ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

06 gru 2007, 17:20

kilolek ja tak jak ika pionowo do góry i nosze, i po kilku minutkach a czasami natychmiast Alusia odbija. Wiem że jak dziecko nie odbije to potem się meczy. Tylko co zrobić jak Twój Kubus nie chce odbić. A moze to mnleczko co mu dajesz jest za ciężko strawne? Jakie mleczko pije Kubus oprócz Twojego?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 gru 2007, 18:42

kilolek, witaj w klubie bo my z Tymkiem mamy to samo. Ja mam kropelki esputicon i takie niemiecki sab comlex któe są podobno rewelacyjne. Niestety nic nie pomaga :ico_noniewiem: Kupiliśmy też wodę koperkową i również nic się nie dzieje. Brzuszek smarowałam olejkiem kamforowym (też rozgrzewa) - bez rezultatów. dziś kupiłam plantex i mu podałam zobaczymy może pomoze (na razie śpi). Tymek też lepiej pruka po spacerze. dziś załatwił dwie pieluszki jak wróciliśmy do domu :ico_oczko:
Byliśmy u lekarza. Mały waży już 4700 także przybiera prawidłowo. A kolki moze mieć do 4 miesiąca i lekarz mnie pocieszył że nic się nie da zrobić.

Przyszedł dziś laktator więc jutro idę po sztuczne mleko i spróbuję mu podać zamiast mojego moze to będzie recepta na jego brzuszek.
Dziewczyny powiedzcie mi jakiego wy mleka używacie?? Pisałyście coś o mleku na E (enfantil czy coś takiego)??

Ika202, czapka super. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja jeszcze muszę pochwalić mój wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest naprawdę super. Prowadzi się go leciutko po tych wszystkich dziurach. Wart jest swojej ceny choć na początku uważałam że jest zdecydowanie za drogi :ico_wstydzioch:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

06 gru 2007, 19:18

Hejka
Kilolek Pięknego masz synka. Ma duże oczka.
Ika śliczna czapeczka.

Na odbijanko jest kilka sposobów, ogólnie używany i popularny to ten co wszystkie z Was mówiły, pionowy i poczekać. Można także, jak nie chce odbić położyć dziecko na plecki i obserwować, jak podnosi nóżki do góry i zaczyna się wić to szybciutko podnieść do góry i powinno odbić, u mniej tak było na początku i to pomogło. Można także położyć maleństwo na kolana i poczekać czasami w takiej pozie jest lepiej dziecku odbić, tylko ciężko skontrolować czy nie uleje a jak uleje to niestety coś się pobrudzi.

Myszka fajne zdjęcie.
Evik ja daje małej mleko Enfamil Premium 1 do kupienia tylko w aptekach. Mała ślicznie odbija i mleko nie śmierdzi a tym samym nie powoduje brzydkiego zapachu z buźki dziecka.

Byłam z Julka na usg bioderek i okazało się, że stawy są w granicach normy ale na wszelki wypadek kazali mi ją pieluchować, spać na brzuszku i leżeć na żabkę. Za miesiąc mamy kontrolę. Troszkę się podłamałam i wczoraj miałam zły dzień. Dziś jest już lepiej i rosnę w siłę w końcu muszę dla Julki być silna.

Dziś przyszły nowe zabawki dla Julki. huśtawka i mata edukacyjna. Złożyłam huśtawkę i już ją wypróbowałam. Julka byłam zachwycona nowym bujaniem i nową perspektywą świata. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-06, 18:19 ]
Kilolek ja mam podgrzewacz Aventu jest szeroki i spokojnie mieszczą się w nim nawet duże butelki anentu te co mają 260 mln a one są dość szeroki.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

06 gru 2007, 21:52

Witajcie :-D
Pozwoliłam sobie założyć nowy wąteczek na forum NOWORODKI I NIEMOWLĘTA

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 881#366881

Czas pożegnać się z tym forum, bo my juz nie jesteśmy :ico_ciezarowka:

ZAPRASZAM DO KLIKANIA :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 gru 2007, 22:31

Evik.kp pisze:Dziewczyny powiedzcie mi jakiego wy mleka używacie??
Nan1
Evik.kp pisze:Mały waży już 4700 także przybiera prawidłowo
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Evik.kp pisze:A ja jeszcze muszę pochwalić mój wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest naprawdę super
super ja z mojego też jestem bardzo zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agnieś81 pisze:Czas pożegnać się z tym forum, bo my juz nie jesteśmy :ico_ciezarowka:
Ale tak mi jakoś szkoda jakoś nie mogę sie pożegnać z listopadówkami :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-06, 21:58 ]
a muszę wam powiedzieć że mam karuzelkę jest po prostu rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i polecam ją w 100% :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 gru 2007, 10:06

ja też nan1 używam. A jeśli chodzi o odbijanie to ja Kubutka czasem pół godziny noszę i nic, a wczoraj jak chciałam o północy żeby odbił na kolanach to tak się rozpłakał, że do tej pory nie spał.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 gru 2007, 11:29

Witajcie LISTOPADÓWKI no już chyba wszystkie mamy? co ? Kilolek witaj kochana spowrotem całusy dla ciebie i maluszka sliczy jest. Zreszta wszystkie wasze kruszynki są śliczne!!!!!!!
Ika202, co do karuzeli , przepraszam nie wiem jaka kupiłaś bo ja wam pokarze moją i jeżeli to ta sama to strasznie się ciesze ,że się sprawdza.
Obrazek

A u mnie nadal cisz po jednym ataku wszystko , no może prawie wszystko się uspokoiło. Tylko brzuch mi się stawia mam takie lekkie skurcze prawie bez bolesne, czase mnie zakuje w kroczu i to by było na tyle. Dziś idę do lekarza na wizyte wię sie odezwe po. całuski dal was wszyskich!!!!! I dla waszych pociech!!! Ja już też chcę mieć ją przy sobie i od wczoraj pije napar z kłączy malin i powiem ,że nawet chyba skurcze się wzmocniły. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 gru 2007, 12:18

Asikk, to ta sam a jest rewelacyjna tylko powiem ci że jeżeli masz wysoko sufit to nici z efektu projektora bo on ma krótki zasięg ale super efekt mojemu syneczkowi bardzo sie podoba i te melodyjki są takie spokojne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kilolek, biedactwo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 gru 2007, 12:56

Ika202 pisze:kilolek, biedactwo :ico_olaboga:
No nic jeszcze 2 miesiące i wszystko się unormuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 gru 2007, 14:02

kilolek, masz rację grunt to pozytywne nastawienie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość