joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 gru 2007, 11:39

Hej ja tez Was witam a my dzis spalysmy do 10 :ico_brawa_01:
Witaj Basiu bardzo fajne zdiecie.No my widzimy ze nasze dzieci rosna a nasi znajomi jak do nas wpadaja nie moga sie nadziwic.Niedawno w brzuchu a tu takie maly ludzik ktory sie juz domyga swego.A moja wlasnie cycka mi laptopa,jakos odpowiada jej elektronika i kabelki i diody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tata bedzie mial komu przekazac warsztacik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-03, 10:43 ]
wciska wszystko a ja trzymam jej reke nad buzia bo mi go zaslini i klawiatura nie bedzie dzialac :-D :-D :-D Komedia szkoda ze nie mozecie tego :-D zobaczyc

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 gru 2007, 12:57

Hejka mnie przez weekend nie było, ale najpierw o was

Joasiu ja jeszcze nie dawałam rosołku, na razie daje małemu tylko gotowane jarzynki z mieskiem, np. wczoraj w menu było: marcheweczka, ziemniaczek, pietruszeczka i filecik z kurczaczka i chyba było pyszne bo szybciutko cała miseczka znikneła.
A o włoski się nie martw bo ja tez mam zakola ale już widze ze pomału zacyznja się tam pojawiac małe włoski, smiesznie to wygląda, ale tak za miesiąc to będziemy wyglądać jak by nam ktoś całe włoski pocieniował jak nam zaczną nowe odrastać, każdy innej długości.
No mój maluch też uwielbia wszystko zjadać, szczególnie komórki, piloty i mamusie.

Basiu ja tez uwielbiam grac w karty i kiedyś grało się po nockach ze znajomymi a teraz jakoś ciezko się razem spotkać bo maluch o 19 kąpany a później już spanko, może jak troszkę podrośnie i w koncu będziemy mieli drugi pokój, bo na razie coś remoncik zawisł w martwym punkcie, ale tak to już jest ze szewc bez butów chodzi.
Co do niespodziewanych gości to cię w zupełności rozumiem, szczególnie jak jeszcze się jest na rezerwie bo maluch w kość daje, ja tak miała jak maluch pierwszy raz dostał katarek ja już ledwo żywa bo maluch strasznie marudny i tylko na raczkach chciał być a ja sama w domku a na wieczór jeszcze znajomi wpadli z 3 latkiem który myślałam ze mi chałupke rozniesie, wiec jak wyszli to prawie ze szczęścia skakałam

Abegano no chyba na indyczka jeszcze za szybko ale może spróbuj jakieś innego mieska dac jedna łyżeczkę, może tylko indyczek ble

Sandro współczuje teściów, ale cóz zrobić niektórzy ludzie mają swój świat, a oczywiście zapraszamy tu do nas częściej, bo zawsze można się tu nam wyzalić i ponarzekać na teściową

Violu jak to niektórym trzeba, zaproszenie prawie w gazetce wydrukowac żeby wpadli z wizyta, będziemy tez musieli to wypróbować może tez ktoś z prezentami wpadnie, chociaż już w tym tygodniu Mikołaj to pewnie tez będzie ciekawie.
Foteczki Violu przecudne, szczególnie minka Milenki przy jabłuszku cudna, ale ja ostatnio słyszałam ze dziecku nawet jak cos na początku nie smakuje to za trzecim razem może już posmakowac wiec trzeba próbować, kurcze ale ten czas leci niedługo już nasze maluchy będą wszystko nam z talerzyka wybierać
A ten seans z popkornem, rewelacja, uwielbiam takie domowe kino.
Oczywiście brawa dla dziadka za odwage i checi zostania z takimi paluszkami, bo mój tato i oczywiście ponosi malucha i nawet go nakarmi ale raczej by z nim sam nie został w domku, chyba by się bał ze się maluch rozpłacze

Justynko to czekamy na jakies weseliło jeszcze tu u nas rzadnego nie było, a przydałaby się jakas impreza, a co do przedszkola to niezły bajer, ale ja też się martwie co tu u nas będzie, bo u nas polikwidowali duzo przeszkoli bo nie miał kto chodzic a teraz znowu się wyż szykuje wiec tez się już niedługo będzie trzeba rozejrzeć, a ja to bym tak chciała malucha dac do przedszkola jak skończy 2 latka, bo wcześniej to by mi go jakoś tak szkoda było

Basik nam to nawet przez mysl nie przeszło żeby cie tu u nas nie było, chyba byś się zapłąkały za tobą, jednak my już się koło roku znamy, ale ten czas leci, wiec tak łątwo to nas nie możesz zostawić.
A co do ciuszkow to ja już tez cała torbe duża wyniosłam, tak teraz na to patrzac to stwierdzam ze spokojnie bym mogła trojaczki ubrać, ale niektórych ciuszków tez mi szkoda, takei śliczne a tylko raz lub dwa założone, no cóz trzeba będzie niedługo zrobic nastepnego urwiska i znowu będzie można się nacieszyc tylki malutki ciuszkami
A uśmiech Jasia jak u modela

No to teraz co tam u mnie :-D w sobote w koncu mezuś miał wolne wieć zostawiliśmy malucha z babcia a sami wyskoczyliśmy sobie na zakupki i było rewelacyjnie tak sobie pochodzić po sklepach później wizyta w naszej ulubionej alibabie na pizzy az mi sie przypomniały dawne czasy :-D fajnie tak czasami sobie tylko w dwójkę wyskoczyć :-D a po południu byliśmy jeszcze z tatą u znjaomego który produkuje rózne bajery na ściany i kupiliśmy sobie stiuk wenecki i bedziemy tworzyć na ścianach w nowym pokoiku jak skonczymy to cykne wam foteczke, a zadowleni jesteśmy bo zaoszczedziliśmy troszke kasy bo w sklepach takie bajery dwa razy drozej :ico_olaboga:

A niedziela tez strasznie mineła bo wczoraj rodzinka była z wizytą przyjechał kuzyn z żona i 2,5 rocznym Igorkiem zobaczyć naszego Pawełka, szybko co :-D no ale cóz liczy się ze przyjechali i przywieźli nam super komplecik oczywiście z Kubusim Puchatkiem :-D tak wieć ani się obejrzelismy a juz wieczór się zrobił

a ja wygladam dziś jak angelina jolie (chyab tak się pisze :-D ) to wczoraj na dolnej wardze zrobił mi się olbrzymi zajad :ico_szoking: niedość ze boli jak cholera :ico_zly: to jeszcze warga trzy razy wieksza :-D

A u nas dziś nocka ciekawa, bo maluch po 19 wyduldał 180 ml mleka z kleikiem a po godzinie obudził sie głodny, wiec zrobiłam mu kaszkę bananowa na "dobry sen" i w koncu zasnał, ale oczywiście o północy pobudka i przeprowadzka do mamuski i tatusia łózeczka :-D chyba mi maly terrorysta rośnie :-D
No toszke duzo mi się naklikało, ale trzeba było nadrobic, moja weekendową nieobecność :-D

[ Dodano: 2007-12-03, 12:17 ]
To nasze nowe foteczki :-D

a to nasz kojec :-D a ja sie bałam ze bedzie za mały :-D
Obrazek

a to zamawiałam jeszcze jak maluch był w brzuszku :-D
Obrazek

a to z rodzinką, kto mnie tak wysoko trzyma :-D
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 13:27

violu widać Milenka wie co dobre i nie bardzo chce cycusia zamieniać na jakieś tam jabłuszko, a minkę ma odjazdową :ico_brawa_01:
basiu no Jaś bardzo ładny chłopczyk, tylko jego mam coś nas zaniedbuje :ico_placzek:
uleńko foteczki bardzo ładne, ale ja myślę, że na bodziaku powinien być napis "wykapana mama" :ico_brawa_01:
co do przedszkola, to nie wiem jak u ciebie, ale u nas przyjmują od 3,5 roczku (czasem od 3 lat), więc gdybyś mieszkała w Krakowie, to najpierw żłobek by czekał Pawełka

a ja wykończona, co prawda wczorajsze imieninki bardzo się udały, ale za to nocka była beznadziejna, Tadzio budził się na papu co godzinkę lub półtorej, a na dodatek jeszcze Wiki zaszczyciła swoją obecnością nasze łóżko o 3 nad ranem
nie mogę powiedzieć, żebym była wypoczęta
mam nadzieję, że dziś będzie lepiej
pozdrawiam was w ten niezbyt ładny dzień i stawiam wszystkim coś słodkiego zupełnie bez okazji :ico_tort: , tak na poprawienie nastroju

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 gru 2007, 15:09

hello Basiu co do przedszkola to ja sie nie orientuje za bardzo :-D ale własnie ten 2,5 roczny Igorek któy był z wizytą u nas wczoraj już do przedszkola chodzi, ale rodzice go też do przedszkola rok wcześniej zapisali, na poczatku był 7 na liście rezerwownej na szczesice od września jednak się udało i chodzi do przedszkoa
Dzieki za torcika, a ja mam dobry humorek bo już w czwartek mikołaj a za trzy tygodnie świeta wiec juz tuż tuż :-D

A ja wczoraj zamówiałam maluchowi krzesełko do karmienia, prezent od dziadków na świeta :-D
http://www.allegro.pl/item273344619_bab ... a_hit.html

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

03 gru 2007, 16:02

Czesc wszystkim długo mnie tu nie było .Ciezko pogodzic wszystko razem zwłaszcza ze zaraz w sierpniu wrociłam do pracy .
Narazie uaktualnilam swoj sowaczek a jak zainstaluje jakis program do zmniejszania zdjec to je zaraz wkleje.Oczywiscie zeby sie pochwalic moim ślicznym Grzesiem.
Maly skonczyl juz 4 miesiace wiec zaległe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Pa Pa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 gru 2007, 16:13

Moniw, witamy, cieszymy się ze jedank o nas pamietasz :-D i wstapiłaś tu coś naklikac, mam nadzije ze bedziesz nasz cześciej odwiedzać i oczywiście czakamy na wasze foteczki, najlpiej przerobic sobie na www.fotosik.pl
:-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 gru 2007, 16:14

ULA super, że zakupy Wam się udały.... :-D
a to zdjęcie Pawełka z tatusiem...odjazdowe.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
ale uwazam jak i Basia, że na bodziaku powinien być napis "wykapana mama" :ico_oczko:

a z tymi ubrankami to trzymaj nie wydawaj... :ico_nienie: przydadzą się jeszcze dla siostrzyczki lub braciszka Pawełka :-D
ja tak chomikowałam ciuszki po chłopcach.... cała piwnica zawalona była..
a teraz już bez żalu się ich pozbywam :-D mam już wszystkie dzieci :-D

Milena dziś chętniej zjadła deserek...prawie pół słoiczka :-D a teraz mi śpi na ręku :-D

[ Dodano: 2007-12-03, 15:15 ]
moniw ale dłuuuuugo cię nie było....oj nieładnie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 gru 2007, 16:40

No Violu ja chomikuje wszytsko, kurcze nawet takich poplamionych mi szkoda było wyrzucuć bo takie śliczne malusie :-D wiecie troszke mi szkoda tego mojego drugiego malucha bo biedak bedzie miał wiekszośc ciuchów używanych :-D
i brawa dla Milenki :ico_brawa_01: za deserek :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 gru 2007, 16:40

Ula, jaki Twój chłopak już duuuży! Też uważam ze wykapana mama :ico_oczko: I krzesełko mi też się bardzo podoba :ico_oczko:

Jaś też zjadł deserek (przechodzimy powoli na stałe - kaszka mleczno-ryzowa, zupka, deserek, bo Jaś coraz rzadziej chce mamy mleczka: dopajam nim w dzień i w nocy). Dziś były morele, aż sie rwał do tej papki. Za to zupy nie bardzo...

Byliśmy na dworze, ale zimno i wieje :ico_noniewiem: Violu, Milenka to też cała ty!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 gru 2007, 16:50

ULA no niestety z tymi ubrankami tak jest, że drugi maluszek nosi po starszym rodzeństwie... :-D
u mnie tak jest w dalszym ciągu, Miki ma co rusz nowe ciuszki, a reszta dostaje po nim w spadku :-D , ale co jakiś czas kupuje nowe ubrania dla pozostałych...żeby mi nie strajkowali :-D

a na punkcie ubranek Mileny zwariowałam, i co chwila kupuję jej nowe...także z allegro...a szafa już się nie domyka... :-D

Basiu rzeczywiście teraz częściej nam wszyscy mówią, że Milena bardziej do mnie podobna :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości