mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 gru 2007, 10:36

Witam !!!!!!! Moje dziewuch dzis zrobiły se popudke o 6.30 :ico_zly: Martyna włączyła se radio i odsłoniła rolety no i matylde obudziła :ico_olaboga: też jestem nie przytomna mała o 3 wołała mleka i nie mogłam potem zasnąć chyba do 4 no a o 6 martyna że mam ją przykryć no i już po spaniu. Dziewczyny chodz moja mama mieszka osiedle dalej i teściowa dwa osiedla dalej mam tu brata z bratową to i tak mi nikt nie pomaga zawsze musze się prosic jak chce iść do lekarza czy coś załatwić, to dzwonie po teściową a ona jeszcze nooooooo dobra przyjde :ico_zly: nic nie robi cały dzień tylko lata po tych lumpeksach i nie może się sama kapnąć czy mi coś nie pomóc. A moja mama jeszcze pracuje no i jak kiedyś do niej dzwonilam bo wiedziałam że sobote ma wolną to ona musi iść do fryzjera :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 gru 2007, 10:41

Moje dziecię zrobiło sobie w nocy dwu-godzinną przerwe w spaniu :ico_zly: ...chyba mu skrócę dzienne drzemki. Teraz wyrzuca wszystko z szufladek..

Asiu wydaje mi się,że o tym trzymaniu równowagi Joachimka już pisałam,że leniuszek i jak spośród wszystkich dzieci pierwszemu zęby mu wychodziły tak w chodzeniu jest ostatni.

no i nie da mi pisać :ico_noniewiem:
narazie

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 gru 2007, 10:41

Witam!
Widze,ze wszystkie dzieciaki wstaja dzis wczesniej :ico_haha_01:
My wczoraj mialysmy 2 szczepienia: na pneumokoki dawka przypominajaca i Meningokoki C + HiB. Miala je miec 2 miesiace temu, ale byla przeziebiona wiec nie chcialam jej zbytnio jeszczze tym stresowac. A po Nowym Roku czeka ja MMR ,bo powinna byc 4 tyg. po tych (tez ja ominela bo miala grype zoladkowa). Wiem,ze to nie sa przeciwwskazania do szczepien, ale wolalam nie ryzykowac. :-)
Na 10:45 ide dzis do poloznej....18 tydzien sie zaczal :-D . 21.12 tuz przed swietami mamy nadzieje poznac plec na usg :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 gru 2007, 11:16

Cześć kobiety :-D My wstałyśmy 15 minut temu :-D

Mery po tej szczepioncemoże pojawic się wysypka i do aż do 14 dni, aletonic strasznego
Felicity noto czekamy na wieści o płci :-D
Anetko jak utrzyma równowage, to potem szybciutko przyjda pierwsze kroczki :ico_brawa_01:

A wy kochane to ranne ptaszki jesteście :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 gru 2007, 11:37

Oj ASIU z jednej strony się ciesze że tak rano wtają bo juz na zakupach byłam makusie do przedszkola odprowadziłam pranie zrobiłam poprasowałam mężowi koszule no i zupke ugotowałam. Teraz czekam aż mała się obudzi i ide mikołaja szukać bo moja makusia se zarzyczyła firanke w barbi. A co do tego mleka to ja narazie też nie mam co zmieniać bo mojej matyldzi znowu wyszły takie poliki czerwone, no i też tak bez sensu jej daje te mleko nawet to nie jest mleko tylko preparat zastępczy bo niby m tą skaze ale serki wcina.. A wogule to moje dziewuchy mają tak suche te skórki znowu makusia wczoraj płakała że ją szczypie i swędzi :-) :ico_szoking: FELICYTY a na co stawiacie dziewczynke czy chłopiec :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 gru 2007, 11:56

hej!
wreszcie i ja dotarłam ,zła dziś jestem ,że nie podchodź :ico_zly: ,więc nie będę wam tu smęcić tylko sobie pójdę ,poczekam aż mi się chumor poprawi :ico_oczko: .

Chciałam tylko podzielić zdanie Mazi w kwesti pomocy-ja też mam alergię pod jednym dachem i zero pomocy :ico_szoking: ,zreztą jak ma pomagać a potem wypominać to ja dziękuję.Sama sobie poradzę.REszta rodziny daleko ,koleżanki pracujące,mężate i dzieciate i ja też ciągle tylko z chłopakami :-(

Mery-miłe to co usłyszałaś, :ico_brawa_01: -dla męża

no i idę ,bo z Bartkiem na kolanach to nie pisanie...

Maritko-cudne dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 gru 2007, 12:04

ja stawiam,ze to chlopiec - tzn. mam takie przeczucie. Mezus tez by chcial w koncu syna :-D Mowi,ze bedziemy tak dlugo robic az w koncu bedzie chlop :ico_oczko: Ale z dziewczynki tez sie ucieszymy (poza tym imie dla dziewczynki mamy, a z chlopcem problem :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 gru 2007, 12:12

Patrzcie co to jest że faceci chcą synów, chociaż mój mąż bardzo się cieszył że córa. Za to mój tato jak się dowiedział ze jestem w ciąży to powiedział "Ale ma byc wnusia" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 gru 2007, 12:13

Felicyty ja w pierwszej ciaży przeczuwałam ,że chłopiec-nie pomyliłam się ,a w drugiej(zupełnie inaczej ją przechodziłam)-"wyczuwałam" , że bedzie dziewczynka ,a tu niespodzianka z ogonkiem :ico_oczko: .Ale życze Wam tego wymarzonego Facecika :ico_haha_01: -ślicznego i zdrowiutkiego :ico_haha_02:

Gdzie jest Nella???? k to wie???to do niej nie podobne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

04 gru 2007, 12:15

hej, ja mam teściową blisko, chętną do pomocy, ale jest wg mnie nieodpowiedzialna... panikara, i taka plotkara, że jak zalatuje tu na 30 sekund i pyta czy nie chcę do sklepu skoczyć czy cóś, to mnie trzącha... zresztą co ja będę pisać... a poza tym to uczucie WDZIĘCZNOŚCI za wspaniałą pomoc, eeeee nie dla mnie, choć nie powiem jak mam ochotę to pytam czy zostanie, ale nie w formie prośby a łaski :-D z mojej strony oczywista :-D heheeh


Edi- a od czego my tu jesteśmy pytam?? :ico_oczko:

Felicity, bardzo się z Wami cieszę, my tez chłopca sobie zrobimy :-D hihi jak się uda to trzeci będzie ;-) a jakie macie imię dla Laleczki ewentualnej?? :-)

moja Lili marudna, płaczliwa się zrobiła, nie wiem co jej jest - zęby, myślę bo cóż innego?? i na ręce, nie z zazdrości, bo Różę mało noszę a i Lila nie za bardzo to lubiła a teraz - rzep, lubię to ale bez jęczenia i płaczu przy tym :-/

Różka w nocy kwękała, napinała się, niby wszystko ok bo ładnie zjadła, zrobiła wariant B, popiła wodzinki - a mimo to... no i wzięłam ją do nas do łóżka :-D chyba o to jej chodziło :-)

wstałyśmy o 9 - ale jakaś niedospana się czuję, kawka pod nosem, zaraz będzie dobrze :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość