Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2007, 13:37

madziarka81 pisze:Boje sie ze jak sie zdecyduje i bede chciała go kupic to juz nie bedzie wystawionej aukcji bo ja dopiero bede miała kase gdzies za miesiąc

madzia, ja zawsze w takiej sytuacji piszę do sprzedawcy-zapytaj, czy będzie ponownie wystawiał wózek, bo teraz nie masz kasy, mi kiedyś dziewczyna obiecała wystawić torebkę za 2 tygodnie, przypomniałam jej mailem i od razu wystawiła i mi link przysłała...

misia85 pisze:Justynko trzymam kciuki, żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie!!!

dzięki dziewczyny za wsparcie, ja teraz przez ta pracę i ciążę tylko w domu siedzę, nawet nie mam z kim porozmawiać-dlatego wam sie tu żalę ciągle :ico_oczko: bo jak nie Wam to komu? Jesteście moją grupą wsparcia kryzysowego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 lis 2007, 13:39

Naprawdę Justyno dużo potrafisz wytrzymać. Ja miałam ojca strasznego i dlatego też jak jeszcze nawet nie miałam osiemnastki to uciekłam od niego do teraz już swojego męża i wcale tego nie żałuję. Ale jak już mąż jest taki to sama niewiem, trzeba tylko liczyć że może maluszek go zmieni a jak nie to sama też napewno dasz radę, zresztą masz rodziców. (a ja tylko ojca mam).

Madziu ten pierwszy wózek zdecydowanie bardziej mi się podoba chociażby ze względów cenowych. Ja wiem już napewno że kupuję spacerówkę i do niej osobno gondolkę wkładaną lub śpiworek.Mam dwa upatrzone:
http://www.allegro.pl/item275545541_now ... s_wwa.html ze względu na przekładaną rączkę, podobno bardzo przydatną
oraz http://www.allegro.pl/item274385036_tak ... olory.html ze względu na kółka.
Ale jeszcze w poniedziałek mam zamiar odwiedzić hurtownię w Kielcach i się okaże.
Monia przykro mi ze względu na pieska ale jak tak ma być lepiej to trzeba się jakoś pogodzić z tym

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lis 2007, 13:39

madziarka81 pisze:Monia a Ty masz wózek tej firmy włąsnie? Bo ja kojarze ale nie do konca.
On mi sie bardzo podoba ja wiem ze jest drozszy od tego luxa ale ja i tak chciałam z pompowanymi kołami to z przesyłką wyszło by 500zł plus koszty za spiworek który chciałam dokupic, to wychodzi jakies 200 zł więcej za ten wózek bo wyczytałam ze spiworek jest gratis do gondoli

Gosiu dokładnie tan sam :-) ,a spacerówka jest osobno,tak ze nawet mozesz wpiąc w sam stelaż nosidełko.My nie kupiliśmy na allegro tylko w hurtowni i powiem tobie,ze na allegro wychodz ok 70zł drożej z przesyłką.,ale fajne jest to,ze dołaczaja zawsze jakieś gratisy. :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 30 lis 2007, 13:40 przez monia26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2007, 13:40

idę jakiś obiad gotować i siadam do pracy... zajrzę później, od razu te śpiworki pooglądam, to się naradzimy, który lepszy :ico_oczko: jest taki wybór wszystkiego, że nie da się na nic samodzielnie zdecydować :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 13:41

Fintifluszka pisze:Jesteście moją grupą wsparcia kryzysowego

fajnie ze jestescie,ja tez tak uwazam. A wyzalic zawsze sie mozesz, kazda z nas ma jakies spojrzenie na ta sprawe i zawsze troszke moze ci doradzic.


Fintifluszka pisze:madzia, ja zawsze w takiej sytuacji piszę do sprzedawcy-zapytaj, czy będzie ponownie wystawiał wózek, bo teraz nie masz kasy, mi kiedyś dziewczyna obiecała wystawić torebkę za 2 tygodnie, przypomniałam jej mailem i od razu wystawiła i mi link przysłała...

chyba tak zrobie i napisze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-30, 12:48 ]
Renia0601, fajne te wózki ale to są same spacerówki, A gondolkę w takim razie chcesz dokupic tak? I le cie wyniesie?

Monia coraz bardziej skłaniam sie ku temu co ty masz, pewnie urodzisz szybciej to zdasz relacje jak sie sprawuje :ico_oczko:

Justynka ja tez uciekam, później mozemy pooglądac jakies spiworki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lis 2007, 14:02

madziarka81 pisze:Monia coraz bardziej skłaniam sie ku temu co ty masz, pewnie urodzisz szybciej to zdasz relacje jak sie sprawuje

HEHE napewno :-) Gosiu nie martw sie co do tych wózeczków bo jak pamietam to od 3 m-cy cały czas są.Ale moze rzeczywiście napisać do sprzedawcy :ico_noniewiem: ,zreszta co Ci szkodzi :-)

Fintifluszka pisze:po 27 latach się rozeszli i zamieszkali osobno- w reszcie jest święty spokój i oni sami też są lepszymi ludźmi... teraz juz wiem, że nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować...

No niestety moja mama nie ma tyle odwagi żeby o zostawić,a wiem,ze bez niego dałaby rade bo ma mnie.Nie chciałam Wam nic pisac,ale 1,5 tyg.pogotowie ledwo ją odratowało,na szczescie wszystko skonczyło sie dobrze,a teraz wyjechała do rodzinki i jest jej tam bardzo dobrze inie pije co najważniejsze,ale mój ojciec juz cały chodzi wściekły,ze zonulka go zostawiła na jakis czas,ale wiem,ze to dobrze jej zrobi jak dzwoni to normalnie nie mozemy sie nagadać,w końcu odzyskałam mamę,mam nadzieję,ze tym razem na długo :ico_sorki: :ico_brawa_01: i ja jestem wkońcu spokojniejsza :-)

Ale sie rozpisałąm :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:

Ja obiadek juz wstawiłąm,bedzie zupka jarzynowa :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 14:07

monia26 pisze:Gosiu nie martw sie co do tych wózeczków bo jak pamietam to od 3 m-cy cały czas są

monia26 pisze:Gosiu dokładnie tan sam

dwa razy zwróciłas sie do mnie Gosiu :ico_oczko: :-D
monia26 pisze:Nie chciałam Wam nic pisac,ale 1,5 tyg.pogotowie ledwo ją odratowało,na szczescie wszystko skonczyło sie dobrze,a teraz wyjechała do rodzinki i jest jej tam bardzo dobrze inie pije co najważniejsze,ale mój ojciec juz cały chodzi wściekły,ze zonulka go zostawiła na jakis czas,ale wiem,ze to dobrze jej zrobi jak dzwoni to normalnie nie mozemy sie nagadać,w końcu odzyskałam mamę,mam nadzieję,ze tym razem na długo i ja jestem wkońcu spokojniejsza

dobrze ze tak sie skonczyło :ico_olaboga: Zycze Twojej mamie wytrwałości a Tobie duzo siły zeby ją wspierac

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lis 2007, 14:14

madziarka81 pisze:monia26 napisał/a:
Gosiu nie martw sie co do tych wózeczków bo jak pamietam to od 3 m-cy cały czas są

monia26 napisał/a:
Gosiu dokładnie tan sam

dwa razy zwróciłas sie do mnie Gosiu


Madziu przepraszam,ale ze mnie gapa :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-30, 13:16 ]
madziarka81 pisze:dobrze ze tak sie skonczyło Zycze Twojej mamie wytrwałości a Tobie duzo siły zeby ją wspierac

Tak musiało sie stać,może sie przestraszyła,kiedyś pisałam,ze alkoholik musi sięgnąc dna...,siły mam naprawdę dużo i teraz to ja ją juz upilnuje :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 lis 2007, 14:19

Madziu ja to bym chciała raz jeszcze utrafić na coś takiego http://www.allegro.pl/item271306491_spi ... gluck.html ale niewiem oczywiście czy mi się to uda, bo to i nosidełko jest (usztywniane) i śpiworek, może jeszcze będzie za miesiąc jakaś taka promocja :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-30, 13:20 ]
monia26 pisze:Tak musiało sie stać,może sie przestraszyła,kiedyś pisałam,ze alkoholik musi sięgnąc dna...,siły mam naprawdę dużo i teraz to ja ją juz upilnuje
napewno dasz radę jak już wyjechała to pierwszy krok poczyniła co jest najważniejsze

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

30 lis 2007, 14:33

Madzia zwróciłaś może uwagę że mój suwaczek coś przyspieszył, bo u nas była różnica jednego dnia, a teraz mamy tak samo :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn, Jacobbopsy, Semrush [Bot] i 1 gość