Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 gru 2007, 13:28

no to piszę
byłam u moich rodziców. Mama miała urodziny więc zaliczyliśmy imprezkę. Przy okazji przerzuciliśmy się na spacerówkę. Pierwszy spacer Alicja bała się jak cholera. Potem załapała że mozna sie oglądać i wiecej widzi i była już happy.
Jeśli chodzi o wielkość to nie wiem.. wzrostu ma ok 71cm a waży niecałe 7kg. Sama jeszcze nie siedzi, zaczyna pełzać (jak foczka). Ostatnio jej ulubionym przysmakiem jest pieczywo ryżowe. Jak widzi ze jem to aż sie trzęsie żeby jej dać. Potrafi za jednym zamachem zjeść pół kawałka.........

u mnie nic się nie zmieniło. Dalej relacje ze szwagierką są beznadziejne. Odechceiewa mi się świąt... Szanowna pani przyjedzie do domu dopiero we wigilię, więc znów będę zapierdalać jak mały samochodzik zeby wszystko przygotować (standardowo wieczerza u teściów jest na jakieś 15osób). Dochodzi jeszcze sprawa mieszkania. Teściowa dzwoni 5razy w tygodniu z pytaniem czy już coś znaleźliśmy, szwagierka twierdzi że nie opłaca sie kupować domy czy mieszkania tylko lepiej kasę włożyć w TSB. Ceny są ogolnie z kosmosu. Nawet nie wiadomo czy jakikolwiek kredyt dostaniemy. Teściowie stwierdzili że spłacą Mariusza. Ucieszyliśmy się, bo wiadomo zawsze to jakiś wkład własny. Miny nam zrzedły kiedy dowiedzieliśmy się ze dostaniemy całe 17000. Super podział. Szwagierka dostaje nowe mieszkanie, szwagier dostał kasę na pierwsze miesiące życia w Stanach i opłaconą podróż. Widac są dzieci równe i równiejsze. Czasami zastanawiam sie czy nie rzucić tego wszystkiego i gdzieś nie wyjechać.......

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 gru 2007, 13:47

Ewcik...no szwagierka jak wrzod na d...ciagnie sie za wami jak.....matko...ale Wy macie z ta rodzina Twojego M....co za ludzie :ico_olaboga: ...ale niestety to prawda ze sa dzieci...i dzieci....u mnie w rodzinie tego nie zaobserwowalam...ale u mojego taty...zgroza :ico_olaboga: ...wspolczuje...no to z mieszkaniem chwilowo zastoj?...oby szybko trafila sie 6 w lotka :ico_sorki:

ja dalej tycze nad kalendarzami...jeszcze 2 miesiace mi zostaly a juz nie chce mi sie kopac w fotach.....jakies takie sa ...dzikie...nic konkretnego...buuuuu

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 gru 2007, 14:01

Ewcik, trzymaj się kobietko, normalnie Ci współczuję.
Szukaj sobie waszego mieszkanka i jak najszybciej odizolujcie się od szwagierki, zobaczysz że będzie dobrze. Zawsze jest tak że niektóre dzieci są lepsze a inne trochę gorsze, ale my tego nie zmienimy.
Co do TBS to raczej bym to przemyślała, ale jest jedno ale, to nigdy nie będzie Wasze mieszkanie, więc nie wiem czy nie lepiej poszukać innego. Ceny to wiem że śa ogromne bo i ja to przeżywam :(
GLIZDUNIA, walcz z kalendarzami, już niedużo zostało

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 gru 2007, 14:07

Patrycja.le, no właśnie ja nie chcę TBSa Mariusz nie bardzo sie na tym zna, więc wszystko ja załatwiam. Ceny masakra. Powyżej 8000 za metr. Szukam cały czas i mam już dość.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 gru 2007, 14:10

tak jak pisze Patra TBS to masakra ... bo robicie duza wpłate ... czynsz wysoki a mieszkanie wasze nie bedzie .... lipa .. a we Wrocku ile za metr chca ?? moze kawalerka na poczatku ?? dacie rade jakos .. chociaz jak jestescie małzenstwem i dziecko ... to musicie miec wysoki dochody na kredyt ... chyba ze wkład własny bedzie duzy ........ cos wymyslicie .... trzymam kciki hiih

[ Dodano: 2007-12-03, 13:11 ]
Ewcik to gdzie Ty szukasz hehe 8 tys ?? napewno taniej tez jest to w Wawie nowe osiedla od 7 tys stoja za metr ...... szukaj dalej szukaj ......

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 gru 2007, 14:15

KUlka, serio 8tys. Owszem tańsze też są, ale najczęściej do remontu i to kapitalnego. Kawalerka raczej odpada, ale nie mówię że nie. Chcielibyśmy dla Alicji oddzielny pokój........ takie marzenie.......

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 gru 2007, 14:16

skonczylam...jeszcze polowe wydrukowac i finito...matko ceny tych mieszkan sa kolosalne :ico_olaboga: u nas tu wcale nie lepiej...ach....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 gru 2007, 14:17

wrocław jest cholernie drogi.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 gru 2007, 14:20

Witaj Ewcik, dobrze, że już jesteś!!! Ja też już tu zaglądam, komputer działa jak ta lala. A moja synowa super niunia, zdjęcia fajniusie :ico_brawa_01:
A szwagierka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Trzymam kciuki oby mieszkanko się jakieś znalazło dla Waszej trójki!!!

No i przepraszam za filmik, zaznaczam zawsze opcje prywatny i może dlatego się nie otwiera. Zobaczcie teraz http://pl.youtube.com/watch?v=4Uq5yhmKdYI

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 gru 2007, 14:27

Sikorka, fajny ten mój zięć :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość