Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 gru 2007, 11:05

karolina24 pisze:boziu jak Asiu Ty mozesz tam cos znalezc

cos Ci się pomyliło Karolinko, ja z Ożarowa jestem koło ursusa...na ursynowie nie bywam... :ico_haha_01:

pogoda rzeczywiscie śliczna, ale ja dzis z mamą jadę babcię odwiedzić na Żoliborz, może tam sobie na spacerek pójdziemy.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 gru 2007, 18:06

a no tak o przepraszam niewiem czemu mi sie tak pomieszalo ale widzisz kolo ursusa moze to mnie pomieszalo cos w glowce :) sorki
i jak nbylas na spacerku ???
a ja sluchajcie chcialam isc na spacerek bo przeciez sliczna pogoda rano chce uspic Macka a on niechcial jak Wam pisalam wyzej i nie zasnal w koncu, poszlismy do mnie do lozka kolo 10,30 i sie kitrasil tak sie mierdolil ze az padl i mamusia tez a poniewaz nie mialam zegarka to niewiedzialam ze jest 11,30 i spalismy do 13,20 :) i nie psozlam na spacerek bo jak wstalismy to nie bylo juz sloneczka, dalam zupke i zawiezlismy obiadek tatusiowi bo sie okazalo ze nie ma czasu nawet sobie nic zrobic :( wiec ja dorba zoneczka :D zeby nie marudzil zawiozlam mu kanapeczki :)
a teraz Macius spi a ja robie obiadek bo zaraz ma byc ta moja druga nie dobra polowa, a tak wogole to ostatnio przyjechala do mnie znajoma i tak gadalysmy ze tak szczerze mowiac to do czego nam sa chlopi ???? do przynoszenia kasy i generalnie nie potrzebni sa nam bo dziecko wychowac i tak my wychowujemy bo to matki zadanie nie slyszalam zeby ojciec gdzies wychowywal dziecko ale teorie wysnulysmy co ??? hehe ale prawda :)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 gru 2007, 19:10

Karolinko no mój mąż jest mi bardzo potrzebny i to nie tylko do przynoszenia kaski ale właśnie do wychowywania Joasi hihihi - i bardzo dobrze sobie z tym radzi :ico_brawa_01: i ma więcej cierpliwości niż ja. I czasami to wie lepiej niż ja :ico_placzek: co Asieńce potrzeba, bo wiecej czasu z nią spędza jak ja jestem w pracy.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 gru 2007, 19:22

karolina24 pisze:sorki

ależ nie ma za co :ico_haha_01:
karolina24 pisze:i jak nbylas na spacerku ???

tak, w Arkadii :ico_oczko:
ale zakupiona bluzka na sobotnią imprezę i suknia na sylwestra. niestety podczas zakupów ola spała co dla niej dziwne ale myślałam że zmęczona po tym przedszkolu, u babci osowaiała, nie zjadła dziś nic..patrze czoło rozpalone, teraz jak wróciłam do domku zmierzyłam temp i 38,4...dałam przeciwgorączkowe, zaczeła szaleć i zjadła 2 plasterki mielonki (to jej ulubiona wędlina niestety :ico_olaboga: ) zobaczymy co dalej, dzwoniłam do lekarki i kazała na razie zbijać temp i czekać...

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 gru 2007, 11:02

witajcie
o kurde Asiu co jest Twojej Oli jak sie dzis czuje??? co jej :) troche sie zmartwilam :(
ja dzis sluchajcie wstalam rano skoro swit o 7 hehe :) nakarmilam Maciusia i odlozylam go do lozeczka a sama sie wzielam za sprztanie odkurzylam umylam podlogi poukladalam od razu puzle na podlodze umylam sie lacznie z glowa i pozniej uspilam maciusia ale pewno sie zaraz obudzi juz a ja narazie w spokoju pije kawke hmmm jaka pyszna :)
Magdzinka ja nie mowie ze moj jest tylko od przynoszenia kasy moj tez jest bardzo potrzebny w domu i nie mowie ze nie ma wiecej cierpliwosci bo ma o duzo wiecej:) u nas ja siedze z maciusiem a moj P pracuje
zimno dzis chyba co ???
a sluchajcie mam do Was pytanko widzialyscie gdzies smyk tak duzy jak w centrum czy tam jest najwiekszy??? i jak tam jezdzicie to gdzie stajecie samochodem bo ja mam zamair jechac ale neiwie mgdzie stanac :(

[ Dodano: 2007-12-14, 13:46 ]
skoro sie tu nic nie dzieje a Macius wlasnie zasnal mi a ja mam chwile dla siebie chyba sie napije herbatki z soczkiem malinowym a tymczasem wkleje Wam kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z serii siam tu wlazlem :)
Obrazek
a tu moge wejsc ????
Obrazek
Obrazek
a co tam jest???
Obrazek

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 gru 2007, 17:38

karolinko, największy jest na Kruczej i nie łatwo tam zaparkować, ja się staram naprzeciwko pod Rossmanem ale nieaz pare kółek zrobie zanim znajde miejsce...ja zawsze jeżdżę do smyka w wola park, asortyment jest ten sam wszędzie to po co się do centrum pchać...

ja pokupowałam dziś wszystkie prezenty - jak się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo tłumy straszne i niełatwe to było, dobrze że już za mną...

co do facetów, zależy - nieraz mam wrażenie jak karolinka, że poza pracą niewiele robi a nieraz mi dużo pomaga i żałuję że nawet tak pomyślałam...różnie to jest

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 gru 2007, 23:05

dokladnie Asiu podzielam Twoje zdanie co do facetow :)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 gru 2007, 23:32

na jutro zaplanowałam wielkie porządki, ciekawe czy mi się uda zrealizować plany...
do jutra warszawianki

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 gru 2007, 09:53

a ja dzis odpoczywam a popoludniu jak mezulek wroci to jedziemy po choinke :) i bede ubierac juz sie nie moge doczekac :)
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ktoras chetna??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 gru 2007, 17:58

hej - ja w sprzątaniu - niestety wszystko przeciw mnie się sprzysięgło bo wody nie było cały dzień, 5 min temu włączyli :ico_zly: a co to za sprzątanie bez wody? w szafakach poukładałam troszke, w garderobie ale bez mycia wszystkiego. teraz włączyli to podłogi pomyje chociaż...
miłego wybierania choinki, żywa będzie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość