MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 21:28

:ico_brawa_01: lulu, podziwiam postawe, tak trzymaj, zamiast ciacha szklanka wody :ico_haha_02: co ci sie chce jeszcze to tylko moge sie domyslac... ale podejrzewam ze jest to zwiazane z przyjazdem meza :ico_haha_01: :ico_haha_01: a moze jest jeszcze jakas szansa? :-)
ja dzisiaj pyszny serniczek upieklam na jutrzejsze imieninki mezusia... :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

29 lis 2007, 23:48

hej kochane
KORNELEK KOŃCZY DZISAJ ROCZEK!!! HURAAA! OD DZISIAJ NIE JEST DZIDZIUSIEM ALE CHŁOPCZYKIEM OJOJ JAK TO ZLECIAŁO!
Nat baaaardzo Wam dziękujemy za karteczkę!!
nono widzę, zeosatnio jest problem w wielu związkach a wiecie że podobno to normalne w okresie jesień-wczesna zima? najwięcej rozstań jest w tych miesiącach także kohane przetrwajcie jeszcze pare tyg a na następny rok będzie dobrze!;)
Lulu wiesz co tak pisałam to co pisałam bo myślałąm, ze Ty masz go dosyć ale widzę , że nie.. i tk na prawdę wydaje mi się, że chcesz żeb y jeszcze coś z tego było, to tak się tylko mówi że ma się ochotę tylko na seksik, ale wiesz ta rozmowa szczera i ten buziak i to że z Wami mieszka.. to nie jest wytłumaczenie że to jego mieszkanie bo dał je Tobie i Fifkowi i gdybyś chciała to nie miałby tam wstępu, ale czuje, zę Ty chcesz i rozumiem to, moze trze4ba by zostawić sprawy swojemu biegowi i zobaczymy a nóż się ułozy.. zyczę Ci żebyś była szczęśliwa obojętnie co się stanie...
Alineczka no wiesz tak Ci mówi?? szok!! nqawet gdyby tak myślał to kurde jakiś brak taktu a przed ciążą to kochaliście się więcej niz codziennie, ze teraz mąż tak ubolewa, ze za rzadko? a moze powiez mu żeby on siedział cały dzień z dzieckiem a Ty pójdiesz do pracy i zobaczymy jaką będzie miał werwę do igraszek po miesiącu haha;)
no ja też mam straszną ochotkę jak już na ten temat zeszłyśmy i chyba sobie myślę ż eniedługo dam się uwieść;) no.. jeszcze troszkę go przytrzymam .. ;)
a my mamy pasożyta w domku ble:( Kornelek ma biegunkę strasznę i odpażone dupsko i leki bierze ojoj na rocxzek sobie zafundował chorobę
aha i jeszcze chciałąm powiedzie Wam dziewczynki, ze J. spotkał się ostatnio ze mną i z Kornelkiem i zazdroszczę Wam, ze macie ( niektóre rzynajmniej) mężczyzn przy spbie tzn ojców dzieci, ja boję się tego że Kornel juz dużo rozumie i wie że jestesmy sami, zawsze jak widzi mężczyznę to się do niego klei i chce bawić, i tak było z J. nosił go cały czas i wogóle i wiem ze bedzie ciężko jak mały zacznie pytać czemu taty nie ma, smutno mi jak sobie pomyślę o tym... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 lis 2007, 00:47

O, jejku, jak moglam zapomniec o urodzinkach Kornelka :ico_olaboga:

Wszystkiego najlepszego dla slodkiego chlopaszka. Duzo zdrówka, usmiechu i sloneczka. Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


No kurcze mówie Wam, tak ciezko opisac ta sytuacje, hihi, ciagle nie moge normalnie wytlumaczyc i wychodzi ze nie rozumiecie, oto debilka ze mnie. ja z d. nie bede juz, bo juz dawno uswiadomilam sobie ze nic z tego nie bedzie. a ze go kocham - trudno , przejdzie, zasluguje sobie na kogos lepszego, zeby docenial mnie. Posty Lemoni zawsze mnie podnoszą na duchu, tak kobietka optymistycznie nastawiona. I nie robila nigdy tragedii ze sama wychowuje synka. Sklaniam sie przed nią :ico_sorki:
No i na szczescie d. wyjezdza za okolo tydzien, zobaczymy sie moze dopiero na Filki urodziny.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 lis 2007, 12:00

Lemonii duuuzo zdrówka dla Kornelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: tak to zleciało :ico_szoking: a pamiętam jeszcze Twoje ciązowe posty i brzusio :ico_szoking: :ico_szoking:
później wpadnę, bo mam mało czasu

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 13:33

[size=200]Kornelciu 100 lat kochany rosni nam zdrowo [/size]

Obrazek



Ale ten czas leci , a dopiero co sie Kornelcio urodzil ,
Calujemy Was oboje :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-30, 12:39 ]
a tu macie kilka zdjec obrazujacych moja codziennosc :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-30, 12:45 ]
a tu z sasiadem :-)

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-30, 12:49 ]
Obrazek
Obrazek



zla mama nie chce dac aparatu :-)

[ Dodano: 2007-11-30, 12:53 ]
Obrazek
Obrazek


a co to jest

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 lis 2007, 22:45

KORNELKU KOCHANY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 12 MIESIACZKOW :-D
ROSNIJ ZDROWO I BADZ OCZKEM W GLOWIE DLA SWOJEJ MAMUSI
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 gru 2007, 23:47

Witam po masakrycznym weekendzie w szkole, myslalam ze padne-wymeczyli nas jak nigdy, jeszcze nastepny zjadz bedzie taki okropny :ico_olaboga:
zreszta od jutra zaczyna mi sie tragiczny miesiac po ktorym bede chodzic an rzesach...
codziennie tyyyyle roboty :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

ja tu marudze a Kornelek mial urodzinki a nie bylo ma\nie na tt wiec:
[size=200][[shadow=yellow]glow=green]Kochane słoneczko rośnij duzy i zdrówy i sprawiaj zawsze mamusi dużo radości i szczęścia, aby mogła być z ciebie dumna!!![/glow][/shadow][/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Lemo i Lulu nic dziwnego w tym że macie ochote na "czulości" chyba kazda z nas ma prawo "to " czuć i robic :ico_oczko: nawet jesli nie jest w zwiazku małżenskim...
a po za tym to taka sama potrzeba jak inne-przynajmniej ja tak uwazam bo dla mnie to jest naprzyklad bardzo istotne...
co do tych rozpadow zwiazkow i gorszych dni w okresie jesienno-zimowym- moze to prawda... ja jednak tego az tak nie odczowam bo T i tak nie ma... bedzie z nami dopiero za ok 3 tyg :ico_noniewiem: , ale wtedy juz na 2 az zsotanie :-D

Aguś jak patrze na Dejviego i na jego codzienna rozrywke to tak jak bym widziala Oskiego :ico_haha_01: , to samo.... wywalanie z szafek, jak cos mu nie dam to ryk i wymuszanie :ico_nienie: ... no ale coz...

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

03 gru 2007, 09:35

DZIĘKUJEMY PIĘKNIE ZA ŻYCZONKA KOCHANIEŃKIE!!!
Ja mam wkońcu 5 dni wolnego!!! HURA!! dzisiaj idziemy spotkać się z Iwrybką i Andrzejkiem:) Kornelek już czuje się lepeij kupka w normie ale jeszcze musi to lekarstwo przyjmować... podobno ta maść do muszę mu smarować może doprowadzić do niewydolności kory nadnerczy cholera... chyba dzisiaj skończe mu to smarować chociaż powinnam jeszcze 3 dni to robić...
a ja skoczę sobie na saune weczorkiem ah super już się doczekać nie mogę... wogóle to sobie chyba karnecik zakupię po wypłscie to przynajmniej mnie zmotywuje do czestego chodzenia..
Aga kurcze ale ten Dejvi śliczny!!! a myślałam ze nam swoje fotki też pokazesz kurcze pewnie nie chcesz nas w kompleksy wpędzać bo po tym bieganiu codziennym to pewnie cieńka jesteś jak struna! a ja tu tyję i tyję
ah mały marudę włączył idę po śniadanko buziolki dla Was !!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 gru 2007, 15:51

Lemo ty tez fotek swoich nie pokazujesz :ico_haha_02: , pewnie jak aga nie chcesz nas w kompleksy wpedzic :ico_haha_01: dziekujemy hehe

ja od wczoraj brzuszki choc zaczelam robic :ico_wstydzioch: dobre i to...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

04 gru 2007, 00:27

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: da wszytskich:)
wiecie co u mnei to nawet nie ma o czym pisac bo kupa niedomowien i takie tam pierodly...ide was doczytac a od jutra obeicuje sollenie codzien tu sie udzielac zebyscie tez wziely ze mnie przyklad:)
ddddddddddddddddddddddddlllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kornelka:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości