Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 lis 2007, 15:35

Maggie, będzie dobrze. Wierzę Ci, że bardzo chcesz spędzać czas z Antosiem, ale czasem los jest przewrotny...
Ja, gdybym nie była w ciąży, też myślę, że szukała bym sobie roboty. Ale gdybym ją znalazła, to depresja gotowa- jak zostawić dziecko...? Ale chyba do żłobka Kingę chętnie bym posłała- do innych dzieci....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lis 2007, 15:46

tak tylko tu przedszkola (złobki od 0 do 5 latek) są drogie, naprawdę...tak średnio ok 120 funtów tygodniowo, jak zaczne prace to ok będzie nas stać lekko, ale teraz tak na wstępie - nie za bardzo.
Pozostał mi childminder czyli osoba która opiekuje się kilkorgiem dzieciaczków w swoim domku, jest zarejestrowana , a wyśle Wam link to sobie przeczytacie, tak przykładowo:
http://www.hantsfish.org.uk/hantsfish/s ... m?id=22426
http://www.hantsfish.org.uk/hantsfish/s ... m?id=21847
http://www.hantsfish.org.uk/hantsfish/s ... m?id=21999

Wolałabym przedszkole... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-30, 14:47 ]
płakać mi się chce...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lis 2007, 17:00

halowpadam z buziakami.u mnie ok ale nie mam jak z kompa kozystac choc jest pod nosem,w tygodniu pujdziemy na swoje i bede be\z kompa teraz ukradkiem sie wkralam do szwagra brata.Zyjemy i dzieci sa zdrowe.jestem z moim m i to najwazniejsze.duze buziaki dla waszych szkrabow :-D pa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 lis 2007, 17:07

zubelek super że u was ok :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Trzymajcie się zdrowo buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lis 2007, 17:11

justyna25, i dla was buziaki...ale fajnie znowu wejsc na tt...choc przerwa nie byla az tak dluga to ja bardzo tesknilam i czas mi sie dluzyl :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lis 2007, 19:16

zubelek, fajowo ze się odezwałas, jak będziesz miała jeszcze możliwość to napisz jak się mieszka w IRL

Całujemy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 lis 2007, 19:51

zubelek, - ajk fajnie że jesteście już razem .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - czekamy narekacje z podróży .... buziaki dla was

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 lis 2007, 20:40

Zubelku, cieszę się, że się odezwałaś i dziewczynki są zdrowe. Ogromne, gorące :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Was!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 gru 2007, 11:52

dzień dobry -

A Wy co ?? nieprzytomne po Andrzejowych szaleństwach ??? :ico_oczko:

Barbara pisze:Aginka, jesli chodzi o starsza siostre, to jest to troche skomplikowane, Asia nie bedzie miala rodzenstwa, ale mysle ze zrobie wszystko zeby az tak tego nie odczula
- Basieńko - doskonale Cię rozumiem .... ale wiesz są inne metody na zdobycie rodzeństwa dla jedynaka ... i takie miałam na myśli :ico_wstydzioch: Ale masz rację - jest mnóstwo jedynaków na świecie i są cudownymi ludzmi - bo najważniejsze jest by mieć kontakt z ludzmi i kochać ludzi ....

Tak właśnie pomyślałam .... niby jestem okropnie wrażliwym człowiekiem na krzywdę ludzką i najchętniej wzięłabym wszystkie dzieci nieszczęśliwe do siebie .... ale chyba nie zdecydowałabym sie na adopcję .... do tego trzeba miec specjalne predyspozycje ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 gru 2007, 12:53

Dzien dobry
Wczoraj jak mala zasnela to za nic nie moglam wejsc na TT :ico_noniewiem:
No ale jestem :ico_oczko:
U nas nocka ok,to juz chyba druga nocka co nie musialam i Nie wstawalam do malej w nocy :ico_brawa_01: bo malutka jak zasnela to spala spokojnie :ico_oczko: I obudzila sie dzisiaj o 8 00 a zasnela kolo 22 00 wczoraj :ico_brawa_01: Pozatym to u nas niema sniegu :ico_noniewiem: caly stopnial i jest teraz taka pogoda troche mokra.. bo padal deszcz i znowu przestal padac i tak w kolko :ico_olaboga: No ale nie anrzekam az tak bo nie jest zimno chyba nawet jest 5 stopni na + :-D :ico_brawa_01: Juz bylam dzisiaj totolotka oddac z Nicolinka maz jest w pracy ale tylko na 2-3 godzinki i zaraz przyjdzie z pracki :ico_oczko: Nawet niewiedzialam ze wczoraj byly Andrzejki?? No ale i tak nie moge nic pic zadnego alkoholu.. wiec po prostu Andrzejki przegapilam.. i zadnych wrozb sobie tez nie robilam bo juz chyba z tego wyroslam :ico_wstydzioch: :ico_szoking: :-D
No i teraz moja dziewczynka slodka zasnela sobie znowu i mysle ze troche pospi.. a wczoraj to mala spala godzinke a jak sie obudzila to pojechalismy na zakupy jeszcze na starym miesiacu :ico_oczko: i znowu mamy spokoj na jakies okolo 2 tygodnie :ico_oczko:

Aginka ja tez jestem wrazliwa kobietka-mamusia ale jesli chodzi o adopcje to tez niewiem czy bym sie zdecydowala?? Bo masz racje to trzeba miec pieniadze,dom najlepiej :ico_oczko: i trzeba duzo milosci dac takiemu dziecku ja to mysle ze ja sie ma swoje dzieci to cos innego jest ale ja to moze troche egoistyczna jestem.. :ico_wstydzioch: bo zawsze myslalam ze adopcja wchodzi tylko wtedy w rachube jak nie bede mogla miec swoich dzieci a jednak udalo sie i moge miec swoje dzieci wiec o adopcjii nie mysle :ico_noniewiem: :ico_nienie: :ico_wstydzioch:

Zubelek super ze dojechaliscie i ze wszystko jest ok,jak bedziesz miala wiecej czasu dac znac dokladnie co i jak i jak sie podoba wam w Irlandi :ico_oczko:

Maggie to sie ciesze sie ze tak myslisz :ico_oczko: A z ta praca to sie porobilo ?? Czasami tak jest ze cos wyskoczy jakies problemy i chcac czy niechcac trzeba do pracy isc.. :ico_noniewiem: Ale dasz rade a Antos to juz ma doswiadczenie z innymi dziecmi wiec nie powinno byc az tak zle trzymam kciuki :ico_oczko:

Mama_Kingi ja wiem ze nawet jakbym teraz nie byla w ciazy to bym do pracy nie poszla :ico_nienie: Moze bym sobie cos tam znalazla raz w tygodniu isc do pewnej pani posprzatac jej mieszkanie na 4 godzinki ale tak pozatym to bym nie szla do pracy bo te pierwsze lata zycia Nicole chce byc z nia i tak jest mi dobrze i tak jest Ok.A meza wyplata starcza na wszystko :ico_oczko: weic nie msuze isc do pracy a teraz to tak czy tak jestem w ciazy wiec o pracy nie mysle bo bede jej miala wystarczajaco w domku :ico_oczko: :ico_haha_02:

Ok milego dnia wam zycze a gdzie wy wogule jestescie?? :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość