nie martw sie w koncu z tego wyrosnie
albo moze sama mu gotuj jakies prostsze
albo kupuj mniej skladnikowe

massumi nie zazdroszcze
chroba milosza i do tego sama z nimi i ty jeszcze rozłozona

trzymaj sie kobieto :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lis 2007, 21:19

No cichutko tu...
Młoda śpi...a w sumie chyba usypia...Ja zaraz też idę, bo jakaś bez energii jestem...Massumi chyba łapie nas depresja co? jakoś się trzeba ratować...
Kamizela będzie dobrze!
Jagódka doczytałam i tym śniegu...ja nie zazdroszczę...dla mnie mógłby nie istnieć...i lepiej niech za szybko nie spada.......

dobrej nocki majóweczki!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość