Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 gru 2007, 14:17

a ja nie wiem czy mojemu Jasiowi udało się do 10 kg dobić! :ico_olaboga:

Mnie kumpela na bal wyciaga w sylwka ale ja też zdewociałam od siedzenia w domu i wcale mi się nie chce tam iść, jak już to poszłabym na jakąś miłą domówkę, więc pewnie się skończy na sylwku u rodziców.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 gru 2007, 15:04

Hej babeczki

ja dziś znów wpadłam w trans sprzatania,dobrze,ze Bartuś zasnał to na chwilkę musiałam odpuścić ,bo inaczej byśmy głodni chodzili :ico_oczko: .Teraz sobie popijam kawkę i wreszcie mam chwilkę :-D
Widzę ,że sylwestrowe przymiarki na tapecie :ico_haha_01: ,my siedzimy w domu,ja też zdewociałam i to strasznie,więc cóż mam innym psuć zabawę.Zresztą nasze maleńswto z nikim nie chce dłużej zostać,więc i tak byśmy siedzieli w domu :-( ,tzn. u rodziców :-)

Asiu fajnie,że minęła juz wysypka,nie dokuczyła się za bardzo i całe szczęście :ico_brawa_01:

Ależ ja się cieszę ,że ten tydzień mnam "wolny",mogę całe dnie oddychać świeżym powietrzem,co ja bym dała,żebyśmy mogli mieszkac sami :ico_noniewiem:

Ciekaqwe jak Nella w dalekich Mikołajkach ,pewnie tęskni strasznie za Maksem i mam nadzieję,że za nami troszkę też :ico_oczko:

Mery a ile Kornelek ma wzrostu ,bo wagę ma całkiem ,całkiem .Bartek już od długiego czasu waży tak 12-12,5kg ale ma tylko 75cm wzrostu-moja kochana kuleczka :ico_oczko:

Idę jeszcze coś podziałć ,zajrzę pewnie wieczorkiem :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 gru 2007, 15:13

Teraz to już między maluszkami o będą różnice,moja Wiki tezma raptem 80 cm i waży koło 12(takna oko :ico_oczko: ) Ale i tak nieźle urodziła się ważąc 3100 więc 12 kg to ładny wynik :-D
Robię właśnie pomidorową z własnych (tzn kumpnych pomidorków) tak mnie naszło :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 gru 2007, 15:44

Asiu podeślę Ci Dominika na obiadek ,On uwielbia pomidorową :-D ,już mi marudzi,żeby mu ugotować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 gru 2007, 15:48

:-D Do go jeszcze rozmroziłam sobie kawał schabu i robię pieczeń, mąż pomyśli że zwariowałam :-D No ale raz na jakiś czas można...
O matko wypiłam dwie kawy i jakaś zamroczona chodzę

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 gru 2007, 16:03

Asiu to i ja pędzę na ten Twój pyszny obiadek :ico_oczko: ,ja ma dziś czerwony barszcz z ziemniekami i wedzonym udkiem :ico_wstydzioch: -nie wysiliłam sią za bardzo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

11 gru 2007, 16:11

Hej!
Jak zwykle na moment. Od wczoraj jestem na L-4 i tak do końca tygodnia. Dlaczego? Wirus tzw. grypy jelitowej dopadł najpierw dziadków, potem Maciusia :ico_zly: i w nocy z niedzieli na poniedziałek stwierdził, że i mnie nie odpuści. łukasz się uchronił, bo go w weeekend nie było :-) Boszeee, to było straszne. Ale na szczęście Maciuś się najszybciej z tego wykaraskał :-) Biegunkę miał jeden dzień, skończyło się bez leków.
Na razie śpi, więc może jeszcze coś poczytam co u was...

[ Dodano: 2007-12-11, 15:13 ]
asiu ja też lubię pomidorową i schabik również ale ... na razie mam dietę :ico_placzek: :ico_placzek:
iwciu, 12 kg. Fajna kuleczka, Maciej ma niecałe 10. Jutro mieliśmy iść na szczepienie ale zapewne wykluczone, bo mały jeszcze osłabiony wirusem :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 gru 2007, 16:20

Chloe zdróweczka dla Was chorowitki(jak ja nie cierpię "czyszczących "chorób) :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

11 gru 2007, 16:36

Dzięki, iwciu. Już lepiej. Może jutro zacznę się zabierać za porządki świąteczne, bo przyszły tydzień mam "fatalny" pod względem obecności w domu popołudniami (rada ped. ,Opłatek, wywiadówki, spotkania)
już wiem, co u was słychać, bo nadrobiłam :-)
asiu, cieszę się że wysypka przeszła malutkiej. I czekam na zdjęcia Wiki. Pewnie dopiero 19 grudnia?
maritko, współczuję kolek u malutkiej Łucji (uwielbiam to imię :-D )Dobry lekarz to jest to, co bym ja zrobiła. Mała cierpi :ico_placzek: No i gratuluję pierwszego razu. Ale strzeż się :ico_oczko: :ico_oczko:
mary, spory ten twój maluch. A zdjęć Kornela to ja już dawno nie widziałam.
nella, mój mąż to zapalony sportowiec. Kiedyś grał zawodowo w koszykówkę (II liga), sędziował mecze koszykówki. W nożną gra amotorsko, ale bardzo intensywnie. W weekend grał w Mistrzostwach Polski Piłki Nożnej ...
Maciuś ma długie włoski?? Mnie się wydaje, że nie. Tatuś chce go ogolić na b. krótko, żeby mógł dostrzec podobieństwo do siebie :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale NIE DAM!! Włosków mu broń Boże nie zapuszczam, ale przy jasnych włosach fryzurka na pazia jest słodka

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 gru 2007, 16:55

hejka ja tez już jestem. widze że rozpisałyście się :ico_haha_01: Ja dziś tez maiałam w planie pomidorówke ale nie wyszło bo za oknem ponuro cały czas pada więc dzis lajcik z obiadkiem słoiczek ale już kupiłam wszystko i jutro pomidorowa :ico_haha_01: murowana. posprzątałam dzis szafe offffffff nareszcie jest ogromna i dużo w niej szmatek :ico_haha_02: ojojojoj chloee współczuje tej choroby obyscie z nij szybko wyszli :-) dobrze że macius już się z tego wyleczył :ico_brawa_01: Asiu ty to dogadzasz temu swojemu mężowi mój dziś ma wędzoną rybke :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość