Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 12:40

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Iguni - i jaki ładny kocyk-matę ma na ostatniej fotce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mały z babcią na spacerze a ja się relaksuję :ico_haha_01:

Jutro poprawię sobie humor bo idę sobie kupić jakiegoś ciuszka haha :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 12:40

i od nas dla ALI buziaków 100 :-D :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

a co do nocy to Iga też dzisiaj wrzaski odstawiła że :ico_szoking: noszenie nie, bujanie nie, picie nie, w końcu przy cycu usneła... ale o tej porze to ona dawno już nie jada tzn ok 12 czy 1 :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-09, 12:30 ]
Boże! ale ja głupia jestem!!! :ico_puknij: :ico_wstydzioch: wiecie co ja zrobiłam mojemu dziecku przed chwilą...... ugryzłam ją w palec :ico_szoking:
ona ma rozrywkę ostatnio że wkłada palce gdzie się da m. in. do nosa i buzi mojej :ico_haha_01: no i tak jakoś to się stało :ico_noniewiem: ale był ryk :ico_olaboga: ja się przestraszyłam czy jej tego palca nie odgryzłam szok !

[ Dodano: 2007-12-09, 12:31 ]
kamizela, no i to rozumiem :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:
ja też chcę zakupki :-D

[ Dodano: 2007-12-09, 12:33 ]
aaaaaaa Zbora tak na pocieszenie Ci powiem, że ja za to - w ramach rodzinnej niedzieli - siedzę z Igą sama, a R w pracy :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 13:45

Anza...no dobra jestes...hihihi moze ja tez powinnam Maye gryzc po palcach jak mi je wklada do oczu :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_haha_01:
a samotnej iedzieli wspolczuje choc niby A. jest z nami ale dzis nie bardzo wyspany wiec bedzoe polegiwal caly dzien bo idzie na nocke :ico_noniewiem: .....

Kamizela...no Tobie to napewno juz nlezy sie cos nowego....ostatnio mialas ciezki czas z tym szpitalem wiec cosik na poprawe humorku mile widziane!!!!!!!!!

Maya dzis nawet jesc nie chciala ulubionego pudingu...chyba dosttecznie glodna nie byla....ale to do niej niepodobne...palce do pelnej buzi wkladala...potem smarowala jedzonkem po krzeselku....a nic sie nie da zrobic....lapie co moge ale ona jakby mnie nie widzi jak cos broi :ico_zly:

a ja z pytankiem...wlasciwie to licze ze ktos powie ze tez tak ma :ico_wstydzioch: .....u nas normalnie nikt nie chce zmieniac Mayi pieluchy...jeden zwala na drugiego a to z powodu tego ze ona nie daje sobie pampersa ubrac :ico_olaboga: ...ucieka tak szybko ze nawet 20 min. sie ostatnio meczylam....A. wczoraj skapitulowal i nie zalozyl...obsikala go za to :ico_haha_01: ...ona uwielbia chodzic z gola pupa....wieczorem po kapieli ubieramy ja razem i tez nijak nam wychodzi...ostatnio nawet ubralam jej pieluche jak byla w raczkujacej pozycji...i to w ruchu :ico_olaboga: ........jak sama ja kapie to juz wogole dluuugo mi to idzie.....probowalismy roznych chwytow przytrzymujacych...nic nie dziala!!!!!!!!!!!czekam na jakies sugestie....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 13:50

Mój też ucieka przy zmianie pieluchy - ale jakoś go przytrzymam i po kłopocie :ico_haha_01: Gorzej jeśli przebiera go mężulek - zajmuje mu to sporo czasu a ja mam ubaw-widać gołym okiem, że nie ma wprawy :ico_nienie:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 gru 2007, 14:34

wróciłam :)

nie poczytam bo czasu brak... znowu, dfzisiaj jedziemy na zakupy, mała u babci... nie chce mi sie...

jutro szkolenie, na dniach wyjasni sie ktora dostanie prace czy ja czy ta druga laska, ona jest zgrabniejsza i zna lepiej angielski wiec mam marne szanse i nie nastawiam sie na to ze dostane prace (jak dostane bede mile zachwycona :-D )

narazie mały tort dla Alusi, wieczorem jak bede miala wiecej czasu bedzie cos wiecej :) :ico_tort:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 14:54

doris troszkę więcej wiary w siebie !!! Trzymam kciukasy :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 16:02

GLIZDUNIA, moja na razie nie tak okropnie ale też trochę się wierci; a próbowałaś jej dawać coś do rączki żeby się zajęła? moja to ma coś w ręce od momentu jak ją wyjmę z kąpieli aż do chwili kiedy zaczyna jeść... a jak próbuję jej zabrać to jest płacz, zazwyczaj trzyma krem albo szczoteczkę, dobrze że przekłada z ręki do ręki to zdążę jej rękawy naciągnąć :-D

doris, to trzymam kciuki za Ciebie!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 gru 2007, 18:31

Doris juz jestes hehe ......... nie łam sie .. wpadne tam do Ciebie do hotelu zrobie tej drugiej zadyme i przyjma Ciebie .. co Ty nato ??

a ja juz fioła dostaje ... pada ...... rzygac sie chce ...... wrrrrrrrrrrr

jutro jade do fryziera :) wolne od dzieci przynajmniej ......

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 gru 2007, 18:39

jezu laski ale napisałyscie ja niby wszystko przeczytałam ale nic nie poamietam

glizda a moze daj jej poogladac pampera moja czasem sie nim zajmuje i jest spokój

a moze jej pospiewaj? juz sama nie wiem

zborra ja ty jestes dla mnie normalnie robot
u mnie to M sprząta ja nie mam daru i jestem uczulona na kurz :-D
ostatnio tzn wczoraj robilismy przemoeblowanie bo miejsce na chinke musi byc

u nas tez zywa ale to jeszcze czas

wczoraj zrobilismy tez małej pol roczku
byl torcik szampan i tesciowie
kupili małaj pampersy 4 a nosi 4+ :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 19:20

jagodka24, hihi nie nadążają za Twoją córką :-D
qrcze a może ja też mam jakieś uczulenie??? :ico_oczko: na żelazko i płyn do mycia naczyń i garnki i ... :ico_oczko: :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość