Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 gru 2007, 00:18

ja.....no weźcie z tym pisaniem o mojej energii.jakoś tego nie czuję, ot normalna praca! jak se przypomnę, jak z brzucholem wielkanoc przygotowywałam i spać szłam nad ranem, aż mi nogi opuchły! to dopiero było......
Glizdunia :ico_brawa_01: za decyzję!!! no i za ten tekst!!! rozwaliło mnie!

Doris :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przestańcie...bo moja znów na szarym końcu...i tylko nocnikiem nadrabia. :-D

Gosia no właśnie.......jakby Was ktoś mógł zawieźć to byłoby lepiej........no ale zadzwoń, zapytaj...może się jakoś uda coś wykombinować!!!

Jagódka to dawaj foty choineczki!!!

Ja sączę winko...i szukam przepisów na zupki dla królewny, bo ciągle prawie to samo...a słoiczków mam już pół szafki ....pustych oczywiście, to może bym jutro nagotowała zapasy...
na razie, pa!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 gru 2007, 00:45

Gdzie filmik Sikorki??? Sikorka dziś po oknach fruwała, prałam firany, myłam , prałam, na zakupy poleciałam, na spacerku byłam, obiadek gotowałam, filmik się nie nakręcił :ico_wstydzioch:
Jutro mamy gości więc też nie będzie filmiku pewnie.

Nie wiem co mam naszej kate napisać :ico_olaboga: Wierzę, że jakoś przetrwacie ten trudny okres.

Gosieńko, a Ty skarbie, no cóż radziłabym nie jechać, ale wiem jak jest, sama nie raz o 4.00 rano z gorączką do pracy jechałam.

[ Dodano: 2007-12-15, 23:52 ]
Ojeju Mayeczko Kochana wybacz, ale jeszcze zdążyłam przed północą, :ico_wstydzioch: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO od zalatanej ciotki Sikorki i Karolka!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 gru 2007, 01:12

dziekujemy dziekujemy :-D .....a ja jeszcze probuje zaladowac filmik jak :ico_puknij: mama probowala Maye do chodzenia namowic...a dziecko woli TT poczytac w tym czasie :ico_oczko: ....nie chciala jakos pozowac do kamery wiec jutro zeby uchwycic jej chodzenie nagram ją z ukrycia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

16 gru 2007, 01:15

W końcu J. mnie dopuścił do kompa !!!

Ale daruję mu :ico_oczko: bo obliczała wymary naszego nowego nabytku do pokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jutro wycieczka do IKEA :064:

A ozdoba to..... dzwonki oczywiście yyyyyyyyy podświetlane :-D

A i Gosieńko Ty działaj z 2 ale nie w takim stanie :ico_oczko: :-D
A Miłosz ma 2,4 :-D czyli miał ROCZEK jak poczęliśmy dla niego MisiUlę :-D

Zmykam, bo jutro skor świt.... mykamy...

śpijcie spokojnie !!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 gru 2007, 09:10

Zbora nie narzekaj ze Hania w tyle! Moja owszem satneła wczoraj ten pierwszy raz, ale jeszcze nie siedzi sama...

Tak w ogóle to gapa jestem i wczoraj wieczorem miałam jeszcze cośą na TT zrobic, ale bylam tak zawchwycona wyczynem Kingi ze zapomniała :ico_wstydzioch:

Dla Mayi :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: i jeszcze to Obrazek

[ Dodano: 2007-12-16, 09:51 ]
dziewuszki ja zmykam na uczelnie

milej niedzieli

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 gru 2007, 10:51

Dzien Doberek....hihihi......a my ledwo sie zwleklismy...znaczy sie A. jesszcze lezy.....dzis chce do kosciola jechac wiec trzeba sie zebrac wczesniej.....a filmik sie zgral w nocy.....ale drogue ciocie....niestety nic na nim nie ma ciekawego bo wiecic jak to z aktorkami :ico_oczko: nie chca grac czasami :ico_haha_01:
http://pl.youtube.com/watch?v=dKVaPQh-T5w

a wszystkim milego dzionka zyczymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

16 gru 2007, 10:53

dzięki dziewczyny, słowa otuchy zawsze mile widziane, a co do naszych szkrabów to mój nie siedzi i nie wstaje, więc Zbora nie martw się, ja za to powinnam chyba zacząć z małym lekcje prawidłowego raczkowania, siedzenia itd bo jak tak dalej pójdzie to Wasze szkraby będą chodzić a mój dopiero zacznie raczkować :-D

Kulka dzięki za materiał prawny, grzywny się spodziewalam, gadałam jeszcze z policjantem i mówił że mogą zabrać prawko na okres od 6 mies do roku, więc teraz jestem trochę zagubiona, rok to jeszcze jakoś bym wytrzymała ale 3 lata??? fakt ze praca mnie czeka staram się oswoić z tą myślą ale już teraz płaczę że muszę małego zostawić i nieważne ze pewnie T z nim zostaje, ja pokoazałam Wam że mam męża beż krzty rozsądku i jak tu zostawić dziecko pod tak "fachową" opieką, on tylko potrafi włączyć tv posadzić sobie dziecko na kolanach i to tyle zabawy z Mateuszkiem... no nie wiem, T przebąkiwał coś o pracy na nockach, w dzień jeździłby do sklepu rodziców przacować a w nocy gdzieś do jakiegoś supermarketu... niech zapieprza, zawalił to teraz niech płaci za błędy...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 gru 2007, 11:05

kate_k82, mam nadzieje ze wszystko się ulozy i ze mąż przejrzy na oczy. Widzisz chce pracować, więc może to była dla niego nauczka... A jak Mateuszek zostanie z Twoim mężem, to może zobaczy jak to jest zajmować się dzieckiem... Czas pokaże

Jednak nie jadę teraz na cuzelnie, bo tata mnie zwiezie o 11 do głownego i tylko w kolejke wsiade i do szkoly

a teraz zdjeica stojącej Kingi, mam nadzieje ze bedzie cos widac...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A jak się przy tym cieszyła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 gru 2007, 12:55

och ta moja Kingusia .. zdolna bestia :))
moj za to przesowa sie po podłodze ale do tyłu albo w prawa strone ... zawsze doczłapie sie tam gdzie chce .... hehe ale nie podnosi sie hehe ...... za to bosko spi hihih i dzis 12 h bez budzenia ...... ach ......

za co by tu sie zabrac ........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 gru 2007, 14:09

Hello!!!

Kate fakt, ciężko zostawić dziecko, jak wiesz, jak będzie wyglądało to zajmowanie się Matem...Ale może będzie zupełnie dobrze? nie martw się na zapas!!!

Glzidunia przestań już nas stresować zdolną córką ok? :ico_haha_01: piękna ona jest!!! aż mam ochotę całować monitor! i wzruszam się jak swoim dzieckiem... :ico_puknij:

Doris :ico_brawa_01: :ico_sorki: nie mam słów!!!

Massumi ej.........nie...nie rób mi tego! nie jedź beze mnie do IKEA!!! :ico_placzek: ja już tak dawno nie byłam...a marzy mi się chociaż pooglądać..........

Moja się dziś obudziła z takim kaszlem, że :ico_szoking: więc ja już panika i do lekarza...oczwyiście prywatnie........ :ico_noniewiem: no i co? na szczęście to nie oskrzela..może pozostałość po katarze, może tak siedzi głęboko i drażni śluzówkę...więc mam dawać zyrtec i jakiś steryd w zawiesinie do nosa.......50zł nie nasze.....i jeszcze apteka.....super! Ale cieszę się niezmiernie, że to nic poważnego! bo tego bym nie zniosła! już rano :ico_placzek: że taka głupia jestem i nie poszłam w piatek do przychodni do kontroli, że przeze mnie teraz będzie chora itp...Ale ktoś nad nami czuwa...uf..........
Hanka drzemie, ja się krzątam, bo jakiś chaos u nas panuje.....już składam wózek i ine graty dla szwagierki. Tysiączek wpadnie! przyda się na święta, na resztę zakupów i żarcie...bo już znów debet... :ico_placzek:
Śnieg u nas sypie....
lecę, pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość