Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 gru 2007, 10:26

U NAS OD DWÓCH DNI FILIEK MA NON STOP WYSOKA GORACZKE, PRAWIE 39 ST.Poza tym nic mu nie jest tzn nie kaszle ani nie ma kataru. Podejżewam że moze to byc od zebów ale i tak ide z nim do lekarza, lepiej dmuchac na zimne niz potem sie rozczarowac. Zastanawiam sie czy moze cos miec zwiazek ze szczepieniem na świnke , oodre i różyczke która miał prawie 10 dni temu ale to chyba zbyt długo? jak myslicie? tak mi go szkoda bo zachowuje sie i wyglada jak nie on, ani sie nie usmiecha za bardzo, tuli sie i oczy taki szkliste i czerwone biedaczek. Przepraszam że wam tak marudze ale jakos tak mi smutno jak tak na niego patrze. napisze pózniej co i jak, pozdrawiam.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 gru 2007, 13:04

Agusia a może Filipek ma trzydniówkę...? Choć od zębów też może być taka gorączka.Jak będzie miał wysypkę to trzydniówka pewna.
Dajecie swoim dzieciom pomarańcze lub mandarynki? Nie wiem czy już mogę Ani dać no i ile ?
Agusia napisz co lekarka powiedziała i niech Ci Filipek jak najszybciej wraca do zdrowia. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

07 gru 2007, 20:13

Witajcie, ja podobnie nie mam prawie wogóle czasu na tt, ale od czasu do czasu napewno tu zajżę ;), Ania wygląda w sukienusi ślicznie, a Dawidek ma super zdjęcia z imprezy, tort też śliczny i pewnie był bardzo smaczny.
Agusia ja też myśle że to trzydniówka, a co powiedział lekarz???

Co do mandarynek to mały sie nimi zajada, na szczęście nie ma uczulenia na nie, ale jak dałam mu kiwi (też bardzo mu smakowało) to go porządnie przeczyściło.
Poza tym u nas ok, dzieciaczki zadowolone z prezentów od mikołaja teraz czekaja na święta. Pozdrawiamy :-)

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

07 gru 2007, 22:35

Agusia, moja mała dzisiaj była szczepiona na świnke , odre i różyczke. Pani doktor zaznaczyła mi, że za tydzień do dwóch może dostać gorączkę i wysypkę, więc najprawdopodobniej szczepionka jest temu winna.

U nas:
ząbkowania ciąg dalszy,
problemy skórne (AZS) wróciły,
wymieniliśmy okna w sypialniach (bo nad ranem nie było chętnych do wychodzenia z łóżek)
potomka powtarza wszystko co usłyszy (więc bardzo ważymy słowa)
od stycznia wracam do pracy
opiekunka się sprawuje (aż mnie zazdrość zaczyna brać)
ja mam iść na badania w kierunku niedoczynności tarczycy (ciekawe kiedy)

Pozdrawiam Wasze maluszki, gratuluję postępów, i składam najlepsze życzenia z okazji kolejnych roczków (ale hurtem pojechałam :-) )

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

08 gru 2007, 19:22

Witam wkoncu sie was wiecej pojawilo :ico_brawa_01:
Agus ja tez sie sklaniam bardziej do trzydniowki.Jak wyjdzie wysypka to wlasnie ona.
U mnie Wiki tez sie zajada mandarynkami i grejfrutem strasznie jej smakuja. Daj ani odrobinke i bedziesz widziec jak zareaguje :-) My tez wybieramy sie na swieta do Polski nie mam jeszcze dla wszystkich prezentow a co njgorsza pomyslu :ico_placzek: Ale jeszcze chwila jest moze na cos wpadne.
Maz mnie ostatnio strasznie denerwuje :ico_zly: albo to ja jestem kasliwa pewnie@niedlugo przyjdzie.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 gru 2007, 20:06

Ania zjadła wczoraj połówkę mandarynki i nic jej nie było :ico_brawa_01: czyli mogę spokojnie cytrusy podawać :-D a ja też z mężem ostatnio w nie najlepszej komitywie...i mam już @ :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-11, 09:13 ]
Wczorajsze czekoladowe ciasteczko :-D

Obrazek
Free image hosting by

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

12 gru 2007, 08:40

Witajcie! Trzydniówka to nie była bo Filip już przechodził wczesniej. Lekarka sama nie wiedziała bo stwierdziła ze temperatura na zeby to za wysoka. Obadała go z każdej strony i własciwie nic nie stwierdziła, lekko zacerwienione gardło-wypisała leki i kazała zrobic badanie moczu. Mam problemy z tym badaniem bo jak laboratorium jest czynne to zakładałm mu worek a on zawsze narobił kupe :ico_olaboga: no i nadal nie zrobiłam. Temperatury juz nie maił w sobote a w niedziele wyszedł ząb. Tak więc albo temperatura była od zębów albo od tego sczepienia jak pisała absens. w każdym razie zrobie to badanie moczu tak dla kontroli.
Jesli chodzi o cytrusy to my jeszcze nie dajemy Filipkowi, jeszce poczekamy z tym.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 gru 2007, 08:51

A ja chcialam wam zyczyc wszystkim Wesolych Swiat.Bo juz jutro wyjezdzam a w Polsce nie mam dostepu do netu.Wiec zdrowych spokojnych swiat dla was waszych dzieciaczkow i rodzin.Trzymajcie sie cieplutko .

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 gru 2007, 13:05

A co tu znowu tak pusto ?? Piszcie jak daleko jesteście z przygotowaniami do Świąt...

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 gru 2007, 17:27

Witajcie!
U nas małe przygotowania do świat już widać, wczoraj z córcią upiekłsm pierniczki na choinkę, mała miała przy tym wiele radości, a tak poza tym to wszyscy jesteśmy mocno przeziębieni, mam nadzieję, ze do świąt zdążymy się wyleczyć.

Ja też juz teraz składam Wam życzenia Wesołych i Radosnych świąt, bo nie wiem czy będę miała jeszcze okazje do was zajrzeć.

http://www.smerfy.net/gry_dla_dzieci_sm ... ra8_smerfy

pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość