Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 gru 2007, 19:42

mam rewelacyjne lekarstwo
bo ja tez uczulona na plyn do mycia i wode w kuchni
mam ZMYWARE!!!!! i rozpoczełam nowy lepszy etap w moim życiu :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 20:00

JA TEŻ CHCĘ!!!!!
ale Ci zazdroszcze......... ach to by było życie :-D

[ Dodano: 2007-12-09, 19:01 ]
szkoda, że nikt jeszcze nie wymyślił maszyny do prasowania np. koszul...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 gru 2007, 20:10

ale sa firmy piorace i prasujace koszule :))

no moje jedno juz spi ..... zaraz drugie i koniec weekendu ...

a ja prosze o klik http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 20:14

hej...my po kawce u kuzynow...spalismy dzis z mala...troche nam lepiej..hihihi
a wiecie...pampersy ogladaLA PRZY PRZEWIJANIU JUZ DAWNO..SZCZOTECZKA TEZ JUZ NIE DZIALA...ODTATNIO POMAGAL KREM SUDOCREM.....ale teraz juz tez nie dziala :ico_olaboga: .....dobra...zmykam na chwilke bo na skypie rozmowA...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 gru 2007, 20:16

Glizda sa takie opaski dla rodzicow (kolorowe , cos tam zwisa jakas zabawka z tej opaski ) i nakłada sie ja jak zmieniasz pieluche a maluch patrzy i lezy spokojnie haha :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 gru 2007, 20:56

Igusia jest przesłodka!!! tylko całować!!! i Anza bez paniki...mi się wiele razy zdarzyło przygryźć młodej paluszki... :ico_wstydzioch: albo stuknie głową w moje zęby... :ico_olaboga: zawsze coś...

Glizduniamoja jeszcze nie ucieka...ale wierci się tak, że czasem nie mam siły...Tylko, że póki co na nią działa szeptanie! opowiadam jej jakiś wierszyk szeptem i leży i się gapi.
No i nawet przy wielkim :ico_placzek: działa na nią powiedzenie, że przyjdzie pies! ona tylko na niego czeka!

Jagódkaja też chcę uczulenie na kurz!!! tylko po namyśle...J by na pewno nie sprzątał jak ja bym chciała...więc to by mi nie rozwiązało problemu!

Doris powodzenia!

No i dzięki za pocieszki...ale wiecie, że to do końca nie działa...Każda ma co jakiś czas takie odpały...No cóż...Co ja na to poradzę, że mam taki charakter? ciągle potrzebuję czuć, że się mu podobam. Niestety on tego nie czuje...może się kiedyś przyzwyczaję???

Byliśmy u cioci na kawce, Hanka świetna!!! w ogóle dziś jest słodka, piszczy se do mnie, gada, pełza po mieszkaniu...ładnie je...kochana...W kąpieli super, szkoda tylko, że J jak zwykle umył ręce od tego zadania...robi mleko i myśli, że jest super! :ico_nienie:
Niestety wieczorem znów wielki stres...kupiłam smoczek z chicco 3przepływowy...ale chuja wart...bo niby z wolnego leciało tak, że młoda ledwo nadążała, a zamiast odbić, to puściła na J takiego pawia :ico_szoking: w sumie mu się należało :ico_haha_01: ale małej żal...Ja już panika, że może ona :ico_chory: ale Hanka cała w skowronkach, gadała i śmiała się...ufffff...........I poszła spać...grzecznie...Więc mam nadzieję, że to z przejedzenia...
Lecę na browar i włatcóf móch...zajrzę później...choć nie wiem czy dam radę, bo mam chyba 3prania do :ico_prasowanko: Więc tymczasem...borem, lasem

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 20:57

Hihi czegóż to już nie wymyślą :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 gru 2007, 20:58

Hej

Po pracy ciezko, matko kregosłup do tyłka wchodził od stania od 5 do14 :ico_olaboga: jak ja to przeboleje do tych swiat to nie wiem..
Dzis od rana szkoła..oj ja ja teskniłam za moja Dżu-Dżu..nie mam siły, ide sie kapac...
nie wiem jak dotrwam do 22 do " gotowych na wszystko" a musze bo dzis ost odcinek..

kamizelka witam spowrotem, ciesze sie ze z małym wszystko ok :ico_brawa_01:

anza sliczna Igusia, ona cały czas usmiechnieta :ico_brawa_01:

glizdunia Milunia lubi strasznie wkładac stopy do buzi jak jej zmieniam pampersa, ale jakos u nas skutkuje jak jej powiem ze ma na chwile nozki w dół spuscic :ico_noniewiem: :-) i jeszcze nie miałam problemu z ubraniem pampersa..

zbora śliczny Mikołajek siedzi w twom opisie... :-)

ide, nie mam humoru..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 21:17

lady ja też się cieszę, że jesteśm już w domku cali i zdrowi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 gru 2007, 21:49

Lady właśnie o Tobie myślałam!!! dobrze, że jesteś! dasz radę...

Moja królewna właśnie wstała...i dokazuje...nie wiem co się dzieje...ale nie miałam siły słuchać płaczu i ją wyciągnęłam...Mama twierdzi, że źle..bo ona wymusza...A mi się wydaje, że jej zęby dziś mocno dokuczają, poza tym zwymiotowała mleko i może być głodna... :ico_noniewiem: czekam jeszcze trochę, potem dam jej ciut mleka i położę...I chyba ibufen jej zapodam, może pomoże?
A prasowanie czeka.............

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość