Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lis 2007, 12:12

Aginka pisze: Maliwnka na okrągło pyta "cio to"..."mama cio to"


Aginka u nas jest na topie tata :-D .Dzwonek do drzwi Ada leci i woła tata ,dzwoni telefon to samo, rano się obudzi już słysze tata co to a tylko ze mną jest w domku hehe :-) .A mama powie od święta a tak za nic nie chce powtórzyć.
A wczoraj mąż nauczył ją mówić ziuziu :-D
Adusia Teraz sobie pisze :-)

Buziaki dla Asiuni za półtora roczku i wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lis 2007, 13:43

Dzien dobry :ico_oczko:
Rety jaka ja jestem, zmeczona!!! Naprawde malo co zrobie a juz sie czuje zmeczona :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: Ale zawalam to na to ze sie nie wysypiam.. bo tak jest niestety.. :ico_noniewiem: ale nie narzekam i ciesze sie ze jestem i zyje a odespac zawsze zdaze :-D
U nas nocka super ani razu do malej nie wstanelam i mala obudzila sie o 8 15 wiec ja szybko ubralam,nowy pampers i jak sobie juz pojadla to poszlam do lekarza ten moj tesc dokladny na cukier robic i wyszedl mi troche podwyzszony ale to normalne bo lekarz powiedzial ze niby ciaza troche organiz obciaza i dlatego mi tak cukier skaka i ze mam uwazac co i jem i nie za duzo slodkiego jakbym mogla to wogule slodkiego nie jesc.. :ico_szoking: no ale tak samo mialam jak bylam z Nicole w ciazy i jakos przezylam i slodkie jadlam wiadomo z umiarem :ico_oczko: i mala urodzila sie zdrowa bez cukru :ico_brawa_01: wiec mam nadzieje i mysle ze teraz bedzie tak samo :ico_oczko:
Nicole u lekarza juz miala problemy wytrzymac ale nie bylo az tak najgorzej :ico_oczko: zaczepiala innych ludzi i chciala sie z nimi bawic :ico_oczko: pozatym to mala teraz spi padla biedna taka wymeczona zabawa i mam nadzieje ze troche pospi bo ja musze robic porzadek w domku bo jakos brudno jest :-D :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
A wczoraj to bylo straszne mala uspac.. :ico_olaboga: Naprawde tak plakala i okazalo sie ze zrobila kupe i nie umiala i niechciala z kupa zasnac co calkiem zrozumiale tylko ja nie kaplam sie ze ma cos w pampersie.. ale pozniej poplakala troche bo byla juz rozbudzona i udalo sie ze zasnela.. o 22 30 :ico_szoking: Oh juz nie narzekam moja Nicolinka ma swoje prawa a ja glupia nie wiedzialam i nie czulam ze cos do pampersa zrobila.. :ico_wstydzioch:

Maggie dziekuje za piekne slowa i ze we mnie wierzysz ze sobie poradze :ico_oczko: Tez mysle ze bedzie wszystko ok i ze sie ladnie pouklada poradze sobie i juz i tak musze myslec i tak bedzie :ico_brawa_01:

Basia to fajnie ze Asia spala dzisiaj lepiej :ico_brawa_01: I z okazjii poltora roczku dla Asienki wszystkiego co piekne i szczesliwe duzo zdrowka i usmiechu i wszystkiego Najj :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A ja wlasnie zajadam sie owsianka i zaraz biore sie za prace bo musze moj cukier spalic.. tylko ja musze jakos moje sily teraz zregenerwoac i juz bedzie inaczej :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D Milego dzionka wam zycze paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 lis 2007, 14:16

Witajcie.
Kristi, pewnie, że sobie poradzisz. I nie myśl inaczej. Jesteś tak zorganizowaną Kobietką, że ze wszystkim dasz sobie radę.
Barbara, mam pytanie- gdzie Ty mieszkasz, że było tak strasznie zimno w nocy? Brrr
Dobrze, że Asiula spała w miarę dobrze. :ico_buziaczki_big: od cioci Ani i Kingusi z okazji ukończenia półtora roczku. Basiu, kiedy ten czas minął, prawda? Aż się wierzyć nie chce...

Kingę wczoraj w nocy wzięłam z łóżeczka na łóżko aby obciąć jej pazurki i też jej paskudnie pachniało z pampersa... Ale przewinęłam i nawet się nie obudziła
I wczoraj w ciągu dnia spała mi aż 3 godziny. Położyłam ją po 12 a wstała o 15. Za to dziś rano przed 6 chciała już z nami gadać... Ale udało się i wstałyśmy po 9.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lis 2007, 16:00

justyna25, Kristi, Mama_Kingi, bardzo dziekuje za zyczonka w imieniu Asi :-) , to prawda zlecialo tak szybko, ze az sama nie wiem kiedy....

Aniu, ja mieszkam w Nowym Targu, wiec prawie w gorach, wiec takie temperatury to tutaj norma w zimie niestety.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-29, 15:03 ]
Kristi, ciesze sie u lekaza wyniki Ci wyszly dobre, oby tak dalej, a ze czujesz sie zmeczona to przeciesz normale, brzuszek troche juz wazy hihi

Aniu, a Ty jak sie czujesz? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 lis 2007, 16:29

Barbara, u mnie całkiem, całkiem dobrze. Brzuszek rośnie, czasem mam wahania nastrojów (takie znośne, na szczęście :ico_haha_01: ), chętki jedzeniowe w normie, ale nie ograniczam się i jem, na co mam ochotę :-D .

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lis 2007, 18:03

Aniu, i bardzo dobrze, :ico_brawa_01: tez tak robilam jak bylam z Asia w ciazy :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 lis 2007, 18:12

Dla 1 i 1/2 rocznej Asieńki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lis 2007, 18:15

Aginka, :-) bardzo dziekuje w imieniu Asi za pamiec i cieple slowka, to bardzo mile...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 lis 2007, 19:56

Barbara, no jak to ?? :ico_zdrowko: Za 200 posta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lis 2007, 21:03

Aginka, ooo! rzeczywiscie! to ja juz tyle napisalam :ico_haha_01: wow

[ Dodano: 2007-11-29, 20:05 ]
Asia spala mi dzisiaj prawie 2h, ale cos zmeczona byla i padla, dobrze ze zdazylam ja wykapac :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości