Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 gru 2007, 18:45

[size=150]Sosim a to dla Zosi[/size]Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 gru 2007, 20:54

A ja tez sie zgadzam ze nasze sa naj,naj i w ogole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A to nasza Juli z choineczka.Zdiecie to zaden fotomontaz :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

11 gru 2007, 22:02

joanna1111, my do Polski uderzamy teraz na Swieta a potem pewnie dopiero na nastepne swieta ale moze po swietach Wielkanocnych zostane na dluzej??? Jeszcze nie wiem

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 gru 2007, 22:09

Aagaa ale swietnie swieta w Polsce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-11, 21:11 ]
Ja po ostatnich swietach spedzonych w Polsce mialam 5 kg wiecej :ico_noniewiem: Bo w swieta chodzilo sie po wszystkich i jadlo i jadlo i jadlol :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 gru 2007, 23:24

witajcie wieczorową porą
jestem teraz taka zmęczona ostatnio, że myślałam że już do was nie zajrzę
Tadzio generalnie jest zdrowiutki i waży 7850g i mierzy 68cm (ciekawe, bo ja mu muszę bodziaki kupować na 80, a inne ubranka nosi 74) szczepienie to dla niego bułka z masłem, jedno małe jęknięcie (za to chłopiec przed nami tak się wydzierał, że wystraszył wszystkie starsze dzieciaki w poczekalni :ico_szoking: ), lekarka była bardzo zadowolona z jego "siedzenia"
poprosiłam lekarkę o skierowanie na badania krwi i moczu, bo ta kupka a la biegunkowa nadal mi się nie podoba, więc dla pewności zrobimy sobie badania, żeby wykluczyć ewentualne inne przyczyny
poprosiłam też o skierowanie na rehabilitację, tzn. generalnie nic się jeszcze nie dzieje, ale patrząc na moją starszą pociechę, to Tadziu w stosunku do niej jest trochę spóźniony z podnoszeniem się na wyprostowanych rączkach, czy przewracaniem
wiem, że jeszcze ma czas, ale zanim się dostaniemy do specjalisty, to pewnie z miesiąc potrwa, a jak do tego czasu nie będzie postępów, to wolałabym już nie czekać kolejnego miesiąca, tylko zrobić mu wcześniej jakieś fajne wspomagające ćwiczenia w domku
może jestem przewrażliwiona, ale teraz mój kuzyn z 12 miesięczną córeczką są właśnie na bardzo bolesnej rehabilitacji i to właściwie jest już trochę za późno, bo nikt z lekarzy ich wcześniej nie skierował, choć my wszyscy im zwracaliśmy od dawna uwagę, że coś nie jest w porządku, no cóż, ja zawsze powtarzam, że to my rodzice jesteśmy najlepszymi lekarzami naszych dzieci i trzeba słuchać intuicji
niestety od popołudnia Tadzio bardzo jest marudny i niespokojny i o ile przy wcześniejszym szczepieniu stracił apetyt, to teraz karmiłam go co godzinę i żadna pozycja mu nie pasowała, nie mówiąc o spaniu, dopiero po kąpieli jako tako zasnął, mam nadzieję, że nocka nie będzie tragiczna :ico_olaboga:

co do spotkanka, to my jeszcze na starym forum rozmawiałyśmy na ten temat i jak widać propozycja spotkania powraca jak bumerang
ja bardzo chętnie się piszę na spotkanko, mogę pomóc w organizacji

:ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za postępy i dla ich rodziców za śliczne foteczki naszych milusińskich, szczególnie w mikołajkowych przebraniach
i ja się też mikołajowo dołączę ze zdjęciami moich milusińskich
Obrazek Obrazek

justynko cieszę się, że wszystko wyszło super i się podobało, firma jest dość solidna i nie miałam z nimi problemu do tej pory
gratulatki z okazji nowego mieszkanka, oj to my się wirtualnie wpraszamy na parapetówkę :ico_zdrowko:
a póki co miłej imprezki

no uciekam, dobrej i spokojnej nocki życzę

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 gru 2007, 02:29

Witam!

Melduję, ze po przejściach z siecią, nadal non stop mnie wywala. Ale pamiętam i myślę o was.

A teraz dobranoc, nie patrzcie na godzinę postu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aha, Juli to siłaczka, a nie wygląda! Śliczniutkie mikołajkowe wersja!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 gru 2007, 10:30

dzień dobry w ten brzydki poranek
mimo wszystko życzę wam miłego dnia

[ Dodano: 2007-12-12, 09:32 ]
oj, teraz widzę, że gafa
stawiamy spóźniony torcik z okazji 5 miesiączków :ico_tort:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 gru 2007, 10:33

Hej hej
My sie witamy pobudka dzis o 8 chyby Juli ustawila sobie zegarek biologiczny teraz na 8.
Basiu oj prawie 8kg to maly zarloczek z Tadzia :-D No i ladnych Mikolajow masz w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu my tez o Tobie pamietamy i Jasiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oj jest mala silaczka a nozki ma silne jak niewiem co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I najgorsze bo kapac chce mi sie tylko na stojaco i mam tak niewygodnie no ale co mam zrobic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-12, 09:34 ]
Buzia ogromna dla Tadzia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-12-12, 09:37 ]
a to pisze do Was i Juli t bbz jbjrhthcbh k JLgw bb tf vz m ibbbbz

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 gru 2007, 10:43

witajcie gaduły
pobieżnie przejżałam posty po przerwie spowodowanej wypadem do rodzinki do stolicy. Natala w pociągu cudowna. Zaczepiała ludzi gadała jak najęta i prawie wogloe nie marudziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Tadzia

spotkanie super pomysł. Może uda nam się jakiegoś sponsora zawinąć to można by było dłuższy wypad zrobić...... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Te bodziaki dla lipcówiątek to też świetny pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Acha jeszcze się pochwalę, że Natala nauczyła się obracać z brzucha na plecy i teraz nie ma chwili spokoju...... hihihihih :-D :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

12 gru 2007, 11:46

Obrazek
Nasze gratulacje za wszystkie obroty na brzuszek i plecki oroz za 5 miesięcy :ico_buziaczki_big: .A dopiero nasze dzieciaczki kończyły 4 miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Inasza :ico_tort: kolejka rusza od poczatku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość