Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

03 gru 2007, 13:43

kamilko ale akcja!!! też bym się wkurzyła na twoim miejscu. Stare prókwy! Krowy paść a nie do sklepu chodzić :ico_puknij:

ania u nas tak samo, też synuś tatusia. To niesprawiedliwe - cały dzień się nim zajmuję, przewijam, daję zupki, chrupki, bawię się z nim noszę, własnego cyca pozwalam gryźć przecinakami - a jak tylko Krzysiek wraca z pracy to mogłabym nie istnieć. Taka wdzięczność :ico_noniewiem:

jaśnie pani to film na podstawie tej książki "Pachnidło"? Pamiętam że była obrzydliwa, z ludzi robił se perfumy. To to?
Taka chusta to rzeczywiście super sprawa, niestety nie mam pojęcia jak taką wiązać i jak uszyć, a babcia opowiadała że kiedyś tylko w takich hackach się dzieci nosiło.
Czy usypiasz ją też w tej huście? I czy łatwo potem dziecko wyciągnąć żeby przełożyć do łóżeczka? Bo mój Franek zasypia tylko na rękach a że waży ponad 9 kilo to myślałam żeby może taką chustę sobie sprawić :ico_noniewiem: a może już za duży?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2007, 13:53

Jasnie Pani - jaaaa bym bardzo chciała wyprobowac ten Twoj cudo gadzet! Bo kusisz, kusisz i chyba mnie przekonałas :): Zaplace za przesyleczke, podaj mi dane do przelewu Kochana na priwie i sie zgadamy :): Ojj.. juz siedze podjarana jak skowroneczek :):
A ta Twoja przygode z uprzejmym sklepem dla dzieci pamietam doskonale.. skurwysynstwo ze tak powiem . Brzydko.

A to pachnidło.. rzeczywiscie- bestseller.. swiatowy. Mnie ksiazka obrzydzała i jakos tak.. no psychol - i tyle. I zbyt obrzydliwe dla mnie.
Ale film - z reklamowek wydawał sie super. Dobrze ze sie nie skusiłam na kino. :-)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

03 gru 2007, 14:12

ja też bym chciała taką chustę.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 15:01

WITAM :-D nie ,martwicie sie ze mnie niema hi hi?? [size=150]DLA BEWU[/size] Obrazek KAMILKO to horror przezylas wspolczuje ludzie to sa wredni na maksa :ico_zly: JULI superowy Misio i super mamuska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,widze bluze ktore by mnie za interesowala :ico_oczko: za ile bys ja chciala sprzedac bez licytacji??o ile jest taka mozliwosc???ANIU sliczna Helenka i pulchnosci ze ho ho :ico_oczko: calkiem jak moja niunia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-03, 14:05 ]
Bylam na zakupkach kupilas sobie super golfik bezowy z takim kwiatem kolo szyi :-D i poszlam do brata na klachy i ogolnie 2 godzinki mnie nie bylo :-D Wczoraj tesciowa mnie tak wkurwila ze szok bo przezywala ze Wiki we spacerowce :ico_olaboga: ze zamarznie i wogole no dajcie mi jakiegos kalacha :505: :504: :508: :514:

[ Dodano: 2007-12-03, 14:30 ]
WIKUNIA SMIESZKA http://pl.youtube.com/watch?v=RMhrhqdRKPM

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 gru 2007, 15:31

Aga, mówisz i masz :504: Gratuluję zakupków, a jak stosunki z bratową??
p.s. dziękuje w imieniu Helenki hihi; papulasta jest na maksa i duża jak na swój wiek, ale Wikusia dłuższa, bo Helenka nosi teraz ubranka 68/74.

[ Dodano: 2007-12-03, 14:45 ]
Wikunia czadowa hihi, a Twój głos Aga, to sobie jakoś inaczej wyobrażałam :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 15:49

WIKUNIA SMIESZKA http://pl.youtube.com/watch?v=RMhrhqdRKPM

[ Dodano: 2007-12-03, 14:51 ]
ANIU glos mi kijowy wyszedl na filmiki ja niemam takiego :ico_olaboga: z bratowa ok gadamy normalnie ,ale i tak wiem ze jest falszywa :ico_oczko: jestem czujna spoko :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2007, 16:19

Aga- a jaka bluze upolowalas? Pewnie ze da sie poza aukcyjkahehe. Znajomosci to podstawa ;) no problem.
Wiki smieszka suuper. Misiek tylko tak chrumka smiesznie, ale jeszcze sie nie hihra. :):

No te wasze dziewuszki-Wikunia iHelenka maja taaakie sliczne pucki :-D i chomiczki hihi :-D

Misiek ma tylko pyzki takie, a cialko dłuuugie i szczupłe. Powyrastal ze wszystkiego teraz i pizamcie ma juz na 9-12 msc :ico_olaboga: nie wiem kto nadaje te rozmiarowki.. Zdurnieli!

Przyszedl wlasnie paczkarz i przyniosl zaleglosci z 4 tygodni!!!Wszystko dla Miska hihi:): Suuuper! :ico_brawa_01: jest zabawka do raczkowania, spiworek, ogrodniczki i przepiekne bodziaki swiateczne tesco!!! Cudo!
Teraz czekam az przywioza pralke - w koncu!!! I na Duzego-bo z Miskiem jedziemy do tego derma- alergologa.. A Misiek spi juz 2,5 h!!! :ico_szoking: :ico_noniewiem: chyba naprawde jest chory... :(

Zrobilam gulasz, salatke i upieklam dwie blachy piernika-a ten Bąk jak spał, tak spi nadal..


Halo!A co z Madziorka!?!?! Naprawde sie martwie. Kurde-no bozeby jej nie bylo!? Buuu.. Ma ktos numer do niej? Albo gadu!?

[ Dodano: 2007-12-03, 15:22 ]
Ooo. Weszlam na gg a tam MAdziorkowy opis, ze nieplanowany dlugi weekend z chłopakami -czyli pewnie szaleja gdzies w trojke i smigaja na wycieczki :-D Juz sie przynajmniej nie martwie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 16:38

JULI upolowalam ta zielona rozmiar 42 :ico_oczko: ,a gdzie na allegro mozna znalezc spiworki??bo jakos nie umie znalezc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 17:25

Leatka pisze:jaśnie pani to film na podstawie tej książki "Pachnidło"? Pamiętam że była obrzydliwa, z ludzi robił se perfumy. To to?

dokladnie to samo, bleeeeeeeeeee, a jaki idiotyczny koniec??? no masakra!!!
Leatka pisze:Taka chusta to rzeczywiście super sprawa, niestety nie mam pojęcia jak taką wiązać i jak uszyć, a babcia opowiadała że kiedyś tylko w takich hackach się dzieci nosiło.
Czy usypiasz ją też w tej huście? I czy łatwo potem dziecko wyciągnąć żeby przełożyć do łóżeczka? Bo mój Franek zasypia tylko na rękach a że waży ponad 9 kilo to myślałam żeby może taką chustę sobie sprawić a może już za duży?

po pierwsze oczywiscie, ze nie za duzy :ico_nienie: , niektore dziewczyny zaczynaly chustowanie jak dziec mial 9 miesiecy. a chustowac mozna do nawet trzech lat. wizazan jest duzo i z moja chusta np dalam aviskowi super instrukcje z mojego didymosa, gdzie jest wszystko kawa na lawe wylozonne i samemu sie mozna nauczyc jak to wlasnie aviskowi wyszlo :ico_oczko:
Juli pisze:Jasnie Pani - jaaaa bym bardzo chciała wyprobowac ten Twoj cudo gadzet! Bo kusisz, kusisz i chyba mnie przekonałas

BeWu pisze:ja też bym chciała taką chustę....

umawiajcie sie z aviskiem, bo ona ma teraz chuste, ja wam daje moje blogoslawienstwo :ico_oczko:
tutaj macie linka do forum chustowego gdzie dziewczyny puszczaja w swiat swoje chusty (wpisujesz sie na liste i za jakis czas przychodzi ci poczta chusta :ico_oczko: , probujesz kilka dni i posylasz dalej) i gdzie mozecie znalezc osoby, ktore blisko was mieszkaja, one chetnie sie spotykaja z nowymi i ucza jak wiazac i pozyczja chusty. sa tez warsztaty chustowe :ico_oczko: http://www.chusty.info/forum/index.php

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 17:25

Leatka pisze:jaśnie pani to film na podstawie tej książki "Pachnidło"? Pamiętam że była obrzydliwa, z ludzi robił se perfumy. To to?

dokladnie to samo, bleeeeeeeeeee, a jaki idiotyczny koniec??? no masakra!!!
Leatka pisze:Taka chusta to rzeczywiście super sprawa, niestety nie mam pojęcia jak taką wiązać i jak uszyć, a babcia opowiadała że kiedyś tylko w takich hackach się dzieci nosiło.
Czy usypiasz ją też w tej huście? I czy łatwo potem dziecko wyciągnąć żeby przełożyć do łóżeczka? Bo mój Franek zasypia tylko na rękach a że waży ponad 9 kilo to myślałam żeby może taką chustę sobie sprawić a może już za duży?

po pierwsze oczywiscie, ze nie za duzy :ico_nienie: , niektore dziewczyny zaczynaly chustowanie jak dziec mial 9 miesiecy. a chustowac mozna do nawet trzech lat. wizazan jest duzo i z moja chusta np dalam aviskowi super instrukcje z mojego didymosa, gdzie jest wszystko kawa na lawe wylozonne i samemu sie mozna nauczyc jak to wlasnie aviskowi wyszlo :ico_oczko:
Juli pisze:Jasnie Pani - jaaaa bym bardzo chciała wyprobowac ten Twoj cudo gadzet! Bo kusisz, kusisz i chyba mnie przekonałas

BeWu pisze:ja też bym chciała taką chustę....

umawiajcie sie z aviskiem, bo ona ma teraz chuste, ja wam daje moje blogoslawienstwo :ico_oczko:
tutaj macie linka do forum chustowego gdzie dziewczyny puszczaja w swiat swoje chusty (wpisujesz sie na liste i za jakis czas przychodzi ci poczta chusta :ico_oczko: , probujesz kilka dni i posylasz dalej) i gdzie mozecie znalezc osoby, ktore blisko was mieszkaja, one chetnie sie spotykaja z nowymi i ucza jak wiazac i pozyczja chusty. sa tez warsztaty chustowe :ico_oczko: http://www.chusty.info/forum/index.php

[ Dodano: 2007-12-03, 16:29 ]
Leatka, oczywiscie, ze ja usypiam w chuscie a wiazania sa rozne, wiec sa i takie z ktorych sie latwo spiace dziecko wyciaga :ico_oczko: jakbym moje prawie 10 kg miala na rekach nosic to by mi kregoslup padl :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2007, 17:27 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość