Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

29 lis 2007, 22:11

Hej!
asiu, :ico_buziaczki_big: spokojnie. A z facetami to już tak jest. Zawalcz o swoje i już.
Dla Agatki STO LAT!!!
kasiulka, trzymam kciuki, by następnym razem się udało :-)
maritka, ja też byłam taka Matka Polka karmiąca butelką :ico_oczko: czekam na kolejne zdjęcia twoich cudownych dziewczynek
anetko, jestem z tobą myślami
elu, Jasiu cudny i taki blondasek jak mój
No i się pochwalę, dziś zauważyłam u Macieja kolejny ząbek (górna jedynka)... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 lis 2007, 23:05

:-D :-D jak fajnie,że jesteście.Wszystkie się o mnie martwicie.Jak ja mam myśleć negatywnie skoro tyle dobrych duszek mnie wspiera?Dziękuję :ico_oczko: Wasze wsparcie duchowe dużo mi pomaga.Rodzice są z nami,dużo życzliwych ludzi..nawet niewiedziałam,że tylu dobrych ludków jest koło nas.

Asiu brak słów na tego małża twojego.Brak słów, bo miałam podobne jazdy ze swoim nieobecnym.

Agatko BUZIAK Z OKAZJI URODZINEK.Pewnie Świetujecie :ico_oczko: Sto Lat,Sto Lat!!!

Edytko katarek leczony i nieleczony trwa siedem dni.Jak zrobi się gęsty to zaraz i się skończy.

Marittko jakoś tak poprostu i bez okazji :ico_buziaczki_big: Nasza Ty Dzielna Matko Polko!!

Karolinko Jaś cudowny.Rzeczywiście już nie takie Bobo tylko prawdziwy i coraz doroślejszy chłopczyk.
Wogóle nasze dzieciaczki forumowe są wyjątkowe!! :ico_oczko: :ico_oczko:

Chyba zmienię ten avatar bo wyszłam okropnie :ico_noniewiem: zaraz czegoś poszukam...

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 lis 2007, 23:34

witajcie

nie było mnie tutaj nie wiem ile :ico_olaboga: ale chyba długo

Anetko ładnie wyglądasz, nie szukaj, widać Was z bliska, można w oczy popatrzeć :-)
nie pytam o co chodzi bo się chyba domyślam , buziak dla Ciebie i Joachimka :ico_buziaczki_big:

Marittko zdięcia boskie, Kwiatuszki śliczne, jest Lila zazdrosna?

Iwciu fajne Bartuś ma wałeczki, Olusia taka chudzinka, jeszcze teraz jeść nie chce bo chora

Elu, Ola nie potrafi się takimi zabawkami jeszcze bawić, jeszcze by te figurki zjadła.My kupimy klocki drewniane, lubi budować a rozwalać chyba bardziej

A na Mikołaja też nie kupujemy bo z pracy paczki dostaniemy.Dwie imprezy 1 i 16 , mam nadzieje że już wyzdroeieje i że się bać nie będzie Mikołajów :ico_szoking:

Asiu jak już nie możesz wytrzymać w domu to nie licz na męża tylko poszukaj niani na dwa dni tygodniowo ( na początek). Jak będzie miał płacić i denerwować się o Wiki to zacznie Cię zmieniać punktualnie.
Tak myśle bo mój mąż z obcą osobą by małej nie zostawił. Teraz jak była chora i bardzo marudziła, tuliła się, płakała, leki trzeba było podawać to on nie poszedł dwa dni do pracy by mamie pomagać. Ja niestety musiałam iść i skupić się nie mogłam bo nie wiedziałam co się w domu dzieje.
To tyle, buziaki dla wszystkich, nie odpisze każdej bo nie wiem co :588:

[ Dodano: 2007-11-29, 22:40 ]
napisałam jeszcze jednego posta i coś mi walneło , dałam odśwież i d........
idę spać

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 10:16

Hej to ja dzis pierwsza się melduje :ico_haha_01: U nas nocka bez zmian, w ilości zębów też się nic nie zmieniło :ico_noniewiem: (gdzie ten piąty) Ale teraz się zabawiła i mogłam wszystko poczytać. ASIU trzymaj się w końcu cię wypuści ten mąż z domu, no i racja z tą opiekunką na dwa dni może podziała ja bym spróbowała. :-) O przyszła maruda ja dziś cały dzień sama w domu mąż zapowiedział pózny powrut do domu. :ico_zly: A za oknem sypie i sypie az nas zasypie. Ten śnieg z deszczem pokrzyżował moje plany. Miałam iść szukać mikołaja :-D I do pracy po załatwiać sprawy znowu musze czekać na pogode :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 lis 2007, 10:19

hej hej

Asiu, jak się czujesz? JAk z męzem?
Trzeba go sposobem tak jak dziewczyny piszą, faceta to tylko sposobem bo normalnie się nie da! A z domu nie wyrzucaj, szkoda by było, bo facet mimo wszystko porządny!

Anetko, buziak dla Ciebie i Joachimka ogromny :ico_buziaczki_big:

Chloe, dziękujemy z Jasiem za komplementy :)

Mosobku, jak fajnie, ze się pojawiłaś :) Dużo zdrówka dla Olci!

KAsiulka znowu zniknęła :ico_placzek:

MAritko, jak u Was nocka minęła?

Iwciu, TV działa? Bartuś już nie kaszle?

MAziu, jak tam zęby, pokazał się jaki?

Edi, jak zdrówka Tymusia?

Agatka się w urodziny nie zjawiła!

U nas śnieżku trochę spadło, ładnie to wygląda, świątacznie :ico_oczko:

Miłego dnia dla Wszystkich! :-D

[ Dodano: 2007-11-30, 09:21 ]
Maziu, wyprzedziłaś mnie :-D Mój mąż dziś tez późno wróci, pewnie jak wczoraj koło 21, ale to ma być ostatni późny powrót na długi czas :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 10:28

Witaj Elu no u mnie to mąż wróci napewno pózniej bo ma inwentaryzacje w firmie więc spodziewam się go ok 1 w nocy :ico_zly: Tak za oknem ładnie dopuki nie trzeba wychodzić na dwór a mnie to nie ominie bo musze iść po makusie , ale do tego czasu może cos się zmieni :ico_noniewiem: i wyjdzie słońce hahahahaha :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-30, 09:31 ]
A jutro pierwszy raz od roku wychodzimy samiiiiiiiiiii na impreze. Dziewczynki na noc do babci :ico_brawa_01: Troche się tego boje bo te nocki są straszne ale babcia musi mieć w końcu ten pierwszy raz :-D

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

30 lis 2007, 10:47

Dzień dobry wszytskim:)
Tymus całą noc kaszlał, jak wcześniej tylko pokaszliwał czasami, tak tej nocy kaszlał bardzo, strasznie sie zmartwiłam bo antybiotyk sie skonczył wczoraj a tu żadnej poprawy- wrecz odwrotnie, a tu idzie weekend i nie chce czekac do poniedziałku , wiec zapisałam sie dzis do lekarki ale boje sie samam jechac samochodem, bo Tymek nie chce siedziec w foteliku , wiec musze czekac na szwagierke i ona ze mna pojedzie, i tak miała przyjsc do nas dzis i zostac z Tymusiem bo ja do gina sie wybieram.
My mielismy plany na jutro, miała przyjechac moja mama i zostac z Tymkiem a my umowilismy sie ze znajomymi ze pojdziemy do kina razem a potem na imprezke ale nie wiem jak to bedzie z choroba Tymusia...... :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 11:01

Oj biedny ten twój tymuś moja martyna też ma taki kaszel :ico_olaboga: Ale byłam wczoraj u laryngologa na kontroli to powiedziała że tylko podawać wapno i jakiś syropek na kaszel bo narazie nie jest zle tylko troche gardło zaczerwienione no i katar :-) A dziewuszki powiedzcie mi jak to jest z tymi naszymi małymi łobuzami moja mała parówką się dławi nie umi pogryzć tej miękkiej skurki a paluszki wcina :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 lis 2007, 11:11

bidny Tymuś - kaszelku precz :ico_zly:

Maziu, no to Twój maż zaszaleje w andzrejki w pracy!
Paluszki widać bardziej jej smakują :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-30, 10:13 ]
moja znajoma sprzedaje takie żyrafki - najtaniej na całym allegro, prosiła mnie żebym ją zareklamowała:

http://www.allegro.pl/item276766636_sup ... rice_.html

więc zapraszam do kupowania!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 11:16

Witam kochane

Edi jak maluszek kaszle nocą to u nas podziałał DROSETUX, wiem że się martwiszi denerwujesz, ale spokojnie wszystko będzie dobrze zobaczysz, ucałuj Tymusia w czółko od ciotki i duuuuużo zdrówka życzę.
Anetko miło widziecTwój rozesmiany awatar.
Mosob brakowało Cię tu...
Agatka odezwni się!!!!



Moje samopoczucie hmmm, mąż wrócił oło 23, dzwonił chyba ze 30 razy, a ja nic, potem pukał i pukał i pukał, potem było bardziej żałośnie, te tłumaczenia i te przeprosiny.Ma szczęście że spał w domu. Stękał mi nad uchem pół nocy jak mu przykro i w ogóle. Szkodami nawet pisac o tym. Kurde tyle nerwów a wystarczył jeden durny telefon że ma problem i nie możemy się zamienić. Ci faceci. Mosob dobry pomył z tą opiekunką, ale wiesz on chyba byłby zadowolony z tego, dlatego usze znaleść inny sposób :ico_oczko: I uwaga dziś obiecane mi jest, że wróci o 16 :ico_oczko:

Dziewczyny jak ja się cieszę że mamy ten swój krąg wzajemnej adoracji :-D To chyba dzięki wam jeszcze do końca nie zwariowałam.

A jak cudem uda mi się wyjśc to wróce późno :ico_oczko:
Ide po kawę

[ Dodano: 2007-11-30, 10:19 ]
Kurcze wiecie,ta moja przyjaciółka co wyszła za albańczyka- pobrali się w sierpniu, ona wróciła do Angli 5 września i jest sama :ico_placzek: męzowi nie chcą dać wizy, niewierzą w szczerośc ich związku....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość