Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 gru 2007, 14:18

Oj OJ Jolcia co by nieszczęścia nie było!!!! :ico_nienie: :ico_zly: :ico_olaboga:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

06 gru 2007, 15:08

Hej, laski!
ale ta majusia jest sliczna, wyglada jak własnie pszczółka maja, tak by sie chciało ja cała wycałowac, naprawde slodziunia.
ale wy jesteście pracowite, szczególnie jola, ja dzis wstałam przed południem dopiero, ale wstyd,(ale siedziałam do pierwszej w nocy), ide dopiero robic obiadek, żurek tylko, bo musze się jeszcze na kurs językowy nauczyć,a później, po kursie znowu do lóżka, ach ciężkie jest zycie ciężarnej...:)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 gru 2007, 17:43

Asiu nie martw sie kochana wszystko pod kontrolą :ico_oczko:
Madzia Ja jak bylam w ciazy z Julia to tez wiekszosc ciazy przeleniuchowalam a teraz zrobila sie ze mnie taka pracusia ze ogien!
No ja juz mam porobione-kurze nawet poscieralam :ico_haha_01: ,zostaly mi do zmycia schody bo juz nie dalam rady...Jak pralam w wannie te rzeczy z wozka to tak sie naschylałam ze pozniej az slabo mi było ale przeszlo...Teraz robie to spagetti dla mezusia bo za niecala godzinke powinien wrocic.Buziolki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 gru 2007, 19:01

Ale nas tu malutko?!!! ciesze się ze uważasz na siebie ,a ja wiecie co pije dziscały czas herbate malinową i teraz mama mi przyniosła gałązki malin i właśnie je zapażam i bede piła taką herbate może coś się ruszy??!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: Ja miłam dziś odwiedziny najpierw przyszła teściówka , potem moja mamka i jakos zleciałao dopiero poszła. przynajmniej było do kogo buzie otworzyć.
A miłam was zapytać bo moje kolezanka ta co rodziła w pażdzierniku mała jej ma 6tyg, prezstała karmić piersią bo miła takie zapalenie ,że miła operacje na jedną piers, i potem karmiła bebiko omneo i niby po ty mleku mała dostała jkieś krostki na buzi poszła z nią do lekarza a to odrazu ze mała ma skaze białakową i teraz daje jej jakieś specjalne mleko , ale mała zje troche potem już niechece i budzi się co godzine i płacze. Czy to mozliwe aby po paru krostkach stwierdzić skaze białkową???? Bo ja sądze że nie !!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 gru 2007, 22:43

No skaze bialkowa chyba ciezko stwierdzic mojej siostry corka do dzisiaj ma czasami krostki na buzi a ma juz 8 lat i tez lekarka na poczatku mowila ze to chyba skaza ale jej to czasami wyskakiwalo a czasami nie poprostu jest na cos uczulona a nie wiadomo na co.wiem ze od kolezanki corka miala skaze ale ona to na pupie miala straszne krostki za do krwi

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 gru 2007, 11:15

Witam z ranka co dziś tak pusto tu taj????!!!!!!! Halo!!!!!!!
U mnie nocka koszmar do 2 nie mogła zasnąć wszystko mnie bolałao nie mogłam się ułożyć , a w dodatku jakoś mi się cięszko oddychałao nie moglam nabrać oddechu :ico_olaboga: :ico_olaboga: Koszmar!!!!
Teraz czuje się nawet , a popołudniu na wizyte jadę wiec pochwale sie po co tam słaychać!!!!

[ Dodano: 2007-12-07, 10:17 ]
mariola, a co do skazy ja też wiem że nie prosto to stwierdzić , ale to chyba nie powód aby odrazu futrować dziecko mlekiem dla dzieci ze skazą . Ja to bym poprubowała najpierw pokolei różnych mlek i obserwowała bym co się dzieje? A poza tym może poprostu mama coś zjadła i mała dostała uczulenia jak jeszcze piła mleko mamay!!! :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 gru 2007, 11:25

Asikk, no ja też nie miałam ciekawej nocy, strasznie nie mogłam sobie miejsca znaleźć, dokładnie tak jak Ty ale jakoś wkońcu usnęłam, w nocy się na inne łóżko przenosiłam i to pomogło.
I w nocy mni echyba jakieś skurczysko złapało, ale nie jestem pewna czy to to , wiem że bolało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 gru 2007, 11:36

Renia0601, no to pewnie to było skurczysko. witaj z ranka. Ja czytała wczoraj w gazecie kupiłam sobie dodatek do Mamo to Ja Pierwszy rok z noworodkiem i tam jest jeszcze o końcu ciąży . Napisali ,że najłatwiej rozpoznać pierwsze objawy porodu dzięki temu ,że są takie same jak pierwsze dni miesiączki, Czyli jak zawsze na poczatku przechodziło sie @ tak zaczyna sie objawiać poczatek porodu. I powiem że umnie sie zgadza ja zawsze cierpiałam przez pierwsze 3 dni @ bolła mnie krzyż , jajniki i było mi nie dobrz , brak apetytu. No i tak właśnie mam teraz jak odstawiłam tabletki. Dokładnie tak samo się czuje jak bym miła dostac @

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

07 gru 2007, 11:45

Laski!jak leci?
wkleiłam swe wdzięki na trzecim trymestrze.
a propo tych bólów miesiączkowych, ja zawsze okropnie cierpiałam, jesli dostałam okres w nocy, to przez cała noc nie spałam, brzuch mi skręcało, wymiotowałam+biegunka, bóle krzyży i obrzydzenie do wszelkiego jadła. a ostatnio połozna stwierdziła, że dziewczyny, które ciężko przechodziły menstruacje, lepiej sobie radza podczas porodu, między innymi ze względu an to, że sa w jakis tam sposób juz ztym bólem oswojone. a słyszałyście coś, o tym, że po porodzie, lepiej sie przechodzi dni okresu?

[ Dodano: 2007-12-07, 10:48 ]
wiecie, ostatnio, maciek był jakis leniwy, przez całą ciążę wariował jak się tylko dało, a ostatnio tylko sie przeciągał i wyginał. Tymczasem od wczoraj zaczął znowu baraszkowac, na tyle, na ile mu miejsca wystarczy, wierci sie i wierci. Czy jest jakaś szansa, że przed porodem może sie tak zachowywać?Wiem, że normalnie dziecko uspokaja się tuz przed przyjściem an świat, ale juz tak wypatruję, gdzie się tylko da oznak porodu. Brzuch tak miesiączkowo to tylko czasem i leciutko mnie pobolewa, nie to co was.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 gru 2007, 11:53

No mnie właśnie tak miesiączkowo bolał, ale się wypróżniłam i jakoś przeszło :ico_noniewiem: no i ja pierwszy dzień przesypiałam, moja metoda na ból :-D i zażartowałam jak byłam u gin że mogę przespać a on na to że to niemożliwe :ico_haha_01:

madzica, mi właśnie w nocy strasznie się wypychał i tak do tej pry a też słyszałam że przed porodem się wycisza, ale to ze względu na brak miejsca. Ale moja koleżanka rodziła dwa miesiące temu i nie odczuła jakiś zmniejszonych ruchów :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość