Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 10:46

witak z rana

Luska nie ma zebow, ale juz staje :ico_szoking: :ico_szoking:


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jaśnie Pani to zdjęcie mnie rozwaliło, Emi jeszcze nie siedzi samodzielnie a Lusia już stoi, niesamowity widok

Madziorka twoja tęsknota już wkrótce się skończy i znów będziecie razem. Cieszę sie że Leosiowi kaszka zasmakowała

Juli a u nas na południu kraju snieg jest i mam nadzieję że nie stopnieje do świąt, bo też nie lubę świąt bez sniegu

Emi właśnie zasnęła, ja piję :ico_kawa: i zastanawiam się czy chce mi się dziś coś robić. Po południu jedziemy do dentysty, zabeirami ze sobą Emilkę bo dentystka już sie nie może doczekjać kiedy ją zobaczy. Ja dziś będę tylko gościnnie, bo ząbki zdrowe, za to mężulek będzie się poicić na krześle dentystycznym

A tak poza tym to już od samego rana jesteśmy z Emi same. Nawet nie wiem kiedy M. pojechał, chce zxrobić łazienkę rodzicom do świąt, bo bez łazienki to kicha straszna. DZwoniłam do mamy i mówi że idzie jak burza, e zrobił już kolejną ścianę, także chyba sie wyrobi w tym tygodniu.

Chyba dziś bede mieć dzień dziecka i nie będę robić nic

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 gru 2007, 10:47

O zesz nonono/... Tak zem powiem brzudko. Lucha - Ty szalooona kobieto!!! Nie tak predko!
Huhu... GRATULACJE DLA STROGWOMANKI :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 10:47

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[size=150]Lucy100 lat dla Oliverka[/size]

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 gru 2007, 11:02

[size=200][center]Duzo zdrówka dla Oliwierka, z okazji niebanalnej 6 miesiecznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ [/center]


Dzieki w imieniu Luchy za komplemanta

asiula26 pisze: Emi jeszcze nie siedzi samodzielnie

ale za to zeby ma, a Lucha bedzie bezzebna chyba do osiemnastki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 gru 2007, 11:05

hyhyhy :): Dobre ;) Jasnie Pani - nie przesadzaj...

Najlepsze zyczonka dla Oliego!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-12-17, 10:19 ]
Asiula - jestem za dniem dziecka! :-D

Ja juz gotowa, biore Misia w furkę i smigamy na autobus.. Na zakupy. Kupie dzieciakom jakies drobiazgi pod choinke i cos do domu.. Mam manie kubkow i szklaneczek -zwlaszcza takich do latte :):

A! Kupilam wczoraj duzemu prezent na allegro i teraz sie trzese, zeby tylko dotarł... :ico_sorki: Wzielam kuriera i za pobraniem.. wiec chyba dotrze.. Kupilam mu mp3 taka faaaajna czarna creativa - bo nasze uległy zniszczeniu :):
No i do tego kalendarz- taki gruby, meski.. Bo moj to sklerotyk ze hoho.. No i perfum. Bo juz truje dupke :):

Smigam. Bo autobus mi ucieknie i bede z kapcia pruła 7 kilosow docywilizacji :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 11:44

NO i tak właśnie Juli robie, czyli nic nie robie, totalny dzień dziecka

A u nas święta dość ubogie w prezenty będą, bo tak się jakośc nieszczęśliwe złożyło że na 6 osób w rodzinie tylko 2 pracują :ico_placzek: ale będzie dobrze, zacznie się nowy ro i wszystko wróci do normy

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 gru 2007, 11:48

Hej babeczki
Wpadłam się zameldować cobyście nie myślały, że sie mnie pozbyłyście hehe. Choc pewnie niektóre by to ucieszyło, ale nieeeeee..... jezdem!

Nic nie czytałam tylko obecna stronke. Jednak to mi wystarczyło. Dominika!!!!! A właściwie Luśka!!!!!! Powiem tylko WOW :ico_szoking:

Tomek jeszcze drzemie ale zaraz sie szykujemy na basenik. U nas swiętecznie bo choinka stoi od soboty po sam sufit. Jest piękna. Ale sa na niej tylko lampki bo nie miałam czasu ubrać przez weekend. Dzis już sie sprężę. Tomek oczarowany lampeczkami, leży i sie gapi! Święta tuż tuż, ale sie ciesze.

Mam jeszcze kilka minutek póki śpioch nie zajęczy to sobie zacznę czytac Was.
Buziaki dla wszystkich.

[ Dodano: 2007-12-17, 10:49 ]
[scroll][glow=orange][size=200]Wszystkiego naj dla OLiverka!!!![/size][/glow][/scroll]

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 11:49

-indigo- pisze:Wpadłam się zameldować cobyście nie myślały, że sie mnie pozbyłyście hehe. Choc pewnie niektóre by to ucieszyło,


ciekawe kogo Kamilko by ucieszyło bo na pewno nie mnie

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 gru 2007, 11:51

Dla Oliwerka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: moc gratulacji :-D

Dla Luski wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko fajnie ze jestes :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 gru 2007, 12:19

asiulka kamila miala pewnie mniue na mysli.. ale myli sie ogromnie...
czekalam na nia.. tak tu pusto ze kamilowych wywodow hehe
i tomeczkowej foteczki hehe

asiulka pamietaj ze nie prezenty pod choinka sa najwazniejsze..

jasnie pani juz wyrazilam swoje uznanie dla luski... powoli zaczynam wierzyc ze to nie fotomontaz hehe naprawde wysunela sie na prowadzenie
zabki to pikus..
ja wole aby wyszly jak najpozniej. poki leon nie marudzi.. hihi
im pozniej sie pojawia to beda mocniejsze i trwalsze. co by bylo wskazane dla niego bo mamusine slabe , kruche.. bleee hihi

lucy Dla Oliego :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

juli dzieki, to fotka sprzed 2 lat hehe ale teraz jak najbradziej aktualna hehe
choc jestes jedynaczka to mysle ze swoja energia i radoscia nadrabiasz rodzicom za cala gromadke dzieciakow
a sama masz tlumy przyjaciol wiec chyba na samotnosc nie masz co narzekac co? hihi
ja chcialabym miec trojke dzieci.. bo sama widze u siebie jak jest wesolo...itd

pokaze wam artykul na bbc o naszych mikolajkach hehe z fotka leosia
http://www.bbc.co.uk/thre...7_feature.shtml


a taka koszulke zamowilam dla adasia ode mnie i leonka hehe
http://koszulki.com/cgi-b...=〈=pl&ppts=

a slyszalyscie o takim radiu? http://www.babyradio.pl/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość