Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 11:05

madziarka81 pisze:Hej Gosia.
A ile trwa w ogóle kurs w szkole rodzenia? I to masz codziennie w tyg?


U nas trwa 4 tygodnie, zajecia sa 3 razy w tygodniu, 30 minut gimnastyka i wyklad ok. 1 godzina, jest jeszcze basen raz w tygodniu, ale mi godzina nie pasuje i nie chodze niestety....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 gru 2007, 11:27

[Ja właśnie wstałam-Kuba mnie obudził... jaka to jest maruda...

b]Gosiu[/b] fajna sprawa ta szkoła rodzenia z tego co piszesz :ico_noniewiem:
Renia0601 pisze:Oj Justyna przepracowujesz się kobieto :ico_nienie: trochę odpoczynku się należy tym bardziej w naszym stanie :ico_ciezarowka:

pojęcia nie masz jak chętnie bym sobie tak na przykład przez tydzień poleniuchowała, tak żeby sobie odpocząć w końcu :ico_sorki: jak się dziecko urodzi, to będę najbardziej przemęczoną matką roku :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-12-05, 10:35 ]
stwierdziłam, że nie kupię śpiworka do wózka, bo i tak mam wózek zdezolowany... kupię kombinezon i ciepły kocyk, albo pościel do wózka...

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 gru 2007, 11:43

Hej Babeczki!!!
Wstyd się przyznać, ale ja dopiero wyszłam z łóżeczka. Obudziłam się o 9-tej, ale do tej pory gapiłam się w tv. :-D Na szczęście mogę jeszcze spać w nocy, ale z zasypianiem bywa u mnie różnie.
Misia napiszę Ci potem mój przepis na lasagne, tylko jakoś dojdę do ładu :ico_oczko: .
Dziś mam chyba dzień leniucha. Jakoś sie boję trochę tej wizyty u gina :ico_noniewiem:
Renia kuruj się, bo mnie w zasadzie to to przeziębienie trzyma 2 tydzień, obyś tak nie miała jak ja....
Gosia spoko z tą szkołą. Jutro wybieram się do szpitala dowiedzieć co i jak, to się zapytam też o szkołę, może jeszcze nie jezt za późno. Tak w ogóle to zmieniłam zdanie i pójdę chyba na Prostą.
Buziaki!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 11:51

Goonia pisze:Wstyd się przyznać, ale ja dopiero wyszłam z łóżeczka.


... no niektorzy to maja fajnie... :ico_oczko:

Daj znac po wizycie i nie denerwuj sie :ico_nienie:

Gosia spoko z tą szkołą. Jutro wybieram się do szpitala dowiedzieć co i jak, to się zapytam też o szkołę, może jeszcze nie jezt za późno. Tak w ogóle to zmieniłam zdanie i pójdę chyba na Prostą.


Ja naprawde nie zaluje, ze chodzimy do tej szkoly i polecam! Ja sie urodzilam na Prostej..... hihihi :-D

Buzka

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 gru 2007, 11:52

:ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 gru 2007, 12:24

Czesc wam zostalam znowu ciocia moja siostra urodziła córke .Waży 3350 i 51cm. paczestuje was z tej okazji :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 12:28

Mariola,

Ale super, gratulacje dla Ciebie i dla siostry oczywiscie!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 gru 2007, 12:29

Hej kochane.
U mnie dzisiaj piekna pogoda :-)
Tylko ja sie nie ciekawie czuje i w nocy miałam dosyc silne skurcze :ico_szoking: no i nie wiem czy mi sie wody nie sączą :ico_noniewiem:
Dzwoniłam do lekarza i kazał mi sie spakowac i czekac,bo moze to już :ico_olaboga: Jezeli do weiczora to nie minie to do szpitala :ico_placzek:

Mariolka gratuluje sostrzenicy :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Ostatnio mało pisze bo nie mam siły juz siedzieć przy komputerze,wszystko mnie boli,a plecy w szczegulnosci :ico_zly:

Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 gru 2007, 13:16

Monia trzymaj się!!!! Jestem z Tobą!!! Nie panikuj, będzie dobrze :ico_buziaczki_big:
Mariola gratulacje!!!! Cieszę się, że zostałaś ciocią!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Misia przepis Ci skrobnę wieczorkiem, bo znowu szaleję z praniem i prasowaniem.
pa!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 gru 2007, 13:21

Goonia pisze:Monia trzymaj się!!!! Jestem z Tobą!!! Nie panikuj, będzie dobrze

DZięki Goniu.Ja jakoś dziwnie jestem spokojna hehe,może dlatego,że chciałam wcześniej urodzic :ico_puknij: i sie jakos na to nastawiłam :-D ,ale mój maz ma dzisiaj nockę i mam nadzieję ,że jakby co to go wypuszczą z pracy :ico_sorki: Ale byłby numer hehe

[ Dodano: 2007-12-05, 12:23 ]
i znowu coś tu pusto,jak ja jestem to nikogo niema buuuuuuuu :027:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość