Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 15:54

No musi u mnie D. zostac, bo to jak nie patrzac jego dom, ale byl chojny i mi go zostawil, ale prawnie to jego, chcial na mnie przepisac, ale nie moge posiadac nieruchomosci, a wyniesc sie nie mam do kąd, moze kiedys bedzie mnie stac na wlasne

jakos sie dogadujemy, nie klucimy sie, chcialabym zeby zostalismy przyjacielami, no bo "skazani" jestesmy na siebie na zawsze, ze wzgledu na Fifina :ico_oczko:

Wiecie te cwiczenia na barczki pomogle, Fillip zaczal raczkowac, bo tak pelzal biedulka i mial takie bezwladne prawa raczke i lewa nozke,
ale na szczescie juz tak ladnie raczkuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lis 2007, 16:02

Lulu dlaczego nie mozesz posiadać nierucvhomości?

Brawa dla Fifinka za postępy, no i za ten wyraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój K. pewno by się zsikał z radości :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 16:23

Alineczq pisze:mój K. pewno by się zsikał z radości

napewno nie raz jeszcze sie posika , hehehe :-D

co ciekawe ze maly mówi "ma-ma", ale do mnie tak w powietrze, nie rozumie co to oznacza, chociaz caly czas mówie mu, np. choc do mamy

Alineczqa, bo z Ukrainy jestem no i nie moge nabyc mieruchomosci, moglabym jezeli bylabym przedsiebiorcą a nie jestem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lis 2007, 16:24

ja wiem, ze jesteś z Ukrainy, a co Ukraińcom nie mozna nabyć nierucomości? Pierwszy raz słyszę :ico_szoking: jak to uzasadniają?? G łupota

A skąd jesteś z Ukrainy? Mój tato pochodzi z Fastowa :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 16:25

ku ku kochane!
Alineczq, ale sliczna pannica z Twojej Wanesski :) a jaka juz duza :ico_szoking: :ico_brawa_01:
teraz faktycznie widze w niej bardziej twojego meza...
a z tymi seksikami... to jak mezowi nie pasuje, to podeslij go do mnie :ico_oczko: na szkole przetrwania :-D :-D :-D
ja pierwsze trzy miesiace nie bardzo mialam na "to" ochote, bo okropnie mnie piersi bolaly :ico_zly: i mialam mdlosci... a teraz.. :-D . teraz to roznie... bo brzuuszek rosnie (dyskomfort fizyczny i psychiczny tez troszke :ico_oczko:) ... a wiktorek tez mi daje czasem w kosc i po calym dniu marze tylko o podusi :-D
cale szczescie moj maz jest wyrozumialy w tym temacie... chyba nasze "czasy mlodziencze" to wroca po porodzie... jak dzieci beda juz dorosle :-D :ico_oczko: :-D :-D
lulu, proponuje z ex mezem powaznie porozmawiac... szkoda jest zycia zeby spedzic je samotnie...kazde z was ma prawo znalezc sobie nowego partnera
natashka, doskonale cie rozumiem z tym grudniowym zamieszaniem... ja mam jutro imieninki mezusia, pojutrze przyjezdza tesc na dluzszy okres, pozniej meza urodzinki, mikolajki :-D , przeprowadzka ,wigilia, sylwester...urodzinki wiktorka :ico_olaboga: chyba sobie odpoczne dopiero na porodowce :-D :-D :-D w maju :-D

[ Dodano: 2007-11-29, 15:38 ]
lulu, a ty do konca jestes obeznana w tych przepisach? jak dla mnie , to troche jest dziwne ze nie mozesz posiadac nieruchomosci... badz co badz mieszkasz w polsce;..tutaj studiujesz...tutaj urodzilas dziecko... przeciez nikomu nic nie zabierasz...nie kradniesz przeciez... to jest twoje...
ja to zupelnie nie rozumiem co to sie w tej polsce dzieje... i my jestesmy w unii? to jakies smiechy sa :ico_puknij:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 16:40

Alineczq, ja z Łucka jestem,

Monika no fajnie ze jestes juz,
a to przeprowadzka Was czeka, och nie lubie tego strasznie, pakuj sie rozpakuj sie,
ja ostatnie pudelko niedawno dopiero rozpakowalam, a mieszkam tu 6 miesiecy, hihi, taka leniwa jestem

A co tam u Agi? tak biedulka biega ze nie ma czasu do nas na minutke wpasc, hihi

Musze sie pochwalic, dzis 31 dzien 6W robie, rak daleko jeszcze nie doszlam, nigdy, kurcze, nie na tym watku pisze, a co tam No i widac rezultat, juz nie wygladam jak w ciazy, hihi

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 16:57

u agi... sama nie wiem... bo nie widzialysmy sie kawal czasu...chyba faktycznie zabiegala sie dziewczyna :-D
dla ciebie lulu :ico_brawa_01: za wytrwalosc w cwiczeniach...ja po porodzie tez mam ambitne plany :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 lis 2007, 18:03

Lulu fantastycznie z ta 6-tka
jest bardzo efektowan to fakt, tez musze d.. ruszyc aby zaczac cwiczyc bo tylko gadam a nic nie robie

Monik a ty toi juz nas porzucilas dla innych watkow :ico_nienie: :ico_nienie:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 20:53

nie, natalciu, nie porzucilam was :-) ... czesto tu zagladam, ale przewaznie sa pusteczki...
sama z soba przeciez polemizowac nie bede :ico_nienie: ... nie wiem co sie dzieje, ale watek podupada... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 21:15

ja jakas padnieta, taki bol glowy mam :ico_olaboga:

caly czas mi sie jesc chce, ale po 18 nie wolno :ico_nienie:
i jeszcze cos chce :ico_wstydzioch:
to jest jak z ciastkiem, lezy na wyciagnieciu reki, ale wiesz ze nie wolno :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości