madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 13:03

Justyna nawet nie wiem co mam Ci napisac, rzeczywiście nie masz z nim lekko.Dobrze robisz ze chcesz mu dac szanse jak dziecko sie urodzi, mam nadzieje ze przejrzy na oczy.
Fintifluszka pisze:chcę sprawdzić, czy narodziny dziecka go naprawią, chcę dać mu szansę, przemęczyłam się tyle miesięcy, żeby dziecko mogło mieć dwojga rodziców pod ręka, ale jeśli to nie zda egzaminu, to nie będę się wahała-osobno też można wychowywać dziecko.

dokładnie, sama dasz tez sobie rade tym bardziej ze jezeli on nic sie nie zmieni raczej liczyc tez na niego nie bedziesz mogła, przeciwnie bedzie ci tylko ciężej z tym stresem.
Trzymam kciuki zeby jednak wszystko było dobrze :-)

A co do wózka to przepraszam ze tak Was zanudzam ale ja wkleiłam zły link. Ten lux juz miałam postanowiony ze kupię ale wczoraj znalazłam taki i zastanawiam sie nad nim
http://www.allegro.pl/item272220834_woz ... onusy.html

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2007, 13:04

Z czopem podobno jet tak, że może nawet dwa tygodnie być wydalany, jako wydzielina o lekko różowawym zabarwieniu, a może wypaść na przykład dzień przed porodem, wtedy jest bardziej krwawy i jest go więcej, ale podobno jeśli czop wypada wcześniej, to należy się skonsultować z ginekologiem, bo wtedy dziecko nie jest chronione przed dostawaniem się bakterii do macicy i lekarz często przepisuje antybiotyk, no i nie ma mowy o seksie, bo to też wprowadzanie bakterii :ico_noniewiem: tyle się naczytałam, ale w praktyce nie mam pojęcia jak to jest... tu może mamy niech sie wypowiedzą :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 13:12

Misia jesli chodzi o czop to mi wypadł na kilka godzin przed porodem, miałam juz skurcze. W zasadzie to była taka wydzielina z krwią, wedy juz wiedziałam ze na pewno poród się zbliża.
Ale słyszałam ze nie kazdej kobiecie wypada i tak jak napisała Justyna nawet moze wypaść dwa tygodnie przed. Ja tez w tej kwestii niezbyt sie orientuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lis 2007, 13:12

Oj Justnko nie wiem co Tobie napisać :ico_noniewiem: widac,ze Kuba jest strasznie podatny na otoczenie.Ciężka sprawa z Nim.Tak jak pisze Misia podziawiam Cie za wytrwałosć,bo ja bym chyba odpusciła temat i zostawiła chłopa :ico_zly: Mnie sytuacja mojej mamy wiele nauczyła,męczy się ze złym człowiekiem przez tyle lat i nie ma siły go zostawić i jeszcze sama daje się wkręcać(mowa o alkoholu).Obiecałam sobie ,że nigdy do tego nie dopuszcze,bo miłość jest ważna,ale z samej miłości człowiek nie wyżyje, trzeba sie szanowac i nie wyobrażam sobie żeby żyć w toksycznym zwiazku.Na szczęście ja natrafiłam na cudownego mężczyzne i zawsze mogę na niego liczyć,bardziej mój przyjaciel niż maż :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2007, 13:14

Madzia, ten wózek wygląda fajnie, ale nie wiem czy na tyle, żeby płacić 360zł więcej niż na przykład za tamten "lux" :ico_noniewiem: same gratisy na tej aukcji :ico_haha_01: no wózek wygląda nowocześnie, widzę, że jest na amortyzatorach :ico_noniewiem: w wersji głębokiej wygląda wręcz jak te jednofunkcyjne-zgrabny jest... tylko te przednie kółka-mi się wydaje, że najlepiej jest jak kółka są na jednej ośce zaczepione, ta nasza mała Natalka miała spacerówkę z takimi kółkami jak w tym i zawsze była z tym kupa szarpaniny :ico_oczko: kosz na zakupy wygląda solidnie, nie wiem może dziwoląg jestem, ale mi się najbardziej podoba czarny :ico_noniewiem: chociaż ja zostaję przy tamtym wózku, bo mam masę wydatków i tamten jest dla mnie wystarczający w stosunku jakości do ceny

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lis 2007, 13:17

madziarka81 pisze:Ten lux juz miałam postanowiony ze kupię ale wczoraj znalazłam taki i zastanawiam sie nad nim

Madziu ja mam włąśnie taki wózeczek i jest bardzo fajny ,spacerówka też niczego sobie :-) Kiedyś wam wklejałam zdjęcie :-)
madziarka81 pisze:Trzymam kciuki zeby jednak wszystko było dobrze

Musi być dobrze,nie ma innej opcji :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 lis 2007, 13:18

Wózek ten mi sie najlepiej podoba

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2007, 13:19

monia ja też przez wiele lat miałam w Kubie przyjaciela, to tak nagle wszystko się posypało-tym trudniej odpuścić, gdy się wie, że przecież było wspaniale... a ja też sobie obiecałam, że nie pogrążę się w taki związek jak moi rodzice-oni dopiero po 27 latach się rozeszli i zamieszkali osobno- w reszcie jest święty spokój i oni sami też są lepszymi ludźmi... teraz juz wiem, że nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować...

[ Dodano: 2007-11-30, 12:23 ]
dziewczyny gubie się już... nie wiem czy kupić kombinezon dla dziecka i wtedy w wózku na przykład tylko kocykiem przykrywać, czy na przykład kupić do wózka ciepły spiworek i wtedy nie trzeba aż kombinezony zakładać?? powinno być jedno rozwiązanie, bo tak to świar mozna dostać, sama nie wiem co mam golądać :ico_olaboga:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 13:25

Monia a Ty masz wózek tej firmy włąsnie? Bo ja kojarze ale nie do konca.
On mi sie bardzo podoba ja wiem ze jest drozszy od tego luxa ale ja i tak chciałam z pompowanymi kołami to z przesyłką wyszło by 500zł plus koszty za spiworek który chciałam dokupic, to wychodzi jakies 200 zł więcej za ten wózek bo wyczytałam ze spiworek jest gratis do gondoli.
Monia to jest osobno spacerówka i gondola? Boje sie ze jak sie zdecyduje i bede chciała go kupic to juz nie bedzie wystawionej aukcji bo ja dopiero bede miała kase gdzies za miesiąc :ico_noniewiem: Ale Wam przynudzam, ale wiem z doświadczenia jak wazne jest mieć dobry, porządny wózek.

Jusyna przykro mi ze teraz akurat musisz miec takie przejścia. W tym okresie powinniście byc razem szczęsliwi i wyczekiwac Waszej dzidzi dziwie sie ze Kuba tego nie rozumie. Wiadomo nie ma idealnych facetów ale nie obraź sie moim zdaniem on przegina :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-30, 12:27 ]
Ja własnie chce spiworek, nie dosc ze bardzo ładnie to wygląda to jeszcze chyba tak jak piszesz nie trzeba bedzie przykrywac kocykiem czy nakładac kombinezonu.Na pewno coś lżejszego. Daj pare linków jakie ci sie podobaja.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

30 lis 2007, 13:28

Justynko trzymam kciuki, żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość