Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 gru 2007, 14:23

postaram się, Nowa na kiedy Ty masz termin bo widzę, że między naszymi suwaczkami tylko 1 dzień różnicy? :ico_haha_02:

Moja koleżanka ( ma termin na 22.01.2008) dostała skurczy i musi leżeć, do 18 bierze leki na skurcze, potem gin stwierdził, że może już na święta urodzić i że nie ma co bardzo w naturę ingerować, że może jest przyczyna, że ma te skurcze i mały chce już wyjść. Mamy wspólnego lekarza.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 gru 2007, 14:41

spinka ja mam na 6..06 tak wychodzi z @. Na ostatnim USG wyszło na 3.06, a jak u Ciebie? Byc może zahaczę o maj, tak jak to np w przypadku Twojej kolezanki :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 gru 2007, 15:13

U mnie z USG ok 10 czerwca, Z OM 4.06. u mnie można dokładnie określić czas zapłodnienia, bo ja miałam zastrzyk i po tym zastrzyku tak myślę 3-4 dni było zapłodnienie, czyli ja nie powinnam liczyć od 28 sierpnia, tylko jakoś od 18 września (tzn wtedy doszło do zapłodnienia)a to jest 21 dni różnicy - sporo no nie?
Ale namieszałam, szok, ale w mieszaniu jestem dobra, tal mówi mój A.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 gru 2007, 18:29

Spinka :ico_haha_01: faktycznie ja nic z tego nie kumam :-D
Zobaczymy, która pierwsza urodzi, ale do tego to jeszcze trochę czasu :-)
Wpadłam na chwileczkę, zobaczyc co ciekawego, a tu nikogo nie ma :ico_szoking:
Ja siedzę nad książkami,i zakuwam (ale moje dzieciątko będzie mądre :-D ), w sobotę mam 1 zaliczenie. Aż nie chce mi się myślec o sesji, staram się jak najmniej, żeby się nie stresowac.
Pewnie już na dzisiaj odpuszczę kompa więc zyczę Wam przyjemnego wieczoru. :-)
Pozdrawiam i przesyłam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 gru 2007, 18:36

NOWA, mój bąbel to chyba od razu po angielsku bedzie gadał z domieszką francuskiego bo co tydzien mam 1-2 kolosy z anglika a teraz mam w niedzielę z francuskiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

13 gru 2007, 20:37

Cześć!
Zaglądam do Was codziennie i czytam co słychać (to się staje powoli moim nałogiem :ico_haha_01: ), ale nie mam czasu na pogaduchy :ico_placzek:
Marta, ja to się boję, że pierwsze słowo mojej dzidzi będzie brzmiało "artykuł", bo od kilku dni siedzę nad stertą ustaw... ale nuda :ico_spanko:
No ale może to i lepiej niż "zawał" albo "zapalenie płuc". :-D

Spinka, rzeczywiście niezłe zamieszanie :-D No ale i tak rzadko kiedy nasze dzieciaczki trzymają się terminów, jakie chcą im narzucić lekarze i w końcu robią po swojemu. Jeśli uważasz, że 18 doszło do zapłodnienia to początek ciąży powinnaś liczyć od 4.09., czyli termin 10-11.06 (podobnie jak z USG). Ja też byłam pewna, że do zapłodnienia doszło później i mój termin wypada na 1.07 (USG to potwierdziło, ale nie chciałam się do tego przyznawać, żebyście mnie z forum nie wykopały :ico_sorki: )

Tuska, cieszę się, że już jest lepiej!!!! Trzymaj się :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Muszę się Wam pochwalić, że mój tata pobił rekord na oddziale hematologii - nikt jeszcze tak szybko nie pozbierał się po przeszczepie szpiku. Lekarze są zdumieni, nazywają go tam kosmitą. Jestem taka szczęśliwa! Po półrocznej walce z chorobą możemy nareszcie odetchnąć i spędzić naprawdę radosne święta. :527: :524: :528:

Aha! Miałam wczoraj USG, a dziś wizytę u mojego gina. Wszystko jest OK, tylko muszę więcej leżeć i brać no-spę na bóle brzucha (mam słabe skurcze). Dzidzia ma 53mm i jest bardzo ruchliwa :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 gru 2007, 20:57

To ja dzisiaj wieczorem, 16 tydzień.
Obrazek

Lulu_ nikt Cię nie wyrzuci :-) . Super że Twój tata się już lepiej czuje :ico_brawa_01:
Szkoda, że nie masz kiedy zajrzeć w ciągu dnia, ja wieczorem nie bardzo mogę siedzieć, bo mój A. sie niecierpliwi i chce żebym koło niego leżała :ico_haha_02:
Życzę spokojnej nocki zmykam :ico_spanko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 gru 2007, 21:44

Hej!

Byłam dziś na USG i mój termin to 5.06 więc jakby się dało to poproszę o zmianę. Jeśli chodzi o ogolnie rzecz biorąc terminy poródów to dziecko i tak się urodzi kiedy bedzie mu odpowidać. Ja jak byłam w ciąży w Wojtusiem to termin miałam na 23 lutego a maluszek przyszedł na świat 10 lutego więc ja tam myślę, że będzie to prędzej w maju niż w czerwcu (z @ termin 23 maja), ale mi to obojętne, byle szybko, sprawnie i zdrowo po obu stronach!

Zdjęcie z wizyty miesiąc temu 9 tydzień ciąży:
Obrazek

Zdjątko USG z dzisiaj czyli 15 tc:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-13, 20:48 ]
spinka No śliczny, krąglutki masz już brzuszek!

Ja od 20 tc leżałam na podtrzymaniu więc wiem co ta Twoja koleżanka przechodzi. Ja miałam 2 cm rozwarcie już w 4 miesiącu ciąży, skurcze też, brałam leki, leżałm do 37 tc.

Dzidziuś ruszał się jak oszalały, fajny taki brzdąc!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 gru 2007, 10:39

Hej :ico_ciezarowka:
Śpicie?? Ja dzisiaj znowu tryskam energią :-D , humor wspaniały bo u mnie bialutko i dalej pada. W końcu zima biała :ico_brawa_01:
Dzisiaj mam zamiar pierwszy raz od 3 miesięcy pojechać do kościoła (rekolekcje) i sama autem, bo mój A się zbuntował.
Siunia gdzie jesteś? Co tak się ukrywasz?

Małgorztka dzięki za komplement, super że dzidzia rośnie i jest zdrowa :ico_brawa_01: Co do terminu porodu, to się zgadzam z Tobą, a że prawie nikt mnie nie zrozumiał, to normalka, bo ja to umiem zamieszać :ico_oczko: I jeszcze odniosę się to Twojej pierwszej ciąży, to ja mam nadzieję, że mnie nie czeka już takie leżenia, chociaż w moim przypadku to jest wielce prawdopodobne, bo u mnie dopiero teraz skurcze zmalały na tyle, że w końcu mogę chodzić. Mam nadzieję, że rozwarcie mnie ominie :ico_sorki: A Twój Wojtuś słodki facet :-) Ale wkleję innym razem całą sylwetkę - obiecuję.

Nowa no niestety aparat uciął mi głowę, ale mój A to taki zawodowy fotograf, że zrobił mi chyba 10 zdjęć i tylko na tym było w miarę widać mój piękny, ogromny brzuchol :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 gru 2007, 11:38

Witajcie :ico_ciezarowka:
Ja już po śniadanku, wróciłam właśnie z podwórka, byłam nakarmic zwierzaka i trochę śnieg ogarnąc. Przez nic napadało jej do budy ( ale i tak dzisiejsza noc spedziła w garażu). U mnie także bielutko i nadal pada (oby tylko do świąt sę utrzymało :-) )

[ Dodano: 2007-12-14, 10:42 ]
Spinka Twój brzusio jest sliczny :ico_brawa_01: , ja nie chcę nic mówic, ale ogromny to on dopiero będzie :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość