Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2007, 13:22

Witam

No niestey ale nic nam nie pomaga. Mały cały czas się męczy a mi się płakać chce. Rozmawiałam już z koleżanką z Niemiec o kropelkach bo podobno Sab Simplex są najlepsze (tak mi powiedziała nasza położna środowiskowa) Może one nam pomogą. dziś mąż kupił czopki na noc. Szukamy każdej możliwej alternatywy :ico_placzek: .

A ja andal czekam na wózek. Już się nie kogę doczekać aż wyruszymy na pierwszy spacer :ico_haha_01:

Ja pokarmu nie odciągam. Na razie nie mam takiej potrzeby. Mleka mam chyba tak akurat bo mały się najada i do następnego karmienia piersi mam znów pełne.

Idę wypełnić wszystkie papiery póki mały śpi bo jeszcze ie złożyliśmy na becikowe ani na macieżyński.

Pozdrawiam mamusie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-29, 12:36 ]
Przy okazji pochwalę się wam wózkiem jaki zamówiliśmy

http://www.allegro.pl/item272177383_bex ... owosc.html

Model B3 kolor pistacja ze srebrnym wersja 3 kołowa :ico_brawa_01:

IKA jak przyjdzie karuzela to od razu pisz jak się sprawuję bo ja właśnie chcę zamówić dla małego. Napisz ile zapłaciliście.

Ja właśnie zamówiłam te kropelki niemieckie przez internet. Mam nadzieję ze pomogą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lis 2007, 14:13

Evik.kp pisze:Przy okazji pochwalę się wam wózkiem jaki zamówiliśmy
Śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
IKA jak przyjdzie karuzela to od razu pisz jak się sprawuję bo ja właśnie chcę zamówić dla małego.
Jak tylko dojdzie to zaraz wam napiszę już dziś o 4:00 szukałam akumulatorków R20 na allegro .zapłaciliśmy za nią nie dużo bo 90zł a u nas jak sie pytaliśmy w takim sklepie który jest w pasażu Tesco to ona kosztuje 250zł.Rano dzwonił koleś od tej karuzelki żre jeszcze dziś ja wysyła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja sie doczekać nie mogę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 lis 2007, 14:48

Evik.kp, wózek sliczny , ale ja osobiście nie kupiła bym trzy kołowca bo źle mi się go prowadziło, koła kręciły sie we wszystkie strony i nie umiłam wjechac pod krawężnik. No ale o gustach sie nie dyskutuje , to moja opinia. Pozdrawiam i zycze zdrówka dla maluszka, moja koleżanka też jakieś krople sprowadzała ze stanów i pomogły wiec powodzonka.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lis 2007, 15:21

Evik.kp, śliczny wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Evik.kp pisze:Ja właśnie zamówiłam te kropelki niemieckie przez internet. Mam nadzieję ze pomogą

Trzymam kciuki, żeby twój maluszek już nie cierpiał. A próbowałaś może strumieniem ciepłego powietrza z suszarki do włosów. Czasami pomaga, a dźwięk suszarki też trochę uspokaja.

A ja mam problem z pupą Adasia. W pachwinkach i na pupie kilka dni temu pojawiły się małe czerwone krostki, potem zrobiły się białe. Z każdym dniem było ich coraz więcej. Polecono mi maść i wczoraj zaczęłam smarować. Jak na razie nie pojawiają się nowe, to chyba działa, ale szkoda mi mojego maluszka, bo na pewno go to piecze :ico_placzek: :cry:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lis 2007, 15:39

Agnieś81, wiesz co moje wszystkie dzieci zawsze miały pieluszkowe zapalenie pupy i ten też ale nam pomaga sudokrem + dobre pampersy i wietrzenie pupki wiec jest dobrze :ico_oczko: a ty jakiego kremu używasz na tą mała dupcie ?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lis 2007, 15:48

Ika202, ja też stosowałam sudokrem, ale i tak coś mu wylazło. a teraz smaruję maścią, która jest przeznaczona dla dorosłych - tormentiol. jak na razie nie jest gorzej, chyba zatrzymało się i mam nadzieję, że niedługo zniknie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 lis 2007, 16:05

Ja też słyszałam że sudokrem jest dobry, ale też maść Linomag, albo Alantan to też są maści na zmiany skórene i w Gazecie Mamo To Ja są polecane jako maści na zapalenie pupy u niemowląt. Trzymam kciuki za zdrówko waszych smyków!!!!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lis 2007, 16:32

Asikk pisze:Linomag
Tą też używam bo jest tłusta i dobrze nawilża :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

29 lis 2007, 17:27

Hejka
Evik fajowy ten wózeczek i całkiem niedrogi jak na 3 częściowy.

Agnieś moja mała też miała podobnie choć zapobiegawczo jak się tylko pojawiało lekkie zaczerwienienie to stosowała sudocrem, niestety nie pomogło i wyskoczyło takie małe paskudztwo, dokładniej takie pryszczyki, pediatra przepisała mi pimafucort jest on od różnych zmian na skórze spowodowanych bakteriami i grzybami, po 4 dniach stosowania przeszło i pupcia wygląda milusio jak wcześniej. Także polecam.
Z kolei linomag położna kazała mi stosować na suchą skórę bo małej wysuszały się fałdki przy rączkach i stópkach.

Ja dziewczynki mam awarię, mąż wyjechała na turniej, przez 3 dni go nie ma. Zostałam sama z małą i psem. Najgorsze jest to, że nie mam za bardzo jak wyprowadzić pieska rano i wieczorkiem. Strasznie mi jej szkoda.
3majcie za mnie kciuki :ico_noniewiem: M. wraca dopiero w sobotę wieczorkiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lis 2007, 17:32

mambii82, jaki turniej gdzie go można zobaczyć bo wiem że dziś jest mecz siatkówki polska - coś tam :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość